Cdc می گوید آمریکایی های سالم می توانند استفاده از ماسک را متوقف کنند


ما از زمان شروع همه‌گیری در مکان‌های عمومی ماسک می‌زنیم. هر آژانس بهداشتی هشدارهای جدی در مورد استفاده از ماسک برای محافظت از کووید ۱۹ داده است و حتی بسیاری از مکان‌ها اجازه بازدیدکنندگان بدون ماسک را نمی‌دهند. با این حال، به نظر می رسد با دستورالعمل های جدید صادر شده توسط CDC، وضعیت در حال تغییر است.

Cdc می گوید آمریکایی های سالم می توانند استفاده از ماسک را متوقف کنند

این آژانس گفته است که آمریکایی‌هایی که در مکان‌هایی زندگی می‌کنند که موارد بسیار کم است، می‌توانند استفاده از ماسک را متوقف کنند. این شامل دستورالعمل‌هایی برای دانش‌آموزان نیز می‌شود و اگر وضعیت کلی در منطقه تحت کنترل باشد، می‌توانند استفاده از ماسک را متوقف کنند.

Cdc می گوید آمریکایی های سالم می توانند استفاده از ماسک را متوقف کنند

در سراسر جهان، ویروس کرونا در حال کاهش است و بسیاری از کشورها بدون هیچ پروتکل کووید با تمام ظرفیت خود کار می کنند. وضعیت حتی در ایالات متحده نیز در حال بازگشت به حالت عادی است و دستورالعمل های جدید CDC وضعیت را برجسته می کند. با این حال، در برخی مناطق که خطر ابتلا به کووید ۱۹ هنوز بالاست، آژانس پیشنهاد می‌کند چند ماه دیگر از ماسک استفاده شود تا از تهدید عفونت جلوگیری شود.

طبق آمار رسمی، در این شرایط تنها حدود یک سوم ایالات متحده به عنوان خطر ابتلا به کووید بالا در نظر گرفته می شود. این دستورالعمل جدید کمی آرامش را برای بقیه افراد فراهم می کند. اگر قبلاً واکسینه شده اید و در جامعه ای زندگی می کنید که مشکلات بهداشتی زیادی نشان نمی دهد، می توانید از پوشیدن ماسک استراحت کنید.

با وارد شدن به جزئیات دستورالعمل های CDC، اجباری برای پوشیدن ماسک در مکان های عمومی هنوز وجود دارد و مردم باید هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از آن استفاده کنند. با این حال، در مورد فضاهای داخلی، آژانس تصمیم گیری را به مقامات محلی واگذار کرده است. در مورد مؤسسات آموزشی، آنها می توانند با توجه به وضعیت منطقه تصمیم بگیرند. با این حال، CDC از کسانی که علائم دارند خواسته است که به طور منظم از ماسک استفاده کنند زیرا به جلوگیری از انتقال ویروس کمک می کند.

CDC بیان کرده است که اکثر مردم چنین کرده اند مصونیت ناشی از واکسیناسیون و عفونت قبلی که برای جلوگیری از عفونت در این مرحله کافی است. این آژانس گفته است که افراد در صورت احساس راحتی می توانند به استفاده از ماسک ادامه دهند.

این بار، آژانس به جای اینکه فقط به تعداد موارد مثبت در کشور وابسته باشد، تمرکز بیشتری بر روی داده های بیمارستانی گذاشته است. داده های مربوط به شدت عفونت در جوامع خاص در وب سایت CDC نمایش داده می شود و عموم مردم می توانند برای تصمیم گیری آگاهانه به داده ها دسترسی داشته باشند.

دستورالعمل های قبلی CDC برای استفاده از ماسک بر اساس تعداد موارد مثبت به صورت هفتگی بود. با توجه به بالا بودن آمار در اکثر نقاط ایالات متحده، آژانس به صدور دستورالعمل های پوشیدن ماسک برای عموم ادامه داده است.

با این حال، روند عفونت های هفتگی در ایالات متحده رو به کاهش است و این امر آژانس را وادار به صدور دستورالعمل های جدیدی کرده است. جدای از آن، شدت عفونت‌ها در موج سوم بسیار خفیف بود و در چند ماه اخیر بیشتر بیمارستان‌ها به دلیل کووید ۱۹ بار سنگینی نداشتند.

چندین ایالت قبلاً برنامه هایی را برای کنار گذاشتن دستورات ماسک به دلیل کاهش موارد کووید در سراسر کشور انجام داده اند. کارشناسان می گویند که دستورالعمل های جدید CDC تفاوت چندانی با وضعیت ایجاد نمی کند زیرا اکثر مردم قبلاً استفاده از ماسک را متوقف کرده اند.

با این حال، باید توجه داشته باشیم که خطر آمدن موج دیگری در فصل پاییز یا زمستان وجود دارد. به همین دلیل، همیشه ایده خوبی است که با پروتکل های کووید آماده باشید تا از عفونت بیشتر جلوگیری کنید. زمانی که موج جدیدی در کشور پدیدار شود، دستورات پوشش را می توان تمدید کرد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر