بولت پروف در رژیم کتوژنیک؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof کیست؟


پروفسور بولت در رژیم کتوژنیک

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و چرا اصلا رژیم کتوژنیک دارید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک فنجان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - اثبات پیچ در رژیم کتوژنیک

برای نشان دادن یک پیچ ، کافی است یک فنجان قهوه آماده کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با مخلوط کن یا کف کن مخلوط کنید.

روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - ضد گلوله در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید درباره جوانب مثبت و منفی قهوه بدانید.

قهوه مزایای زیادی دارد که در حوصله این مقاله نیست. اما مهمترین مزایای آن این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون های بدن را افزایش داده و ذخایر چربی را برای بدن در اختیار آنها قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین مزیت قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو وزن زیادی دارد. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای افراد استرس زا.

قبل از تحقیقات مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این مقدار 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول ممکن است بسیار سنگین باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول شما افزایش می یابد ، قند خون شما را افزایش می دهد ، و هنگامی که سطح قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افرادی که معمولا سطح استرس بالایی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، مقدار زیادی از این کافئین جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در چربی باعث کاهش جذب کافئین شما می شود. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما اگر آمدید ، قهوه را به صورت پیچ و مهره بنوشید. آهسته تر جذب می شود و حتی ممکن است جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. اینکه این پیچ ثابت می شود و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن آن اتفاق می افتد فواید زیادی دارد و آسیب قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

با خوردن یک پیچ و مهره ، احساسات خوبی خواهید داشت ، وقتی قهوه می نوشید ، اشتهای خود را کاهش می دهید ، انرژی خود را افزایش می دهید ، و یک ساعت بیشتر می خورید.

کند کردن انتشار کافئین بعداً قند خون شما را افزایش می دهد ، بنابراین پیک انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه اسیدی است و بدن شما را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیواسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهابی را کاهش می دهد.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در مورد استفاده از پیچ در رژیم کتوژنیک

– برای افطار کردن بهتر است از پیچ و مهره استفاده کنید. (هنگام گرسنگی در روزه داری گرسنگی نکشید ، زمان افطار فرا رسیده است. و نگران نباشید که روزه شما افطار کند. اگر درست رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه شما بیشتر خواهد شد) یکی از بهترین کارها کاری که می توانید انجام دهید این است که سریع همان پیچ را بخورید. هنگامی که بسیار گرسنه هستید ، یک میان وعده بخورید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما غذاهای مفید و شیرین نخواهد داشت.

بهترین وعده غذایی کی است؟

آن را با صبحانه یا دیرتر بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا قبل از خواب بسیار اشتباه است. خوردن آن قبل از خواب به دلیل کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن میان وعده در اولین وعده غذایی است ، به این معنی که وقتی صبح احساس می کنید وقتی احساس گرسنگی می کنید. و ما زمان خاصی را برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن این است که چند وعده غذا بخورید و یک عدد پیچ ​​بخورید ، زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید