در آشپزخانه با استفانی – سارا گلدشتاین


نام: استفانی تارتیک (@ get.your.phyll)

حرفه: حسابدار / متخصص تغذیه

در طول این مدت چه کسانی مجبور هستید؟ من و سگم کمی با والدینم نقل مکان کردیم تا بتوانیم از حیاط خلوت آنها استفاده کنیم!

1-2 عبارت برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: آهسته ، درون نگر ، متفاوت. واقعاً سعی کنید در حال حاضر با سرعت کند زندگی مبارزه نکنید. به آن احترام بگذارید و سعی کنید با عشق به همه چیز نزدیک شوید.

یکی از غذاهایی که بعداً دوست داشتید چیست؟ نارگیل! کره نارگیل ، روغن نارگیل ، آرد نارگیل ، آمین های نارگیل ، پرک نارگیل ، شیر نارگیل. می توانید از آن در آماده سازی های شیرین و خوش طعم استفاده کنید ، که باعث می شود همه کاره باشد. غذای مورد علاقه من برای استفاده کاری میگو است!

3 فروش غیر قابل مذاکره / ظروف چوبی در حال حاضر چیست؟

1. سیب زمینی شیرین ارگانیک- مدت زمان زیادی طول می کشد و می توان آن را پخته ، برشته یا پوره کرد. آنها همچنین مقدار زیادی ویتامین A دارند!

2. برنج سفید باسماتی در حال حاضر به سختی یافت می شود و دلیل خوبی نیز دارد. این یک کربوهیدرات نسبتاً آسان هضم و تا حدودی طولانی است.

3. کلم بروکلی- کلم بروکلی همچنین می تواند مدت طولانی در یخچال ماندگار شود. دلیل اینکه من آن را بسیار دوست دارم این است که تقریبا هیچ زباله ای با کلم بروکلی باقی نمانده است. اگر ساقه ها را پوست می کنید و سفید می کنید ، آنها یک افزودنی عالی برای هر سوپ یا سالاد هستند!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ بیشترین الهام خود را در فروشگاه مواد غذایی پیدا می کنم. من به میوه ها و سبزیجات تازه ، فصلی و سبزیجات دستور می دهم که چه چیزی را تهیه کنم یا بخورم. گفتنی است ، یکی از وب سایت های مورد علاقه من برای الهام ، Nom Nom Paleo است!

صفحه مورد علاقه شما که در طول کوآرتانت تهیه کرده اید چیست؟ غذای مورد علاقه من کوکی های دوتایی شکلاتی تاهینی مارشملو من است! دستور تهیه را می توانید در اینستاگرام من @ get.your.phyll پیدا کنید

یک نکته کوچک که به تازگی یاد گرفته اید چیست؟ فراموش کردن محیط زیست در زمان همه گیری آسان است. یکی از نکات آشپزی مورد علاقه من این است که همه چیپس سبزیجات خود را در کیسه ای در فریزر نگه دارید و وقتی پر شد ، از آن برای تهیه آبگوشت گیاهی استفاده کنید! این به محدود کردن مصرف غذا و غذای خوشمزه آن کمک می کند!

اگر سفارش داده اید ، رستوران مورد علاقه شما برای مصرف چیست؟ عملکرد اخیر من در دوران COVID است و نه در طول COVID. من شیفته کاسه الهه هستم و به معنای واقعی کلمه نمی توانم چیز دیگری سفارش دهم! همیشه یک سس اضافی برای Taberu Rayu تهیه کنید!

هر گونه دوست داشتن جدید / کتابهای مورد علاقه / POVS مورد علاقه؟ من خواندم ویدا منسو توسط کلی بروگان او یک روانشناس جامع نگر است که معتقد است بهترین راه رهایی از درد ما از طریق آن است. پادکست های مورد علاقه من Ben Greenfield ، To Be Magnetic و The Life Stylist Podcast هستند.

آیا می توانید هرگونه فعالیتی را که باعث می شود در اینجا شما را در حال جمع آوری و تمیز کردن باشد ، پیشنهاد دهید؟ بهترین توصیه من این است که یک روال را رعایت کنید. اگر هر روز از خواب بیدار شدید و قبل از COVID مدیتیشن کردید ، سعی کنید در طول COVID بیدار شوید و مدیتیشن کنید. حفظ ثبات در چنین مواقعی بسیار مهم است زیرا باعث می شود احساس کنید زندگی شما کمی بر شما تسلط دارد. کار دیگری که من سعی می کنم هر روز انجام دهم این است که پای برهنه ام را به مدت 20 دقیقه روی زمین بکارم. وقتی این کار را می کنم ، بدن و ذهنم کاملاً آزاد می شود- و این رایگان است!دیدگاهتان را بنویسید