CDC می گوید بیش از ۹۰ درصد از آمریکایی ها می توانند ماسک را کنار بگذارند


روز پنجشنبه، زمانی که مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری داده‌های به‌روزرسانی شده‌ای را منتشر کرد که نشان می‌دهد بیش از ۹۰ درصد جمعیت در سطوح پایین یا متوسط ​​جامعه COVID-19 تحت چارچوب‌های آژانس جدید زندگی می‌کنند، تغییر قابل‌توجهی رخ داد. این بدان معناست که بیش از ۹۰ درصد از جمعیت ایالات متحده در مناطقی زندگی می کنند که می توانند ماسک های خود را در داخل خانه بگذارند و دیگر نیازی به رعایت فاصله اجتماعی یا اجتناب از شلوغی ندارند.

CDC می گوید بیش از ۹۰ درصد از آمریکایی ها می توانند ماسک را کنار بگذارند

بر اساس این دستورالعمل، افراد در جوامع سطح بالا باید همچنان در محیط‌های سرپوشیده عمومی از ماسک استفاده کنند. این آژانس به افراد واکسینه نشده توصیه کرد حتی در مناطق کم خطر ماسک خود را نگه دارند.

CDC می گوید بیش از 90 درصد از آمریکایی ها می توانند ماسک را کنار بگذارند

این توصیه طبق داده های به روز شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است. راهنمایی آنها دیگر تنها به تعداد موارد در یک جامعه برای تعیین نیاز به محدودیت هایی مانند پوشیدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی بستگی ندارد.

در عوض، آن‌ها سه معیار را در نظر می‌گیرند: پذیرش‌های جدید در بیمارستان‌های مرتبط با کووید در هفته گذشته، درصد اشغال تخت‌های بیمارستانی توسط بیماران کووید، و موارد جدید به ازای هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در هفته گذشته، تا تعیین کنند آیا کشورها در سطح پایین، متوسط ​​یا پایین هستند یا خیر. سطح بالای جامعه COVID-19

این رقم از ۷۰ درصد در هفته گذشته افزایش یافته است، زمانی که CDC رویکرد جدید خود را برای ارزیابی سطح جامعه کروناویروس برای کمک به کشور برای بازگشت به برخی از نسخه‌های زندگی قبل از کووید اعلام کرد.

اما از آنجایی که موارد نوع Omicron کاهش یافت و درخواست ها برای کاهش محدودیت ها بلندتر شد، ایالت ها و شهرها حتی قبل از اینکه CDC دستورالعمل های به روز شده را اعلام کند شروع به حذف ماسک کردند.

این به‌روزرسانی‌ها زمانی منتشر می‌شوند که دولت بایدن از اولویت دادن به اقدامات کاهش ویروس کرونا در زندگی روزمره فاصله بگیرد. کاخ سفید این هفته بر «دیگر اجازه نمی‌دهیم کووید-۱۹ نحوه زندگی ما را دیکته کند» تأکید کرد و برنامه خود را برای پیشبرد مقابله با کووید-۱۹ اعلام کرد.

رئیس جمهور جو بایدن در اولین سخنرانی خود در مورد وضعیت اتحادیه در روز سه شنبه گفت که به دلیل پیشرفتی که به دست آورده ایم، به دلیل انعطاف پذیری شما و ابزارهایی که کنگره در اختیار ما قرار داده است، امشب می توانم بگویم که در حال حرکت به جلو هستیم. با خیال راحت به زندگی عادی تر برگردیم.»

بر اساس داده‌های انتقال قبلی، راهنمایی قبلی CDC برای پوشیدن ماسک در محیط‌های بسته در اماکن عمومی در منطقه‌ای با شیوع قابل توجه یا بالا توصیه شده بود. استفاده از ماسک همچنان در ۸۶ درصد از شهرستان های ایالات متحده توصیه می شود.

بر اساس داده های این آژانس، بخش بزرگی از کشور در حال حاضر به عنوان کم خطر یا متوسط ​​طبقه بندی می شود، بخش زیادی از ویرجینیای غربی و مناطق وسیعی از کنتاکی، ویرجینیا، نبراسکا و مونتانا در معرض خطر قرار دارند.

ویرجینیای غربی هر روز ۷۰۰ مورد جدید را نشان می دهد، اما شاهد کاهش بستری شدن در بیمارستان در بیشتر شهرستان ها هستیم. منطقه کاناوها شامل چارلستون – پایتخت یکی از این مناطق است جوامع در معرض خطر بالا اما فرماندار ویرجینیای غربی، جیم جاستیس، روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که ما نمی‌خواهیم به هیچ وجه گارد خود را کاملاً ناامید کنیم، اما به نظر می‌رسد که در حال رهایی از آن هستیم.

فرماندار همچنین گفت که گارد ملی ماموریت خود را در تأمین کارکنان اضافی برای بیمارستان های سراسر ایالت در هفته آینده انجام خواهد داد.

برخی کارشناسان هشدار دادند که برای کنار گذاشتن ماسک‌های صورت خیلی زود است زیرا ایالات متحده همچنان روزانه حدود ۵۵۰۰۰ مورد جدید ابتلا به کووید و بیش از ۱۵۰۰ مرگ و میر دارد.

در ۱۸ مارس، محدودیت استفاده از ماسک در هواپیما، فرودگاه، قطار، اتوبوس و ایستگاه‌های مرتبط منقضی می‌شود که همچنان یک الزام فدرال است. آیا هیچ الزامی برای تمدید این مأموریت وجود دارد، CDC گفت که در حال بررسی این موضوع است.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر