8 دستور غذا از کارخانه های کیف قهوه ای


جعبه های ناهار هرگز بهتر به نظر نمی رسیدند! اگر ناهار را برای خودتان یا برای بچه های خود آماده می کنید ، ایده پردازی جدید برای رسیدن به بلوز کیف قهوه ای دشوار است. بنابراین من برخی از بهترین دستور العمل های کیف قهوه ای گیاهی (گیاهی) را برای شما می آورم تا روز خود را با طعم و تغذیه خوب تغذیه کنید. فراتر از PB&J خسته کننده فکر کنید (اگرچه ما نیز مطمئناً آن را دوست داریم!) و چند ایده ناهار ارائه دهید که منتظر غرق شدن در آنها هستید. کیسه را باز کنید و از طریق این مجموعه 8 دستور العمل کیف قهوه ای گیاهی ، از آشپزخانه من تا آشپزخانه ، شیرجه بزنید!

خوب بخورید و زندگی کنید ،

شارون

8 دستور العمل از کارخانه های کیف قهوه ای

ساندویچ

8 دستور تهیه کیف قهوه ای از کارخانه

ساندویچ وگان BLTA

امروزه ایجاد یک BLTA کلاسیک گیاهی – بیکن ، کاهو ، گوجه فرنگی ، ساندویچ آووکادو بسیار ساده است. فقط بیکن گیاهی مورد علاقه خود را قهوه ای کنید ، مقداری نان گندم خوب تفت دهید ، آن را با سس مایونز گیاهی چرب کنید ، و روی آن را با محصولات تازه مزرعه بپوشانید و آن را بسته بندی کنید.

8 دستور العمل از کارخانه های کیف قهوه ای

بسته های توفو پاپایا را اجرا کنید

در اینجا چیزی است که من آن را خوردن سالم و خوشمزه در حال حرکت می نامم! این بسته بندی مملو از چاشنی های رنگی ، خوشمزه توهو ، پاپایا و نارگیل ، یک غذای خوشمزه برای ناهار است. در این وعده غذایی غذاهای قدرتمندی مانند بتاکاروتن ، ویتامین C ، فیبر و پروتئین تهیه کنید.

8 دستور العمل از کارخانه های کیف قهوه ای

پیتاهای سبزی نخودی دو نفره

من عاشق ظاهر یونانی این ساندویچ های فراوان نخود پیتا هستم که می توان آنها را در 5 دقیقه با 6 ماده کنار هم قرار داد! مناسب برای بسته بندی برای ناهار.

سالاد

تهیه سالاد لوبیا مدیترانه ای و سورگوم

این ترکیب سالم و خوشمزه را بر اساس لوبیا سفید ، هویج ، گل کلم ، سورگوم ، پسته ، کلم پیچ و گیاهان مدیترانه ای بخورید. بعد از حدود 45 دقیقه ، می توانید 4 عدد چوب شور مخصوص گیاهی و بدون گلوتن را برای یک هفته غذای سالم در جعبه ناهار خود قرار دهید. ویدیوی تهیه این سالادهای آماده سازی غذا را در اینجا مشاهده کنید.

سوپ ها

سوپ سنگ سبزیجات

آیا چیزی به اندازه سوپ سبزیجات شکل قلب وجود دارد؟ آن را در قمقمه بپیچید تا از استراحت ناهار لذت بخش لذت ببرید.

بلیط ها

توپ سبزیجات چغندر طلایی با کرم اکسی کریم بادام مریم گلی

این توپ های سبزیجات ترد را آماده کنید ، پر از طعم خاکی چغندر طلایی ، لوبیا سفید ، مریم گلی و فندق. آنها را از قبل تهیه کنید و آنها را در جعبه ناهار خود ، همراه با یک طرف این اکسیژن مریم گلی بادام سرو کنید.

دسرها

میله نخود شکلاتی کره بادام زمینی

این میله های شکلاتی کره بادام زمینی یک وعده عالی برای ناهار بعدی شما هستند. این دسر گیاهی پر از کره آجیل خامه ای و شکلات فاسد ، یکی از دسرهایی است که مطمئناً همه از آن لذت خواهند برد!

کوکی های ملاس نرم

این کوکی های نرم و جویده ملاس با خواص کهربایی سوخته ملاس و جذابیت معطر شیرین ادویه جات ترشی جات غنی می شوند. آنها برای کودکان و بزرگسالان بسیار محبوب هستند! کافیست کمی ناهار را با کیف قهوه ای خود تهیه کنید تا یک غذای خوشمزه را تجربه کنید.

برای دستور العمل های دیگر ناهار گیاهی ، به موارد زیر مراجعه کنید:

همبرگر سبزیجات Chipotle Black Beans Quintets
فلفل دلمه آهسته دود کنید
یک کاسه عدس تغذیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید