ملاتونین چگونه به من کمک کرد تا در طول شب شفا و شفا پیدا کنم


آنچه در زیر نوشته شده تجربه من است. این توصیه پزشکی یا شیوه زندگی برای شما نیست.

در طول سال گذشته هشت بار بود که از 3 میلی گرم ملاتونین و ریشه سنبل الطیب برای تشویق به خواب عمیق تر استفاده می کردم. من هیچ مشکلی در خواب ندارم. در واقع ، من خودم را خوشحال می دانم که می توانم بیشتر شب ها راحت بخوابم و استراحت کنم ، بجز در مواقع جت لگ.

مطالعه مداوم و عمیق من در مورد ملاتونین آنقدر نشان داده است که علم آن را به طور مثبت ثبت کرده است ، اما ما از آن استفاده نمی کنیم. از مستند سازی ملاتونین به عنوان یک واکسن ضد سرطان ، تا توانایی آن در آموزش سیستم ایمنی بدن ، تعادل هورمون ها ، ایجاد استراحت عمیق ، کار با اندام های بدن انسان ، ما از ملاتونین برای کمک به افرادی که از داروهای خواب مزرعه خود جدا می شوند ، استفاده می کنیم (اگر ما می توانیم ، و اگر پزشک اجازه دهد). ملاتونین در مطالعات علمی خود به عنوان یک فرمول غیر معمول ثبت شده است و می تواند هفته ها هر روز اما تحت نظارت استفاده شود. ما با استفاده از ملاتونین به عنوان عصای موقت ، شیوه زندگی و غذا ، همراه با پرانایاما و یوگا ، بیماران را با موفقیت از داروهای خود حذف کردیم.

هر زمان که من شروع سرماخوردگی ، آنفولانزا ، تب یا احساس بیماری می کنم ، علاوه بر ایجاد تغییرات لازم در شیوه زندگی ، معمولاً آن شب ملاتونین مصرف می کنم زیرا معتقدم خواب عمیق تر ، عملکرد سیستم ایمنی بدن من را تربیت می کند و جادویی را که ثبت کرده است ، انجام می دهد. همیشه کار می کرد صبح روز بعد خیلی خوب بیدار شدم. آیا جادو است؟ خیر آیا جایگزین ویزیت ها یا نسخه های پزشک شما می شود؟ خیر من فقط به شما می گویم که چه چیزی برای من کار کرده است و صدها مشتری دیگر که این کار را انجام می دهند.

ما معتقدیم که خواب عمیق التیام می یابد و علم پزشکی نیز این امر را در کنار تقویت و تقویت سیستم ایمنی بدن با خواب عمیق نشان می دهد. S ، چگونه برخی می توانند ویتامین C ، روی و غیره را نشان دهند. وقتی احساس ضعف می کنند ، ملاتونین مصرف می کنم تا از هوش توانایی درمانی بدن خود استفاده کنم.

هنگامی که من دچار یک اشکال بزرگ معده شدم ، البته ملاتونین کمکی نکرد و من با مهربانی آنتی بیوتیک را که دکترم پیشنهاد کرد قبل از اینکه باکتری های من آسیب بیشتری ایجاد کنند ، با اطمینان مصرف کردم. من آنتی بیوتیک را با پروبیوتیک ها و B کمپلکسم مصرف کردم و بهبود یافتم. نکته این است که یک تصمیم آگاهانه بگیرید. این برای من و بسیاری دیگر مفید است ، اما ممکن است برای همه کار نکند.

همه آنها متفاوت هستند و دارای بدنه ای منحصر به فرد هستند. این جادویی است ، اما قدرت مکانیسم آن ساده است و از نظر علمی به این روش کار می کند ، و امیدوارم در صورت امتحان با پزشک خود ، برای شما نیز مفید باشد. در حقیقت ، امروزه بسیاری از متخصصان انکولوژی و پزشکان ملاتونین را برای بیماران خود تجویز می کنند تا بتوانند بهتر بخوابند ، زیرا بهبود در خواب عمیق رخ می دهد و ملاتونین فواید درمانی دارد. اولین انتخاب این است که شما به طور طبیعی مقادیر کافی از آن را تولید کنید ، دومی در صورت نیاز و تجویز از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

هرگز از آنچه نیاز دارید یا برای شما مفید است سوء استفاده نکنید یا از آن سوء استفاده نکنید. در غیر این صورت می تواند دشمن شما شود.

همچنین بخوانید : درس آموخته شده و برنامه اقدام پس از طوفان گوا ساخته شده است

YouCare همه چیز درباره شماست

نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ابتدا خود را بسازید. شما به شما اهمیت می دهید. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ثبت شده ، متخصصان تغذیه ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان ماهر آلوپاتیک و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را اتخاذ کرده و با ترکیب دارو و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. به ما روی مراقبت های پیشگیرانه و بهبودی جامع کار می کنیم و بر چهار ستون سلامت – تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی تاکید می کنیم.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین وقتی ما مطابق قوانین طبیعت و محدودیت ها عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است ، که همه آنها از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی آغاز می شود که به دارو احترام بگذاریم و فراتر از آن نیز تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که هوش بدن شما را قادر به عملکرد و کمک به پیشگیری ، بازیابی و بهبودی کند.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر در مدیریت بیماری های سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی ، ایمنی پایین در برابر سایر سندرم های نادر کمک کرده است.

شما می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و توصیفات قدرتمند افرادی که از سراسر جهان سرچشمه می گیرند را در اینجا بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره در جهت صحیح راهنمایی شوید ، در برنامه های یکپارچه سلامتی ما شرکت کنید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا برای ما در [email protected] بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید