کرم فوری و قوی ضد آکنه ؛ معرفی 7 کرم برای درمان سریع آکنه و اسکار آکنه


بسیاری از افرادی که از جوش روی صورت خود استفاده می کنند به دنبال یک کرم ضد تیز فوری برای از بین بردن کامل جوش های صورت خود هستند. هر کدام از کرم هایی که برای جوش ها و ویژگی ها استفاده می شود دارای خاصیت خاصی است.

برای خرید این کرم ها باید با پزشک متخصص در این مورد مشورت کنید تا بهترین نوع کرم بر اساس جوش های صورت شما معرفی شود. هزینه برخی از این کرم ها بیشتر از سایر کرم ها و برخی دیگر کمترین هزینه را دارند.

خواندنی – مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید:


کدام کرم ضد آکنه فوری را باید انتخاب کنید؟ این باید بر اساس نوع پوست شما باشد به همین دلیل برای خرید بهترین کرم باید بسیار مراقب باشید. برای آشنایی بیشتر شما با این کرم ها ، در ادامه هر کدام را به تفصیل معرفی می کنیم.

بهترین کرم ضد آکنه فوری و قوی

بهترین کرم ضد آکنه فوری و قوی:

همانطور که اشاره کردیم ، باید بهترین نوع کرم ضد آکنه فوری را با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید. این کرم ها بسیار متنوع هستند و هریک دارای ویژگی ها و ویژگی های خاصی هستند ، برای آشنایی با برخی از مهمترین آنها ، در ادامه به معرفی آنها می پردازیم که عبارتند از:

  1. ژل ضد جوش سینره:

ژل ضد توپ سینره

ژل ضد آکنه دارچین یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند دانه های آنها را کاملاً راضی بر می دارد. حجم این کرم 30 میلی لیتر و نوع محفظه آن تیوب است.

کشوری که این کرم را تولید می کند ایران است و بر این اساس باید بدانید که با پوست بسیاری از افراد سازگار است.

مواد تشکیل دهنده این کرم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است انواع جوش های صورت می تواند به خوبی از بین ببرد. این کرم حاوی عصاره بابونه و حاوی روغن درخت چای است. م effectiveثرترین ماده ضد باکتری گیاهی در این کرم وجود دارد و بنابراین قدرت زیادی در از بین بردن جوش های صورت دارد.

موارد استفاده از این کرم

بسیاری از شما ممکن است یک روز قبل از رفتن به مهمانی جوش های زیادی روی صورت خود داشته باشید و این می تواند شما را اذیت کند. لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا ژل ضد جوش Cinere یکی از بهترین کرم های ضد آکنه است آثار جادویی جوش ها روی صورت شما به طور کامل برطرف می شود.

این کرم بسیار قوی است و هنگام استفاده از آن ، نیم ساعت بعد ، سریع جذب فولیکول های مو شده و شروع به ترمیم و رفع جوش می کند. از آنجا که این کرم از کمپرس گیاهی استفاده می کند ، در از بین بردن جوش های صورت تاثیر بسزایی دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر برای افرادی که پوست چرب و دائما جوش روی صورت دارند توصیه می شود و می توانند از این ژل برای درمان جوش صورت خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که این ژل باید 20 تا 30 دقیقه روی جوش شما بماند سپس صورت خود را با آب سرد بشویید.

بنابراین اولین قدم این است که بدانید علائم آکنه چیست و سپس به دنبال راه حلی برای درمان آن باشید.

هر آبسه را فقط در 15 روز ترمیم کنید

پک آکنه صورت

من به شما قول می دهم که این آخرین باری است که جوش روی صورت خود دارید … اگر می خواهید فقط در 15 روز جوش های صورت را از بین ببرید بدون هیچ مشکلی! روی دکمه زیر کلیک کنید.

صفحه حذف جوش 15 روزه


  1. ژل ضد آکنه درماسیف:

ژل ضد آکنه درماسیف

یکی دیگر از بهترین کرم های ضد جوش فوری ساخت ایران با بسیاری از افراد کرم درماسیف پوست سازگار است. حجم این کرم 75 میلی لیتر و ظرف آن از پلاستیک است. این کرم چربی پوست را از بین نمی برد و تنها ویژگی آن این است که جوش های صورت را درمان می کند.

موارد استفاده از این کرم

استفاده از این کرم برای بسیاری از آکنه هایی که روی صورت و آکنه های ملتهب استفاده می کنید م isثر است و همچنین باید بدانید که استفاده از آن برای از بین بردن سر سیاه و سفید نیز مناسب است.

این محصول ترشح چربی در آکنه شما را تنظیم می کند ، زیرا حاوی روغن درخت چای است که تأثیر بسیار موثری در درمان بسیاری از آکنه های صورت دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از مردم بر این باورند که فقط پوست های چرب دارای آکنه هستند و صورت آنها دارای آکنه است ، اما باید بدانید که صورت های خشک نیز ممکن است دچار آکنه شوند ، بنابراین باید بدانید که استفاده از این کرم برای انواع پوست ها ضروری است. و می تواند آکنه و جوش های صورت شما را بسیار درمان کند. به


  1. خمیر پتی پیت گریس:

خمیر پتی پریس گریس

یکی دیگر از بهترین کرم های ضد آکنه فوری که می تواند جوش های خود را سریع درمان کنید ، در اینجا یک کرم استبه این محصول در فرانسه تولید می شود و ظرف آن یک کاسه است. مواد اولیه بسیار با کیفیت هستند و می توانند آکنه شما را به سرعت درمان کنند. حجم آن 15 میلی لیتر است و محصولی با فرمول خاص است.

موارد استفاده از این کرم

از این کرم برای درمان آکنه صورت و بعد از آن استفاده کنید خاصیت ضد باکتریایی دارد و می تواند به سرعت پوست را تمیز کند و جوش های عمیق صورت را به خوبی از بین ببرید. استفاده از این محصول برای درمان آکنه بسیار مثر است و بسیاری از افراد از آن برای از بین بردن آکنه خود استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای بسیاری از افراد مناسب است و به طور کلی می تواند جوش های صورت آنها را از بین ببرد. این بدان معناست که باید بدانید که اگر پوست خشک یا چربی دارید ، می توانید از این محصول استفاده کنید ، زیرا تنها هدف آنها درمان آکنه روی پوست است.

توجه داشته باشید که فقط باید از این محصول در شب استفاده کنید و مقداری از آن را روی آکنه خود بمالید تا صبح بر آکنه شما تأثیر بگذارد.


  1. کرم Enclave Pet Grace Grace Pai:

خمیر پتی پریس گریس

یکی دیگر از بهترین و عالی ترین کرم های ضد جوش فوری که می توانیم معرفی کنیم ، این کرم است که ساخت کشور فرانسه است و تاثیر بسزایی در از بین بردن جوش صورت شما دارد. حجم آن 30 میلی لیتر است که می توانید از آن به عنوان لوله استفاده کنید.کلیه مواد اولیه داخل این کرم مرغوب و عالی است.

موارد استفاده از این کرم

این کرم یکی از مهمترین ویژگی ها را دارد چربی پوست را تا حد زیادی کنترل می کند.

همچنین باید بدانید که سر سیاه شما با این کرم ظاهر خوبی خواهد داشت.

شما می توانید یک پاک کننده عمیق از پوست جوش های خود را به این کرم منحصر به فرد بسپارید تا در کوتاه ترین زمان همه جوش ها از صورت شما پاک شود. شما همچنین باید بدانید که یکی دیگر از ویژگی های این کرم لایه بردار همچنین نقش مهمی در روشن شدن پوست شما دارد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم بیشتر برای افرادی مناسب است که پوست چرب و جوش های زیادی روی صورت دارند. از آنجا که برای پوست های چرب بسیار مناسب است ، می تواند منافذ باز پوست را ببندد تا پوست شما جوش نزند.

شما باید هر شب زمانی که می خواهید بخوابید از این کرم استفاده کنید و این کرم را روی جوش ها بمالید.


  1. کرم ضد آکنه Normaderm Vichy:

کرم ضد آکنه ویشی Normaderm

این کرم ساخت کشور فرانسه و امثال آن است کرم ضد آکنه فوری تاثیر زیادی در از بین بردن آکنه روی صورت شما دارد. حجم آن 15 میلی لیتر و نوع آن به شکل لوله است. این کرم حاوی ویتامین نیست و تنها ویژگی آن این است که آکنه شما را درمان می کند.

موارد استفاده از این کرم

این یک کرم ضد باکتری و غیره است این اساس هر جوششی است که روی صورت خود قرار می دهید می توانید از این کرم برای درمان آنها استفاده کنید. خواص روشن کننده و تقویت کننده این کرم یکی از بهترین ویژگی های آن است و همچنین باید بدانید که در عرض 48 ساعت جوش های شما را به طور کامل از بین می برد.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این کرم برای انواع پوست مناسب است و می توانید از آن روی هر پوستی استفاده کنید. کسانی که حتی پوست حساسی هم دارند آنها می توانند از این کرم برای از بین بردن کامل جوش های خود استفاده کنند. اگر از این محصول هنگام خواب استفاده کنید ، تاثیر آن را بیشتر خواهید دید.


  1. کرم ضد آکنه Actipour Norva:

کرم ضد آکنه Actipur Nourva

این کرم ضدالتهابی فوری ساخت کشور فرانسه است ، حجم آن 30 میلی لیتر است و هیچ رنگی در آن وجود ندارد. این کرم لوله ای شکل است تاثیر زیادی در از بین بردن جوش صورت داردبه تمام مواد اولیه موجود در این کرم دارای کیفیت منحصر به فردی هستند و به همین دلیل سریع جوش های شما را از بین می برد.

موارد استفاده از این کرم

استفاده از این کرم بیشتر به کسانی توصیه می شود که آنها جوش های ملتهبی روی پوست خود دارندالبته کسانی که سر سیاه زیادی دارند نیز می توانند از این کرم استفاده کنند. این ترشح چربی پوست را تا حد زیادی کنترل می کند و همچنین ضد التهاب است ، به همین دلیل است که بسیاری از افراد از این کرم استفاده می کنند.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم ضد آکنه برای از بین بردن جوش های صورت خود استفاده کند. توصیه می شود شب و روز از آن استفاده کنید و بنابراین می توانید جوش های صورت خود را به طور کامل از بین ببرید.


  1. کرم ضد جوش اوکلن ایزیدین:

کرم ضد جوش اوکلن ایزیدین

این کرم محصول کشور اسپانیا است که حجم آن 50 میلی لیتر است. استفاده از این کرم تاثیر بسیار موثری در از بین بردن آکنه روی صورت شما دارد و چون محفظه آن پمپ است می توانید خیلی راحت از آن استفاده کنید. تمام مواد اولیه موجود و استفاده شده در این کرم دارای کیفیت منحصر به فردی است.

موارد استفاده از این کرم

باکتری های موجود در آبسه به طور کامل توسط کرم از بین می روند حتی کسانی که منافذ باز بزرگ روی صورت دارند می توانند از این کرم استفاده کنند. ترشح چربی پوست با این کرم بسیار کنترل شده است و یک لایه بردار بسیار خوب است.

این کرم برای چه کسانی مناسب است؟

هر فردی با هر نوع پوستی می تواند از این کرم استفاده کند ، مراقب باشید شب و روز از آن برای درمان کامل آکنه استفاده کنید.


نتیجه گیری در مورد کرم ضد التهابی فوری

یکی از مهمترین مراحل برای درمان آکنه استفاده از کرم های ضد آکنه است. همانطور که اشاره کردیم ، کرم ضد آکنه فوری بسیار متنوع است. بسته به نوع پوست شما ، باید یک نوع دیگر سازگار با پوست خود بخرید و از آن برای درمان جوش صورت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید