5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن – زنان برتر


کاهش وزن یکی از محبوب ترین موضوعات بهداشتی است. به نظر می رسد تقریباً همه در برهه ای از زندگی خود در حال تلاش برای یافتن چگونگی کاهش وزن هستند ، و روش های مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد قسم می خورند و ورزش خود را به سطح بعدی می رسانند. اگر به دنبال “کاهش وزن” هستید ، از گزینه های مختلفی که در مورد روش های کاهش وزن مشاهده می کنید ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن ، شگفت زده خواهید شد.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. این به این دلیل است که دبدنهای متنوع تر به طرق مختلف به چیزهای مختلف واکنش نشان می دهند ، بنابراین اگر فردی را مشاهده کردید که 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلوگرم وزن کم می کند ، این بدان معنا نیست که شما می توانید انتظار داشته باشید که همین اتفاق برای شما نیز بیفتد.

قربانی دستفروش نشوید.

در حالی که گزینه های زیادی برای کاهش وزن وجود دارد ، بسیار مهم است که توجه داشته باشید که همه افراد سالم نیستند. رژیم های مد معمولاً چیزی هستند که شما می خواهید از آنها دوری کنید ، زیرا می توانند برای شما موقت کاهش وزن ایجاد کنند ، اما اغلب حفظ آنها در بلند مدت دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی احتیاج دارند (ما رژیم هایی را که به شما اجازه می دهد فقط یک هفته آب میوه بخورید) بررسی می کنیم و نتایج سریعی را به شما ارائه می دهیم که دوام نخواهد داشت.

ممکن است در طی مدت کوتاهی و با رعایت رژیم غذایی سخت کاهش وزن مشاهده کنید ، اما به محض بازگشت به عادت غذایی معمول ، وزن معمولاً با آن برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم برای کاهش وزن به داروهای هومیوپاتی مراجعه می کنند که بسیار ایمن تر از خوردن قرص های رژیمی هستند (چه کسی می داند که در آن چیزها چه چیزی وجود دارد) و می توانند به شما در ایجاد عادات سالم تری پیرامون رژیم غذایی و ورزش کمک کنند که در طولانی مدت وزن سالم را افزایش می دهد. به

زن یائسه در مقیاس ، ناراحت است زیرا قادر به کاهش وزن نیست

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی را که امروز باید امتحان کنید ، آورده ایم.

منابع هومیوپاتی برای کاهش وزن

اگرچه اینها راه های تضمینی برای کاهش وزن نیستند ، اما ممکن است ارزش آن را داشته باشد که ببینید آیا در شما چیزی ایجاد می کنند یا خیر.

سنگ آهک کربنیک

دلیل اصلی اینکه برخی از افرادی که از داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن استفاده می کنند ، نتیجه می گیرند ، احتمالاً به این دلیل است که داروها به رفع بلوک ها کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکل در متابولیسم خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica ممکن است بتواند در این مورد کمک کند. این دارو اساساً کربنات کلسیم کثیف است و از لایه میانی پوسته ساخته شده است. این در درجه اول برای افرادی است که متوجه می شوند بیشتر وزن آنها در ناحیه معده نشسته است و تمایل دارند در شب عرق کنند.

علائم دیگری که بدن شما به Calcarea carbonica نیاز دارد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سر عرق کرده
 • بلافاصله بعد از غذا گرسنه می شوید

لیکوپودیوم

طبق مطالعه ای در کتابخانه ملی پزشکی ، لیکوپودیوم “یک داروی هومیوپاتی پرکاربرد برای اختلالات کبدی ، ادراری و گوارشی استبه ”

کسانی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم به آنها کمک می کند و همچنین افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ رنج می برند.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و عاشق نوشیدنی های گرم و غذا هستند. آنها همچنین می توانند بسیار بیشتر از مقدار لازم در وعده های غذایی غذا بخورند ، که باعث می شود معده آنها لمس شده و ناراحت شود.

قهوه و نان

Natrum Mur

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب هوس زیادی نمک می کنند مناسب است. همچنین برای کسانی که وزن آنها در ران و باسن تجمع می یابد مناسب است.

اگر موارد زیر را تجربه کنید ، ممکن است برخی از مزایای استفاده از natrum mur را مشاهده کنید:

 • با گرما مبارزه کنید
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر متوجه شدید که زندگی کم تحرکی دارید و وزن شما مشکل ساز شده است ، ممکن است بخواهید بدون استفراغ امتحان کنید. آرامش معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک مطابقت دارد و ممکن است هیچ استفراغ نتواند در این مورد کمک کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید سعی کنید این درمان را امتحان کنید:

 • هوس خوردن غذاهای تند
 • حرص خوردن به غذاهای سرخ کرده
 • ناتوانی در مقابله با سرماخوردگی
 • آرامش

گرافیت ها

یائسگی و یائسگی می تواند برای بسیاری از زنان باعث افزایش وزن شود. متأسفانه خلاص شدن از شر اضافه وزن همیشه آسان نیست.

گرافیتی ممکن است بتواند در این زمینه به شما کمک کند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده و به برخی از یبوست مزمن کمک می کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ممکن است این منبع برای شما مناسب باشد:

 • غمگینی
 • ناتوانی در مقابله با هوای سرد
 • نمک اضافی در رژیم غذایی شما
 • PMS

زن غمگین

اگر در مورد مشکلات وزنی که دارید صحبت کنید ، همه داروهای فوق ارزش امتحان کردن را دارد. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده و فقط دوز توصیه شده را مصرف کنید.

با وارد کردن یکی از این موارد به زندگی روزمره خود و ترکیب آن با رژیم غذایی بهبود یافته و ورزش منظم ، احتمال این که برخی از مقیاس ها را کاهش دهید وجود دارد.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ بیماری در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی یا افزودن مکمل یا دارو به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

پست را بخوانید:

آیا این اشتباهات کاهش وزن را مرتکب می شوید؟

با استفاده از BMI تعیین کنید که آیا وزن سالمی دارید یا خیر

چگونه می توان التهاب را کاهش داد و وزن خود را برای همیشه کاهش داد!

5-منابع-هومیوپاتی-برای-وزن-از دست دادن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقاله های فوق العاده ای مانند این را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید