آموزش بهداشت برای کارآفرینان زن (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، زمان زیادی ندارید.

بنابراین کاهش وزن یا تغذیه سالم اهداف غیرممکن به نظر می رسد.

باور کنید ، من می دانم – من خودم یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان بسیار شلوغ کار کرده ام.

اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که شما برای کاهش وزن به زمان بیشتری احتیاج ندارید. شما فقط نیاز به استراتژی های مناسب دارید که مثر باشد با وجود زندگی شلوغ شما

ناگینا ستی
من خودم یک کارآفرین شلوغ هستم ، اما با استراتژی های مناسب ، علی رغم برنامه سختگیرانه ام ، خودم را در فرم نگه می دارم.

و در اینجا یک مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید در مورد آموزش سلامت کارآفرینان زن بیشتر بیاموزید؟ بیایید درست داخل شویم

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان را دریافت کنید جوشانده ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش دهید و هوس قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

چگونه بدن رویایی خود را بدست آورید

پوشیدن یک لباس مناسب بدون هیچ گونه برآمدگی چگونه خواهد بود؟ یا اگر می توانید با اطمینان بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس کنید باید پنهان شوید؟

و هر روز بهترین کار را انجام دهید ، بدون اینکه احساس خستگی و تنبلی کنید …

این بدان معناست که انجام دادن بسیار برای شما ، زندگی و تجارت شما ، درست است؟

تنها مشکل:

شما برنامه بسیار شلوغی دارید. به نظر می رسد شما هرگز وقت ندارید که خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

در عین حال به دلیل رعایت رژیم غذایی نمی توانید با گرسنگی راه بروید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

به همین دلیل شما به سیستمی نیاز دارید که با سبک زندگی شما کار کند و رعایت آن ساده و آسان باشد.

چگونه یک تجارت ایجاد کردم و 40 کیلو وزن کم کرد

وقتی این شرکت را شروع کردم ، MasalaBody ، هنوز در 9-5 بودم.

چند سال پیش ، من دو فرزندم را به دنیا آوردم.

تا آن زمان من همیشه با وزنم مبارزه می کردم. من هر رژیمی را زیر نور خورشید امتحان کردم ، اما همیشه وزنم بیشتر از چیزی بود که از دست دادم. ناگفته نماند که مدام خسته بودم و انرژی ام کم بود.

بعد از به دنیا آمدن دخترم متوجه شدم که باید چیزی تغییر کند. اگر دائماً به فکر رژیم های غذایی باشم و خود را محروم کنم ، نمی توانم در کنار کار در شرکت ها باشم و بهترین والدین باشم.

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد استراتژی ها و غذاهای کاهش وزن کردم. و همانطور که پیداست ، در تمام آن سالهایی که من رژیم می گرفتم ، همه کارها را اشتباه انجام دادم!

شروع کردم به خوردن بیشتر نسبت به قبل و من احساس گناه در مورد یک لیوان شراب یا یک تکه کیک شکلاتی نداشتم – در عوض از خودم لذت بردم.

اما با وجود اینکه همیشه احساس سیری و رضایت داشتم ، شروع به کاهش وزن کردم. و در نه ماه ، 40 پوند وزن کم کردم.

مثال کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ تا به امروز این وزن را حفظ کرده ام.

همچنین ، متوجه شدم که انرژی بسیار بیشتری دارم. این باعث شد من MasalaBody را ایجاد کنم – و امروز ما اینجا هستیم.

در حالی که من شرکت خود را مدیریت می کردم ، فرزندانم را بزرگ می کردم ، شغل شرکت خود را به عنوان مشاور مدیریت کار می کردم و از زندگی ام لذت می بردم ، وزن من همچنان باقی ماند.

همانطور که مشتریان من با چند استراتژی ساده 20-60 پوند وزن کم کردند

با MasalaBody ، من توانستم به صدها زن کمک کنم تا 20-60 پوند وزن کم کنند. بسیاری از آنها کارآفرین هستند و آنچه در سیستم های من دوست دارند این است که مجبور به سازش نیستند و شیوه زندگی خود را رها نمی کنند.

آنها می توانند به خوردن غذاهای خوشمزه ادامه دهند و هر از گاهی یک لیوان شراب بنوشند ، زیرا وزن آنها ذوب می شود.

و به لطف انرژی که با غذاهای مناسب می خورند ، آنها توانسته اند مشاغل ، پزشکان ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی را راه اندازی کنند.

یکی از مشتریان من ، لوئیسا را ​​ببر.

لوئیسا یک کارآفرین چند رقمی 7 رقمی است. هم او و هم شوهرش بسیار شلوغ هستند و لوئیسا نمی خواست زمانی را که با او داشت در آشپزی بگذراند.

آنها خود را در جایی دیدند که همیشه غذا سفارش می دادند و احساس بیماری می کردند. لوئیسا می خواست جایگزین بهتری پیدا کند ، اما نمی خواست ساعت ها وقت بگذراند و بفهمد چه چیزی بخورد. او همچنین نمی خواست خود را محروم کند – او می خواست همه چیز را داشته باشد ، و بدن باریک و غذای خوشمزه اش.

با همکاری با من ، او رابطه خود را با غذا کاملاً تغییر داد و حتی بر تمایل به قند مادام العمر خود غلبه کرد. حالا او می داند که در سفرهای کاری و روزهای معمولی چه چیزی بخورد ، بدون این که مجبور باشد ساعت ها در آشپزخانه بگذراند.

در اینجا درباره داستان لوئیزا بیشتر بدانید:

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

چگونه تمرینات بهداشتی می تواند به شما در بهبود بهتر و کاهش وزن کمک کند

غذاها چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارند؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساس شما دارد.

همانطور که می دانید ، هنگام غذا خوردن به مغز خود انرژی می دهید. از این رو چی غذا خوردن تأثیر زیادی روی مغز شما دارد

به عنوان مثال ، مصرف اسیدهای چرب امگا 3 (موجود در ماهی) عملکرد مغز شما را بهبود می بخشد. اما غذاهایی که حاوی چربی های اشباع شده هستند می توانند بر توانایی های شناختی و حافظه شما تأثیر منفی بگذارند. مواد غذایی نیز بر روحیه شما تأثیر می گذارد.

و من دریافتم که کاهش وزن 80 درصد غذاهایی است که می خورید. یکی از مطالعات استنفورد نشان می دهد که افراد چاق با رژیم غذایی وزن خود را کاهش نداده اند. در عوض ، آنها با تکرار چند مورد اصلی مانند قطع شکر و خوردن سبزیجات بیشتر آن را از دست دادند.

علاوه بر این ، غذاها و ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و چیلی دارای کاهش وزن و سایر مزایای سلامتی هستند.

با غذاهای مناسب ، مغز و بدن خود را تقویت می کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید و کار کنید یا Netflix را با همسر خود تماشا کنید در حالی که بدن شما چربی را ذوب می کند.

برای نتایج بهتر ، چند بار در هفته تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات قوی عملکرد مغز را بهبود می بخشد و همچنین متابولیسم شما را افزایش می دهد (کاهش وزن را آسان تر و سریعتر می کند).

بهترین قسمت؟

با برنامه تمرینی مناسب ، لازم نیست وقت یا انرژی خود را برای کاهش وزن هدر دهید.

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان را دریافت کنید جوشانده ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش دهید و هوس قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

آموزش بهداشت برای کارآفرینان زن

با تغییر رژیم غذایی بهتر و تمرینات قدرتی دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / جلسه ، متابولیسم بدن شما شروع به کار می کند و وزن شما کاهش می یابد.

در صورت تمایل ، می توانید ورزش بیشتری را اضافه کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید.

بنابراین این واقعا در مورد استفاده از یک استراتژی است که با سبک زندگی موجود شما کار می کند.

اینم برنامه من دگرگونی باریک میکند. این یک برنامه آموزشی چند ساله است که بر آموزش سالم برای کارآفرینان زن و دیگر زنان شاغل تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما طراحی شده است. ما با زنان 40 ، 50 و 60 ساله که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران ، کار می کنیم.

مسئله این است:

حتی اگر تمام نکات را رعایت کنید ، به فلات های کاهش وزن برخورد خواهید کرد. در Slim Down Transformation ، ما به شما کمک می کنیم از این موارد عبور کنید (به لطف تمام داده هایی که از صدها زن که با ما وزن کم کرده اند).

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید وزن کم کنید ، حمایت و مسئولیت پذیری ضروری است. در Slim Down Transformation ، یک مربی پاسخگویی شخصی دریافت می کنید که شما را در طول برنامه پاسخگو و با انگیزه نگه می دارد.

شما همچنین بخشی از جامعه ای می شوید که شما را در سفر کاهش وزن تسریع می کند.

و از آنجا که برنامه 12 ماه طول می کشد ، عاداتی ایجاد می کنید که به همین ترتیب باقی می مانند تا بتوانید وزن خود را برای همیشه حفظ کنید. بسیاری از مشتریان ما بعد از برنامه حتی بیشتر وزن خود را کاهش می دهند.

مثلا، برندا، مدیرعامل مشغول یک شرکت مدیریت ثروتمند که او تاسیس کرده و مادر سه فرزند است ، پول زیادی برای برنامه های دیگر هزینه کرده است. از زمانی که تجارت خود را شروع کرده است ، متوجه شده است که چگونه وزن او شروع به افزایش کرده است.

او نمی خواست در مورد غذا فکر کند ، بلکه برنامه مشخصی می خواست که به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاهای مناسب کمک کند.

فقط با پیروی از برنامه من ، او 9 پوند اول خود را در 8 هفته از دست داد. این اولین بار بود که او این وزن را در 5-6 سال داشت! در اینجا درباره تغییر شگفت انگیز براندا بیشتر بدانید:

برای تو!

در اینجا شما آن را دارید. اکنون می دانید که برای کاهش وزن به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، چه چیزی لازم است.

و به لطف آموزش سالم برای کارآفرینان زن ، می توانید این وزن را سریعتر از دست داده و آن را حفظ کنید. پاسخگویی ، پشتیبانی و برنامه مناسب برای روشن شدن در دراز مدت بسیار مهم است.

حالا دوست دارم از شما بشنوم:

موانع شماره 1 شما برای روشن شدن چیست؟

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان را دریافت کنید جوشانده ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش دهید و هوس قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).دیدگاهتان را بنویسید