5 راه برای جلوگیری از میکروب در هنگام بچه دار شدن – که هنوز امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


نوزادان موجودات دوست داشتنی ، زیبا ، بامزه و شگفت انگیزی در اطراف هستند … اما آنها همچنین بسیار جوانه زا هستند! اگر بچه دارید و تا به حال از عطسه روی صورت اجتناب کرده اید ، یا تماشا کرده اید که بعد از لمس چیزی وحشیانه دستان خود را در دهان خود می گذارند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

در حالی که فصل آنفولانزا امسال ادامه دارد و ویروس کرونا (COVID-19) در ذهن ما باقی مانده است ، من می خواهم به شما اجازه دهم تا در مورد جلوگیری از گسترش میکروب های ردیابی شده ، به برخی از نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه من بپردازید.

1به ناخن های آنها را تا آنجا که ممکن است کوتاه کنید. بسیاری از ما بزرگسالان وقتی برای شستن دست های خود وقت نمی گذاریم زیر ناخن های خود را با برس ناخن بمالیم – و می دانیم که بچه های کوچک ما اصلاً این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً به دهانشان ختم می شود و در زیر ناخن های کوچک آنها میکروب های زیادی کمین کرده اند. روی چند ناخن گیر سرمایه گذاری کنید ، بگذارید به مدت پنج دقیقه یک برنامه را تماشا کنند تا به آنها کمک کند ساکت شوند و دست به کار شوند!

2 بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری ساده بینی عالی (برای بچه ها!) می سازد که به جوانه زدن بینی آنها کمک می کند قبل از اینکه عفونت واقعاً ریشه دواند و به بقیه بدن شما سرایت کند. هر زمان که در کنار گروهی از افراد هستید ، مخصوصاً هنگام مسافرت از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله حمام و ظروف آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک شما دستان خود را مانند دستان من بشوید ، احتمالاً بیشتر میکروب ها به جای شستن در لوله از حوله پاک می شوند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 WIPES تمیز کننده دست را در ماشین خود نگه داریدبه از آنها در کنار فرزند خود استفاده کنید هر یک وقتی آنها را از یک گروه (پیش دبستانی ، پارک ، مهد کودک و غیره) انتخاب می کنید. من دریافتم که یک حوله مانند پاک کننده دست بدون الکل Babyganics برای دست م thanثرتر از یک ضدعفونی کننده مایع دست است (که فقط می تواند خاک را پخش کند و به خوبی آب و صابون قدیمی خوب عمل نمی کند). ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از آن پاک کننده هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کرده ایم تا خانه هایمان را از دود مضر در طول همه آتش سوزی های جنگل پاک کنیم. اما آنها همچنین می توانند کوچکترین میکروب های موجود در هوا را از بین ببرند و میکروب های موجود در هوا را کاهش دهند که نه تنها شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا ، بلکه ذراتی هستند که می توانند حساسیت را تشدید کنند. من در حال حاضر از یک محصول عالی ساخته شده توسط Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا توصیه های غیر متعارفی برای جلوگیری از میکروب در کودکان کوچک دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره مند شوند!

دیدگاهتان را بنویسید