خوب است بدانید: آزمون راگلند


بسیاری از آزمایشات “ساده” وجود دارد که می توانید برای تعیین عملکرد بدن و سیستم بدن روی بیماران خود انجام دهید. من 10 سال گذشته را صرف به اشتراک گذاشتن آموخته های خود با سایر پزشکان کرده ام تا آنها بتوانند در درمان بیماران خود م effectiveثرتر باشند.

یکی از این آزمایش ها آزمایش راگلند برای افت فشار خون است. این یک آزمایش ساده فشار خون است. دکتر دی سی راگلند ، پزشک دهه 1920 ، فشار خون دروغگو را با هم مرتبط کرد و سپس فشار خون بلافاصله پس از آن که عملکرد غده فوق کلیوی را نشان می دهد.

آرشیو تاریخی SeleneRiverPress.com دارای مقاله ای عالی است که توسط دکتر جورج گود هارت DC در سال 1965 نوشته شده است ، نحوه انجام آزمایش راگلند و همچنین نتایج نشان دهنده و نحوه تصحیح آزمون راگلند را توضیح می دهد. از مقاله دکتر Goodheart ، مصرف زیاد مجتمع ویتامین C طبیعی (Cataplex C) به همراه G طبیعی مجموعه (Cataplex G) و عصاره های سیتوتروفیک آدرنال (Drenatrophin PMG ، Symplex F / M ، Paraplex) نیز مانند کلسیم ارزش آن را دارد. “

یک روز صبح پس از خواندن این مقاله و قبل از رفتن به مطب ، تصمیم گرفتم که نحوه انجام آزمایش راگلند را به دستیارم آموزش دهم و او این کار را با هر مریضی که صبح آن روز می آید انجام دهد. من از نتایج شگفت زده و در عین حال ناامید شدم. هر بیمار به جز یکی از این تست ها را پایین آورده است. چقدر از عملکرد فوق کلیوی بیمار من از دست رفته بود؟ یکی از بیمارانی که در واقع فوت کرده است ، بیمارانی است که من به طور خاص برای آدرنال او کار کرده ام. پس این خبر خوبی بود!

در آزمایش های عضلانی ، غدد / اندام ها می توانند به اندازه کافی کم کار کنند تا ظاهر نشوند. بنابراین ، هنگامی که به غدد یا اندام آسیب دیده مشکوک هستید ، باید از دو شاخص برای رفلکس پنهان استفاده کنید.

با ضبط صدای قلب ، غدد فوق کلیوی ضعیف می توانند با انسداد تنفسی فعلی یا اخیر مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا پنهان شوند. پس از حذف احتقان ریه ، ضبط کننده صدای قلب علائم نارسایی آدرنال را در دریچه ریه با 2 صدای زیاد همراه با صدای طبیعی یا کم در دریچه آئورت نشان می دهد. باز هم ، استثناء این قاعده این است که بیمار به عفونت ریه مبتلا شده یا به تازگی بر آن غلبه کرده است.

بنابراین ، من به همه بیماران توصیه می کنم که با آزمایش راگلند از نظر نارسایی آدرنال ارزیابی شوند.

در کنار یافته های عینی راگلند ، یافته های ذهنی مانند خستگی مزمن ، سرگیجه در حالت دروغ گفتن و ایستادگی و عدم تحمل استرس نیز وجود دارد.

آزمایش Ragland به من نشان داد که باید غدد فوق کلیوی را برای غدد فوق کلیوی MediHerb ، محصولات Standard Processes و داروهای هومیوپاتی NET ارزیابی کنم. با استفاده از ترکیبی از آزمایش عضلات و ارزیابی پاها ، می توانم پروتکلی را برای افرادی که دارای نارسایی زمینی یا غدد فوق کلیوی ضعیف هستند توصیه کنم.

من همیشه بیمار را بر اساس یک مکمل استاندارد فرآیند که حاوی پتاسیم است بررسی می کنم زیرا از دکتر رویال لی یاد گرفتم: “غدد فوق کلیوی به ویتامین C کمپلکس و مقداری ویتامین B نیز نیاز دارند. آنها همچنین به پتاسیم و سدیم نیاز دارند.” بعداً در همان مقاله دکتر لی ، “در کمبود پتاسیم عملکرد غدد فوق کلیوی تقریباً کامل مهار می شود. بدون شک هر بیماری که کورتیزون یا ACTH برای آن استفاده می شود در اصل یک بیماری کمبود ناشی از نوعی کمبود پتاسیم است.”

محصول انتخابی من برای پتاسیم ، (آیا شما آماده این کار هستید؟) EZ MG است. Jes EZ Mg! من می دانم چه می گویید ، “اما چرا؟ این یک محصول منیزیم از چغندر و گندم سیاه سوئیسی است.” و شما درست می گویید ، اما این محصول عالی دارای 380 میلی گرم پتاسیم است! یا ، البته ، می توانیم مواد معدنی قدیمی قابل اعتماد ارگانیک را در نظر بگیریم.

اگر بخواهیم روبرو شویم ، مردم حتی 3 سال پیش استرس بیشتری دارند. مردم بیش از 3 سال پیش دچار سوء تغذیه هستند. و البته مردم نسبت به 3 سال قبل سمی تر هستند.

اکنون زمان ارزیابی عملکرد آدرنال است ، نه تنها با بیماران ، بلکه با کارکنان ، خانواده و البته خود ما.

تمرین خود را گسترش دهید و سلامت مردم خود را بهبود بخشید – در همه بیماران خود محاکمه RAGLAND را انجام دهید!

تصاویر از iStock / cihatatceken (اصلی) ، Dr_Microbe (پوستر).

دکتر لاول کپل

دکتر کپل در سال 1983 پس از مدرک کاردانی علوم از کالج محلی جنوب غربی میشیگان ، دکترای کایروپراکتیک را از کالج لوگان کایروپراکتیک دریافت کرد. وی در سال 1999 دارای گواهینامه تکنیک عصبی-احساسی بود و مستقیماً زیر نظر بنیانگذار برنامه ، دکتر اسکات واکر تحصیل کرده بود. او آموزشهای اضافی مختلفی را از جمله گیاه شناسی ، توانبخشی ستون فقرات و آموزش تغذیه ادامه داد.

دکتر کپل می داند که همیشه سمینار ، کتاب یا مجله ای وجود دارد که می تواند دانش او را عمیق کرده یا اطلاعات دیگری را ارائه دهد که می تواند مستقیماً به درمان موثر تبدیل شود. او از دیدگاه تجربه بالینی و سالها تمرین ، توصیه های محکمی می کند.

اخیراً ، دکتر کپل سمینارهایی را برای Standard Process Western تدریس کرده است. او تبدیل به پزشک داخلی آنها شده است و به عنوان مربی برای سایر تمرین کنندگان در سراسر منطقه دنور شناخته می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت وی در DoctorKeppel.com دیدن کنید یا مستقیماً با او در آدرس تماس بگیرید [email protected]به

محصولات دکتر لاول کپلدیدگاهتان را بنویسید