8 سالاد پاییزی که هر فصل می خواهید


سالادهای سنتی را با این رژیم های خوشمزه الهام گرفته از مدیترانه تغییر دهید ، سالاد پاییزی که در طول پاییز و زمستان میل دارید. با بسیاری از محصولات فصلی و پر از سس خوشمزه.

تهیه سالاد پاییزی با ترکیبات فصلیزمان زیادی طول کشید تا متوجه شوم که نمی توانید از محصولات مشابه در زمستان مانند تابستان استفاده کنید. در واقع ، اجازه دهید کمی خودم را اصلاح کنم. شما می توان از محصولات مشابه اما شما استفاده کنید نبایدبه آیا تا به حال در ماه ژانویه گوجه فرنگی خورده اید؟ آنها حتی به طعم گوجه فرنگی رسیده آگوست نزدیک نمی شوند.

ترکیبات فصلی برای تهیه سالاد بهترین هستند. آنها اغلب خوشمزه تر ، تازه تر و قیمت مناسب تری دارند. به علاوه این یک راه عالی برای امتحان غذاهای جدید است.


یه نگاهی به این بنداز راهنمای محصول فصل اکتبر تا دریابید در این ماه میوه ها و سبزیجات خوشمزه چه فصلی هستند.

برخی از سالادهای مورد علاقه شخصی ما شامل کلم بروکسل ، کدو و کدو است.

نکاتی در مورد ساخت سالاد پاییزی


پاییز هنگام غذا خوردن سخت است – روزها سردتر و شلوغ تر به نظر می رسند. ما دوست داریم سالادهای فراوان ، با بافت های مختلف درست کنیم و شما را به یاد تابستان نمی اندازد. ببخشید خیار ، شما اینجا هستید.

برخی نکات دیگر که ما هنگام ساخت سالاد پاییزی دوست داریم –

  • یک پانسمان جدید مانند این را امتحان کنید لباس سالاد گارنت برای افزودن طعم های جدید
  • کاهو سنتی خود را عوض کنید و سبزیجات پر جنب و جوش تری مانند اسفناج ، کلم پیچ ، خردل سوئیسی یا خردل را امتحان کنید
  • افزودن سبزیجات بو داده طعم کاملاً جدیدی به سالاد می بخشد. اینها سبزیجات بو داده یونانی مورد علاقه فعلی است
  • بافت را با آجیل و دانه هایی مانند پسته ، گردو ، تخمه آفتابگردان یا فلفل اضافه کنید
  • میوه های پاییزی مانند انگور ، انار ، اکسیکوکوس یا خرمالو طعم ، رنگ و شیرینی را اضافه می کنند.
  • گیاهان و ادویه جات را برای گرما و طعم آزمایش کنید. ما عاشق سیر رزماری ، روغن زیتون ، سس کاری و سماق هستیم

8 سالاد پاییزی که دوست داریم

ما 8 عدد از رایحه های پاییزی سالاد مورد علاقه خود را پر کردیم. این دستور العمل های آزمایش شده و واقعی است که ما شخصاً بارها و بارها می سازیم.

سالاد سیب زمستانی بروکسل

دستور تهیه سالاد جوانه بروکسل سیب زمستانی

این سالاد همه چیز دارد – سیب فرفری پاییزی ، بادام برای ترک خوردن ، جوانه بروکسل تراشیده به جای کاهو و سس فوق العاده انار. طرف مناسب برای هر شام پاییزی یا ناهار سبک تر.

سالاد اسفناج بادام سیب با سس سماکا

سالاد پاییزی

این سالاد ساده به نظر می رسد – سیب ، بادام و اسفناج. نکته اصلی پانسمان سماق است. در یک وینایگرت ساده طعم بسیار زیادی می بخشد.

سالاد گردوی تمشک متحرک

سالاد تمشک گردو

این سالاد زیبا یکی از بهترین ترکیب های پاییزی ، انواع توت ها و گردو را ارائه می دهد. ما در سال گذشته برای روز شکرگزاری خدمت کردیم و موفقیت آمیز بود. تهیه آن آسان است و هر لقمه آن طعم و مزه ای دارد.

سالاد پاییز سیب زمینی شیرین

سالاد سیب زمینی شیرین بو داده

سبزیجات تفت داده شده مناسب سالاد پاییزی هستند. آنها گرم هستند و به شما اجازه می دهند از سبزیجات دلپذیرتر استفاده کنید – مانند سیب زمینی شیرین و کدو تنبل. این سالاد از طعم کاری و زردچوبه برای چشیدن سبزیجات و برنج وحشی برای دلپذیری استفاده می کند.

سالاد ماکارونی ماهی تن مدیترانه ای

دستور پاستای ماهی تن مدیترانه ای از متخصص تغذیه خانگی

اگرچه این یک “سالاد” سنتی نیست ، این کلمه را در نام خود دارد ، بنابراین بیایید با آن برویم. این سالاد دلپذیر ماکارونی حاوی کنسرو ماهی تن ، گوجه فرنگی خشک شده و زیتون است. یک ناهار فوق العاده درست می کند یا به عنوان سوپ و سالاد ترکیبی سرو می شود.

سالاد مرغ صورتی

سالاد مرغ صورتی

سالاد مرغ همیشه من را یاد پاییز می اندازد. این فراوان است و به لطف گردو و سیب فرفری با بافت خام پر می شود. این نسخه سبک تر به جای سس مایونز حاوی ماست یونانی خامه ای است. من عاشق تهیه این مجموعه برای ناهارهای سریع پاییزی هستم.

سالاد فر خرد شده

هاکیتا کلم سالاتو

این سالاد زیبا به لطف انارهای نگین دار برای مهمانی های تعطیل بسیار عالی عمل می کند. نکته اصلی این است که فنجان را ریز خرد کنید ، بنابراین هنگام خوردن آن فیبری نیست.

سالاد کیسه ای مدیترانه ای

سالاد پاییزی

این احتمالاً یکی از دستورهای پرکاربرد من است ، حداقل در خانه من. یک سالاد کیسه ای ساده (سریع ، راحت) بردارید و مواد خاصی را برای ایجاد یک غذای متعادل و سیر کننده اضافه کنید. ایده آل زمانی که زمان در حال تمام شدن است!

ایده های پوشاک خانگی

دیدگاهتان را بنویسید