کیت میدلتون یک پیام شیرین به اشتراک می گذارد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون یک پیام صمیمانه برای تجلیل از موفقیت مهم اخیر ستاره تنیس اما رادوکانو به اشتراک گذاشت و شامل جزئیات خاصی است.


  کیت میدلتون پس از اینکه به عنوان اولین زن بریتانیایی که در 44 سال به فینال گرند اسلم رسید ، پیروزی تاریخی را به اما رادوکانو تنیسور انگلیسی تبریک گفت. هنگامی که رتبه بندی جدید WTA منتشر می شود ، این دختر 18 ساله به واحد زنان بریتانیا تبدیل می شود. بسیاری از اعضای شرکت آنها به دلیل عشق به این ورزش معروف هستند و دوشس کمبریج اغلب در سالهای گذشته با حضور در ویمبلدون طرفداران را خوشحال کرده است.

  فقط دو ماه پیش کیت از انزوا بازگشت برای اهدای جام به قهرمان زنان امسال حالا کیت قبل از فینال بزرگ اوپن اوپ این هفته حمایت خود را از اما نشان داد – و پیام سلطنتی حاوی جزئیات کمیابی بود.

  ارسال مجدد توییت خوشحال اما پس از پیروزی در نیمه نهایی مقابل ماریا ساکاری ، حساب رسمی توئیتر دوشس کمبریج برای او آرزوی موفقیت در فینال کرد.

  چه دستاورد باورنکردنی در #USOpen امسالEmmaRaducanu! ‘کپشن دلچسب خوانده شد ‘همه ما فردا برای شما ریشه می دهیم با آرزوی موفقیت برای شما! ج‘.

  این پیام شگفت انگیز به دلیل امضای عمیق شخصی که برای توییت استفاده می شود ، بسیار ویژه تر می شود. از زمان ازدواج کیت با شاهزاده ویلیام در سال 2011 ، او به طور رسمی به عنوان کاترین ، دوشس کمبریج شناخته می شود.

  کاترین ، دوشس کمبریج در مسابقات تنیس ویمبلدون شرکت می کند

  انتخاب امضای پیام تبریک “C” برای کاترین نشان می دهد که کیت میدلتون خود کپشن را نوشت و سطح خاصی از معنا را اضافه کرد. همچنین به عنوان یک ژست نادر درک می شود ، زیرا اکثر توییت های دوک و دوشس کمبریج علامت خاصی ندارند.

  با این حال ، این زوج قبلاً برای توییت های مهم یا مواردی که حاوی پیامهایی بسیار نزدیک به آنها است ، استثنا قائل شده اند.

  این اتفاق باید در اوایل سال جاری رخ داد که شاهزاده ویلیام صحبت کرد محکومیت سوء استفاده نژادپرستانه از بازیکنان فوتبال، بیانیه خود را با عنوان “W” امضا کرد. در همین حال ، ملکه نیز اخیراً این رویکرد شخصی را انتخاب کرده است صدور پیامی صمیمانه به کشورهای پارالمپیک

  ملکه الیزابت دوم برای ضیافت دولتی به افتخار کاخ Schloss Bellevue وارد می شود

  ساو از امضای بیانیه های رسمی و ارتباطات با “الیزابت R” برای الیزابت رجینا ، کلمه لاتین ملکه ، مطلع است. با این حال ، مانند کمبریج ، این اتفاق در رسانه های اجتماعی بسیار کمتر رایج است. اون کیت میدلتون یک پیام به اما نیز یک لحظه فوق العاده بود به افتخار یک دستاورد بسیار مهم.

  کیت که خودش یکی از طرفداران تنیس است ، اکنون مطمئناً امیدوار است که اما رادوکانو در فینال اوپن ایالات متحده پیروز شود.  دیدگاهتان را بنویسید