مکمل های خود را برای سال 2020 با Search Health – Madeline Nutrition تهیه کنیداگر شنیده اید که من درباره رژیم مکمل های قبل از تولد (یا مکمل ها به طور کلی!) صحبت می کنم ، احتمالاً شنیده اید که من درباره شرکت Seeking Health صحبت می کنم.

من آنها را قبل از زایمان بسیار توصیه می کنم (آنها همچنین دارای شکل پودر جویدنی و پروتئینی هستند!) ، و آنزیم های گوارشی آنها را هر جا که می روم حمل می کنم!

امروز دوستان من در Seeking Health بزرگترین فروش سال جدید خود را ارائه می دهند ، اما در 7 ژانویه به پایان می رسد! من به تازگی سفارش ماهانه خود را دریافت کردم و می خواستم مطمئن شوم که شما نیز شانس دریافت پس انداز اضافی را دارید!

اگر از علاقه مندان سالم مانند من هستید ، می دانید که مکمل های با کیفیت خوب چقدر مهم هستند (و پیدا کردن آنها با قیمت مناسب چقدر دشوار است!)

Seeking Health یکی از مارک های مورد علاقه من برای مکمل ها است. چرا؟ زیرا من به طور مستقیم می دانم که آنها برخلاف بسیاری از شرکت های مکمل دیگر از مواد اولیه با کیفیت و قابل اطمینان ساخته شده اند.

علاوه بر این ، فرمول های آنها توسط دکتر بن لینچ ، متخصص ژنومیک تغذیه و اپی ژنتیک طراحی شده است. دکتر لینچ محصولات Seeking Health را با استفاده از اشکال زیستی ویتامین ها و مواد معدنی طراحی می کند ، که به معنای مواد مغذی در فرم هایی است که بدن شما می تواند به راحتی تشخیص دهد و از آنها استفاده کند. این خیلی جدی بود!

اگر به فروش سال نو آنها می روید … در اینجا برخی از محصولات مورد علاقه من برای امتحان یا موجودی هستند:

  • مطلوب قبل از تولد

  • B12 فعال با L-5-MTHF

  • الکترولیت بهینه

  • هضم قوی طرفدار

  • کامپیوتر بهینه

از صرفه جویی در سلامتی و سلامت مطلوب لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید