مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه #یکشنبه شام


آیا به دنبال چیز دیگری در مورد مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه یک دستور سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا یک صبحانه ویژه آخر هفته است.

موضوع شام یکشنبه این هفته کلوچه های گوشتی برای روزه است ، و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی یک دستور العمل سریع و آسان برای یک وعده هفتگی یا صبحانه ویژه آخر هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم: یکی فهرست شده در کتابهای خود بخورید ، و دیگری فهرست بندی نشده است. من به دنبال دستور غذای اصلی مارچوبه بودم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده اند بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی پریری جستجو می کردم ، پیدا کردم: 400 دستور العمل که جشن برداشت فراوان ، آشپزهای خلاق و غذاهای راحت منطقه اصلی آمریکا (سرآشپزهای آمریکایی) است.

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه

عناصر

 • 1
  خوب
  مارچوبه
  به اندازه 1-2 اینچ برش دهید
 • 2
  فنجان ها
  نان خشک
  قطعه قطعه شده در یک اینچ (خمیر مخمر یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ؛ من فقط نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  خرد شده (این سرگرم کننده بود – من به باغ خود رفتم و همه چیزهایی را که خوب به نظر می رسید برش دادم. با جعفری ، پیازچه و آویشن تمام کردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان ها
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  باتیتا
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا نرم شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، گیاهان و نان را با هم مخلوط کرده و در یک ظرف پخت 9 13 13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را با هم مخلوط کنید. روی مخلوط نان بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که طلایی رنگ شود و کاسترد آماده شود ، بپزید. گرم سرو کنید.

حکم: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی پخته شد بوی قوی می داد. با این حال ، اصلاً زیاد نبود. مارچوبه و پنیر بز با هم خوب پیش رفتند. حتی DH آن را دوست داشت – هر چند او کمی پنیر پارمزان به آن اضافه کرد. این یک غذای راحت تازه برای بهار تازه است.

غذاهای گوشتی بیشتر برای روزه

غذاهای گوشتی فوق العاده

جنبش شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه قصد دارد دستورهای خوشمزه ای را برای خوانندگان ما به ارمغان آورد که آنها را تشویق می کند تا دور میز خانواده دور هم جمع شوند و با هم غذا بخورند. در وب سایت شام یکشنبه مواد مورد علاقه خود را جستجو کنید. همچنین برای ایده ها و الهام بیشتر انجمن های یکشنبه شام ​​Pinterest را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید