تغذیه بر روی اعداد – رینا داون لوتزبدون برچسب در رژیم غذایی خود ، فقط می توانید در زمان گرسنگی غذا بخورید و وقتی سیر شده اید ترک کنید. نداشتن ساختار ممکن است ترسناک به نظر برسد ، به من اعتماد کنید ، 100 برابر بهتر از اعتدال و سرقت انرژی و رژیم غذایی است. گاهی اوقات مردم از آزادی زندگی بدون رژیم غذایی می ترسند زیرا به خود اعتماد ندارند که دیوانه نشوند و دیوانه نشوند. وقتی به بدن خود گوش می دهید ، شما به احتمال زیاد نه (و اگر این کار را انجام دهید ، به رژیم غذایی سالم برمی گردید زیرا احساس بهتری نسبت به خماری بیش از حد دارد ، نه به این دلیل که رژیم شما را مقصر این امر دانسته است.) همچنین هنگامی که رژیم غذایی خود را انجام می دهید ، احساس می کنید که در رژیم غذایی خود به چه چیزی بیشتر نیاز دارید. مازاد (آیا این خوردن احساسی است؟ آیا من فقط به کربوهیدراتهای نشاسته ای بیشتری احتیاج دارم و به همین دلیل من هوس شکر می کنم؟ و غیره..) بالاخره این احساس آزادی را خواهید داشت ، اما در ابتدا بدون کمی ناراحتی. بگذارید زنجیره رژیم ها از هم پاشیده شود ، حتی اگر زمان بیشتری طول بکشد ، شما دوست دارید ، و این حس آزادی می تواند با شما باشد. زندگی شما را عوض خواهد کرد. فقط بعد از تلاش سخت شما ظاهر می شود. ارزشش را خواهد داشت.

به عشق همه چیزهای خوب دنیا ، جنون را متوقف کنید و از نقاط و نمودارها و نمودارها و برنامه های ردیابی و درصدها و شمارش و اعداد و نگرانی و قضاوت دور شوید و غذا را به مجموع قسمت های آن تقسیم کنید. و در عوض ، بیایید آزادی را در عمل ساده خوردن غذای با کیفیت بیابیم.

شما می توان زنجیره را بشکن شما می توان رژیم را متوقف کنید فقط باید به خطر افتادن برای متوقف کردن. من می دانم که این اطلاعات جدیدی برای اکثر مردم است ، پیاده سازی آن دشوار است و مدتی طول می کشد تا بدانیم صنعت رژیم غذایی و پزشکان در نیم قرن گذشته در جامعه چه چیزی را تحت تأثیر قرار داده اند. من میفهمم. چندین دهه از بازاریابی آنها وجود دارد [Listen: Why We Stand Against Typical Fear-Based Marketing] این به ما گفت که چرا ما به اندازه کافی خوب نیستیم ، مادران و مادربزرگهایمان را که در طول راه انتخاب کردیم ، و همچنین روندها ، کتابها و دوستانمان را برآورده کردیم. چطور ما نتوانستیم؟ خیلی دور است.

ولی تو قادر به انجامش هستی.

و اگر بعد از خواندن همه اینها – هنوز س questionsالی در مورد اشتراک یا خوردن غذا دارید ، بر روابط درشت مغذی ها تمرکز کنید و کالری را محاسبه کنید ، پاسخ منفی است. این را بیش از حد پیچیده نکنید

دیدگاهتان را بنویسید