آخرین خبرنامه در مورد آشپزی کودکان


امروز صبح دکمه را برای ارسال جدیدترین و نهایی خود فشار دادم رایگان خبرنامه آشپزی کودکان در آن اخباری مبنی بر تعطیلی قریب الوقوع آشپزی Bariatric (هر چند این سایت تا مارس 2021 به عنوان یک آرشیو و منبع WLS “زنده” باقی می ماند) وجود دارد.

برای نجات من که مجبور نیستم خودم را تکرار کنم ، و در واقع اگر علاقه دارید ، آخرین خبرنامه را که دارای تمام جزئیات است بخوانید. اگر آنها را خیلی دیر می خوانید (زیرا تاریخ انقضا در 4 اوت 2020 است) ، در اینجا اطلاعات اساسی وجود دارد …

اما همانطور که ما به آرامی ظهور می کنیم و وارد “تقریباً عادی” جدید خود می شویم ، به طور فزاینده ای روشن می شود که کووید -19 هنوز بخشی از زندگی ما در ماه های آینده خواهد بود. و من می دانم که با بسیاری از شما صحبت می کنم ، نگران و نگران تاثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر خانواده و دوستان ، همکاران و جامعه عمومی ، رفاه ملت و همچنین اشتغال فوری و مالی هستید. به چیزها من همچنین نگران موج دوم هستم ، وضعیت اقتصاد جهانی ، نحوه برخورد خدمات بهداشتی ما ، و همچنین مشکلات داخلی و شخصی نزدیک به خانه.

بسیاری از بیماران مبتلا به WLS نیز مطمئناً از عملیات برنامه ریزی شده یا تاخیری خود و برخی از قرارهای بعد از عمل نیز خبر خواهند داشت. لطفاً فقط در آنجا بمانید و اطمینان داشته باشید که این فرایند موفق خواهد شد – مطمئناً صبر و تصمیم شما را آزمایش می کند ، اما قطعاً ارزش انتظار را خواهد داشت.

من پاسخ های ساده ای ندارم و از همه این زوایا نیز به نگرانی های خودم پرداخته ام.

چیزی که مرا به خود می رساند اعلان عالی – از پایان آگوست می بندم آشپزی Bariatric به عنوان یک تجارت هنوز تصمیم ساده ای نبوده است اما می دانم که بهترین راه پیش روی است و به من این آزادی را می دهد که با بسیاری از مسیرها و پروژه های دیگر که مدتی است در نظر گرفته ام ، کنار بیایم. من همچنین می توانم بیشتر خود را وقف کار آشپزی عمومی خود کنم که مدتی طول کشید ، زیرا بیشتر و بیشتر در عرصه چای تخصصی شدم. من از این بابت هیجان زده هستم – بلاک چین به من اجازه داد تا برخی از این ایده ها را مرور کنم و اکنون تمایل دارم عقب نشینی کنم و آنها را تمرین کنم. همچنین قبل از اینکه دیر شود در مورد برخی از چیزهای “آشغال” تحقیق کنید.

این اصلا نیست …

این سایت همچنان “زنده” و کاربردی است و برای دسترسی به دستور العمل ها ، ویژگی ها و سایر موارد موجود در بایگانی و غیره در دسترس است تا زمانی که مارس 2021 به طوری که بیماران WLS هنوز می توانند از این درمان لذت ببرند.

“من بیش از 10 سال گذشته به توسعه آشپزی Bariatric به عنوان منبعی برای بیماران WLS پرداخته ام و اطلاع رسانی ، گهگاه آموزش دادن ، و امیدوارم الهام بخشیدن و سرگرمی مخاطبان وفادار برای من یک امتیاز و لذت باشد. انجام خداحافظی کار سختی است ، اما زمان حرکت است. همه پیش از عمل ، بعد از عمل و دامپزشکی سلامت روانی و جسمی خوبی برای آینده دارند.

این روزنامه همچنان دستور العمل ها ، راهنمایی ها ، پیشنهادات و اطلاعات زیادی را به طور معمول دارد (برای مشاهده طعم و مزه به تصاویر زیر مراجعه کنید) اما واقعاً کمی “بهترین از بهترین ها” و خلاصه ای از موقعیتی است که اکنون در آن هستیم ، در حال آرامش ، و چه چیزی این برای بیماران مبتلا به WLS است. این نسخه بافر است ، بنابراین ممکن است بخواهید در صورت امکان زمان به صورت گروهی بخوانید.

امیدوارم لذت ببرید ، و این شمارش معکوس نهایی و شماره پایانی یک فینال مناسب است! به یاد داشته باشید که فقط تا 4 آگوست 2020 “زنده” خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید