کمی تقویت سیستم ایمنی بدن شما


نمی دانید چگونه می توانید با اشکالات تند و زننده همراه باشید؟

به نظر می رسد امروزه همه مریض هستند – در محل کار ، دوستان ، خانواده … و گاهی اوقات ، وقتی ما به طور کلی مشغول کار و زندگی هستیم ، تمایل داریم که یک مکمل خوب ویتامین یا مواد معدنی بخوریم.

من دو قوطی از “معمول” خود دارم – یکی در کیف کار من و دیگری در خانه. من همیشه روز را با یک مکمل معدنی مانند Quinton Tonic یا Revive شروع می کنم و به معنای واقعی کلمه بین این دو معاشقه می کنم ، بسته به احساس من و ساعت چندماه!

سپس صبحانه می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات یا فقط تخم مرغ و قهوه!) و آن را با روغن ماهی پروبیوتیک و یک مولتی ویتامین خوب دنبال کنید (من در حال حاضر بین چند مارک معاشقه می کنم!).

همانطور که گفتم ، من نگه داشتن یک نگهدارنده اضافی در کیف کارم (مخصوصاً مانند بروکا یا ویتامین C خالص) واقعاً برای کارهای بعد از ظهر مفید است ، که در ساعت 3 بعد از ظهر بسیار بهتر از یک کیف بزرگ آمریکایی است!

شب ها من را با مقداری منیزیم و مقداری کازئین پرواز می کنم تا خواب راحت تری داشته باشم.

موارد فوق برای من کار می کند و من صادقانه به ندرت بیمار می شوم. اگر آنفولانزا در اطراف من است ، من مقداری ویتامین C خالص و کراتین (فقط یک دوز کوچک ، مانند نیم بیل) مصرف می کنم و متوجه شدم که قطعاً به من کمک می کند احساس بهتری داشته باشم!

هیچکدام از اینها تبلیغات نیستند – من واقعاً این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و دوست پسر و خانواده ام که همه آنها نیز استفاده از آنها را شروع کرده اند (و فعال هستند اما سبک زندگی آنها بسیار متفاوت است!) آنها را بسیار توصیه می کند.

وقت آن است که احساس 150 start را شروع کنید – سعی کنید …

ایکس

* توجه داشته باشید که من یک متخصص تغذیه نیستم و فقط نکاتی را ارائه می دهم که احساس می کنم برای من مفید است. همیشه قبل از مصرف مکمل های جدید با پزشک خود مشورت کنید ، به خصوص اگر از بیماری مزمن رنج می برید یا باردار هستید یا سعی می کنید باردار شوید.دیدگاهتان را بنویسید