سالاد حماسی بهار با لوبیا ، نعناع و ماست – ترکیب جامع


و بهار دقیقاً همینطور است! فرارسیدن بهار امسال بسیار زیبا به نظر می رسد ، درست است؟ احساس اطمینان و امیدواری در مورد آن وجود دارد. با تازگی ، برخی از محصولات فصلی خوب برای بازگشت به منو نیز وجود دارد.

برای کمک به جشن بهار ، من یک سالاد سبز زیبا با بافت بسیار دارم. قهرمان این سالاد حماسی بهاری قطعاً اسب ها هستند. در اینجا آنها با برنج و کینوا و سس خامه ای و ماست نعناع ترکیب می شوند. تازه است و بسیار آسان است.

نمی توانم فکر کنم که بادام بو داده می تواند یک افزودنی خوشمزه باشد؟ تازه نیز بهترین است و البته لوبیا اسب در استرالیا در فصل است ، اما بستنی نیز کاملاً کار می کند.

4 سرویس ارائه می دهد

170 گرم برنج قهوه ای و مخلوط کینوا (اگر می توانید آن را تهیه کنید. اگر نه ، 100 گرم برنج قهوه ای و 70 گرم کینوا قهوه ای).
نخود فرنگی 130 گرم
لوبیا 350 گرم
40 میلی لیتر روغن زیتون (بعلاوه اضافی برای یک باران)
آب 1 لیمو
1 پیاز قهوه ای (ریز خرد شده)
½ فنجان برگ نعناع
½ فنجان شوید تازه

پوشاک ماست

200 گرم ماست یونانی
1 حبه سیر (خرد شده)
نمک دریا را خرج کنید
فلفل دلمه ای را خرج کنید

در یک قابلمه متوسط ​​، 6 فنجان آب سرد به برنج قهوه ای و کینوا اضافه کنید ، به جوش بیاورید و به مدت 30 دقیقه بپزید – یا تا زمانی که پخته شود. آبکش کنید و کنار بگذارید تا خنک شود (می توانید این کار را زودتر انجام دهید).

نخود فرنگی را به مدت دو دقیقه بجوشانید تا تازه پخته شود ، زیر آب سرد بریزید و کنار بگذارید. به طور جداگانه ، لوبیا را به مدت سه دقیقه بجوشانید تا نرم شود. زیر آب سرد بشویید و پوسته های بیرونی را جدا کنید. کنار بگذارید.

در یک ماهیتابه متوسط ​​پیاز قهوه ای را در روغن کاراملی کنید تا نرم شود. کنار بگذارید.

در یک کاسه بزرگ مخلوط برنج و کینوا ، پیاز ، آب لیمو ، نخود فرنگی و لوبیا را مخلوط کنید. مخلوط را هم بزنید و روی یک بشقاب سرو بریزید.
در یک کاسه کوچک ، ماست را با نمک دریا و فلفل قرمز مخلوط کرده و سالاد را با توپ های بزرگ هم بزنید.

نعناع و شوید ، روغن زیتون بیشتر و کمی نمک دریایی اضافی بپاشید.

لذت بردن!

اوه ، و اگر از سالاد صحبت می کنید ، اگر نه ، باید این یکی را امتحان کنید و مقداری لوبیا با آن میل کنید: سالاد کینوا با کدو تنبل ، نخود فرنگی و لیمو کنسرو شده.دیدگاهتان را بنویسید