مسترهای آماتور المپیا 2021 تونس در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


المپیا آماتور تونس 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به المپیک آماتور استادان تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این رویداد در تونس برگزار می شود و در بخش شفاهی هر رشته ، بهترین سه کارت حرفه ای اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار بازیهای المپیک آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن ، جو ویدر ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار ، سری المپیا آماتور در تونس برگزار می شود.

مسترهای آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به دلیل داشتن سواحل ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مقاصد اصلی گردشگری در تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

علاقمندان م.بازیهای المپیک آماتور تونس 2021 می تواند با شماره تلفن باشد 09122465362 با آقای حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید