چگونه به ماریل بارون کمک کنیم کودکان سالم غذا بخورند ، بصیرت بخورند و به بدن خود اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و ماریل در مورد چگونگی کمک به کودکان برای تغذیه سالم ، غذا خوردن بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به آدرس ایمیل [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا نجات یافته اند و از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:23] چگونه به ماریل بارون کمک کنیم کودکان سالم غذا بخورند ، بصیرت بخورند و به بدن خود اعتماد کنند

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

گروه سلامت جامع فیس بوک-خوب تغذیه شده زن

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

کتاب الکترونیکی پرستاری شهودخواران

Joovv.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م categoriesثرترین مقوله های سلامتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود از آن استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده است ، و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برترین برند است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال دستگاه چراغ قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BiOptimzers

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم این آهنگ را تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 صدق می کند. اما قند خون یک مسئله است همه نیاز به درک

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما ضروری است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که تا حد امکان چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات مصرف می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم روز به روز داشته باشید ، حتی اگر یک روز “رایگان” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام تجزیه قند خون توسط BiOptimizers را توصیه می کنم. این غذای آسان نتیجه تلاش های فراوان برای یافتن بهترین فرمول برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را بررسی کرد.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف دهید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید