Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن چی شده! شما آنطور که ممکن است در سال گذشته احساس کرده باشید به هم ریخته نیستید. عمیق تر از آن است مال شماست سیستم عصبی. من از یک خواهر پزشکی دیگر در ساحل که متخصص تروما و کارهای تنفسی است ، خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ حمایتی خود را برای ما (همه ما) که سیستم عصبی نیاز به حمایت داریم ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه سفر را آغاز می کنند تا به بدن ، ذهن و روح خود نگاه عمیق تری داشته باشند ، هنگامی که چشم خود را به تغذیه معطوف می کنید و متوجه می شوید که تغییر آنقدرها که فکر می کردید آسان نیست. به راحتی احساس می شود (به ویژه امسال) در لحظات یا مدت زمان چند دقیقه که شبیه ساعت است. است. نه خوب.

و آیا برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، آیا ما را مجبور کرده است با مسائلی روبرو شویم که ممکن است سالها ، دهه ها سرکوب کرده باشیم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما ظاهر شده است. بنابراین با الکل ، حشیش ، شیرینی و پخت یا هر تعداد ماده آرامش بخش دیگر که به طور پنهانی کار احساسی درونی ما را تحت فشار قرار می دهد ، از آن جلوگیری کردیم.

اما حدس بزنید چی؟

این تو نیستی. این سیستم عصبی شماست بدن ما واکنش نشان می دهد و ما را در برابر ضربه های قبلی محافظت می کند و بنابراین ما را در وضعیت مداوم افزایش هورمون های استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی نیست. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار می دهیم ؛ برخورد با “چیزهای” ما چندان ترسناک نیست و می تواند سفری زیبا را به خودکاوی و کار نفسانی باز کند که می تواند انتخابهای غذایی ما را به شدت تغییر داده و حفظ کند.

بنابراین بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه اینها می گوید!

*** پست مهمان توسط آریانا فوتیناکیس ***

نادیده گرفتن سیستم عصبی – چه؟!

سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع بسیار شیک است ، که بسیار بزرگ است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه بر همه جنبه های تجربه ما تسلط دارد.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما به زندگی ، توانایی شما در تحمل استرس …. شما به آن می گویید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من در طول این سالها با صدها مشتری کار کرده ام که با علائم متعددی روبرو شده اند ، از مشکلات گوارشی گرفته تا احساس وحشت دائمی تا احساس ناتوانی در بلند شدن از خواب و در طول روز. در بسیاری از مواقع سیستم عصبی ریشه این علائم را تنظیم می کند.

مشکل این است که وجود دارد زیاد اطلاعات غلط در مورد اختلال در تنظیم سیستم عصبی و نحوه ایجاد آن در حالت هماهنگ (نکته: “نفس عمیق بکشید!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا آن را به حالت هماهنگ برگردانید.

اگر احساس می کنید که کار تنفسی آگاهانه (که می توانید در اینجا بیشتر بدانید) بخشی از سفر تنظیم کننده سیستم عصبی شما است ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید am می تواند با ایجاد سهولت و هماهنگی بیشتر در سیستم عصبی شما از شما حمایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید