کریستین مک دونالد IBS ، نقرس ، آرتریت ، اضطراب ، فشار خون بالا و کلسترول بالا را درمان کرد و از تمام داروهای خود به طور کامل خام خارج شد. او یک گیاهخوار قلیایی و 80 درصد خام می خورد.


سلام ، من کریستین مک دونالد هستم. 4 سال پیش من واقعاً مریض بودم و نمی توانستم 65 پوندی را که از پسر سومم به دست آوردم از دست بدهم. من یک نیمه ماراتن با بیماری آرتریت ، نقرس ، IBS-D ، فشار خون ارثی ، کلسترول بالا ، میگرن ، اضطراب و موارد دیگر بودم. یک روز دویدم و حقیقت را در مورد سلامتی از خدا خواستم. او به من گفت که به ابتدا بازگردم. آغاز به معنی باغ عدن بود.

در اینجا شفا است. اولین نیت خدا برای ما بنابراین من شروع به تحقیق کردم و یک قدم برای تغییر رژیم غذایی خود برداشتم. من با 21 روز خوردن قلیایی با حذف غذاهای اسیدی شروع کردم. سپس غذاهای اسیدی را یکی پس از دیگری معرفی کردم تا بتوانم ببینم چه چیزی باعث تحریک من شده است. مطمئناً مقدار کافی گوشت ، تخم مرغ و محصولات لبنی دردهای من را از آرتریت ، نقرس و میگرن برمی گرداند و همچنین اضطراب را برمی گرداند. محصولات گندم IBS-D را برگشت دادند. غیره و غیره

همانطور که من قدم بر می داشتم ، بالاخره شروع به انجام چالش های خام و روزه های آبدار کردم. من می خواستم کاملاً خام باشم ، اما به راحتی خام را تا شام نگه می دارم. سپس یک شام پخته قلیایی بخورید. من خودم را هنوز بچه قدم می دانم و امیدوارم روزی کاملاً خام باشد. اما من هیچ وقت به خودم ضربه نزدم. من خودم را به سلامتی دوست دارم.

در این قسمت خواهید آموخت:

🗣️ در صورت استفاده از حالت بسیار خشن با همسر خود رفتار کنید
How️ چگونه به فرزندان خود ریشه های سالم بدهیم تا رشد کنند
How️ نحوه تسهیل خوردن غذای تمیز ، به ویژه غذاهای خام

قسمت کامل را بشنوید:

منابع اپیزودیک:

🧘‍♀️کریستین پلو فیس بوک
من یک محصول ناقص را درب من می گیرم. این 10 دلار است خرید و جعبه ناقص خود را از میوه ها و سبزیجات ارگانیک تهیه کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر بهزیستی شما
you آیا به مربی شدن علاقه دارید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید اجازه دهید سالم باشید
🍓 چالش 30 روزه وگان خام
📧 به من ایمیل بزن یک س postال ارسال کنید و در پادکست Raw Food Health ظاهر شوید

کتاب توصیه ها:

// HOST Samantha Salmon
مربی مجرب سلامت جامع

// هزینه کریستین مک دونالد
تأثیرگذار بر رسانه های اجتماعی ، همسر و مادر

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و برای مشاوره پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط اداره غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری ها نیستند.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید