رژیم کاهش وزن سریع – زندگی ایده آل کویتو


این یکی از مهمترین موارد در مورد یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن است و هرگز قرص ها و مکمل های سبک وزن را که امروزه در همه جا مشاهده می کنید انتخاب نکنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش طبیعی وزن باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که تحت هیچ شرایطی نباید از وعده های غذایی یا وعده های غذایی نامنظم صرف نظر کنید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که می توانید بدن خود را با مقدار مشخصی ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم به آرامی فشار دهید.

یکی از رایج ترین رژیم های لاغری برای افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا قرص لاغری به شما پیشنهاد دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خودرو است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم چربی به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی توانسته اند در طول یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانستید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر برای شروع برنامه غذایی GM آماده هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع ترین وزن را کاهش دهید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و می توانید فقط از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که شما اصلاً گرسنه نیستید. گرسنگی دقیقاً نتیجه معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بالا می روید. این برنامه مقدار و نوع غذاهای مناسب را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، به عنوان رژیمی شگفت زده شده اند که نمی خواهد آنها برای کاهش موثر وزن خود از گرسنگی بمیرند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. تا جایی که ممکن است می توانید به اندازه موز به اندازه موز میل کنید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات اصلا نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید در روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید ، لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم آب پز و خام و موارد مشابه است. مطمئناً سیستم گوارشی شما امروز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

سومین روز رژیم لاغری: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM 3 به شما اجازه می دهد تا در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد با شماست. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم ممکن است افراد زیادی را به خود جذب کند. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است ترس داشته باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را به اشتراک بگذارید تا در هر زمان و همیشه احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و بقیه موز شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید برای خود جشن بگیرید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

ششمین روز رژیم لاغری: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج را برای ناهار بخورید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم لاغری: میوه ها و آب سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه هستید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

پاکسازی گونه با تزریق چربی به گونه ها

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید