CDC ارزیابی می کند که میزان عفونت های کووید در ایالات متحده اکنون به ۱۴۰ میلیون نفر نزدیک شده است


مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ۱۴۰ میلیون عفونت COVID-19 در ایالات متحده را محاسبه کرد. تا ۳۱ ژانویه، حدود ۴۳ درصد از جمعیت ایالات متحده به این معنی است که ۷۴.۳ میلیون نفر به COVID-19 آلوده شده اند. CDC گزارش داد که جمعیت آلوده شامل حدود ۶۰ درصد از کودکان زیر ۱۸ سال، تقریباً نیمی از افراد ۱۸ تا ۴۹ ساله، ۳۷ درصد از افراد ۵۰-۶۴ ساله و ۲۳ درصد از افراد بالای ۶۵ سال است.

CDC ارزیابی می کند که میزان عفونت های کووید در ایالات متحده اکنون به ۱۴۰ میلیون نفر نزدیک شده است

این داده‌ها از بررسی شیوع سرمی آنتی‌بادی CDC در سراسر کشور برای آزمایش نمونه‌های خون برای آنتی‌بادی‌های ناشی از عفونت، نه واکسیناسیون، به دست آمده است.

CDC ارزیابی می کند که میزان عفونت های کووید در ایالات متحده اکنون به 140 میلیون نفر نزدیک شده است

به دلایل نامرتبط مانند معاینات معمول پزشکی، نمونه‌های خون به آزمایشگاه‌های تجاری ارسال می‌شوند، اما اطلاعات شناسایی حذف می‌شوند. محققان داده‌ها را از نمونه‌هایی که هر ۵۰ ایالت را در بر می‌گرفت، هر دو هفته جمع‌آوری کردند.

بالاترین شیوع سرمی در ویسکانسین با ۵۶.۱ درصد موارد و ورمونت با ۱۷.۸ درصد کمترین شیوع را دارد.

رئیس دانشکده ملی پزشکی گرمسیری در کالج پزشکی بیلور، دکتر. پرز هوتز معتقد است که این امر بیشتر از مصونیت منعکس کننده قرار گرفتن در معرض است.

موارد اندازه گیری شده در ژانویه با استفاده از آزمایش آنتی ژن یا آزمایش PCR 74.3 میلیون نفر را گزارش کردند، اما اکنون این تعداد به اوج جدیدی رسیده است. این تفاوت می تواند ناشی از بخش بزرگی از موارد خفیف COVID-19 باشد که از طریق آزمایش تشخیص داده نمی شوند و منجر به دست کم گرفتن کل COVID-19 می شود. برخی از مردم به آزمایش داخلی ویروس کرونا متکی هستند که در پایگاه داده های CDC منعکس نشده است.

کری آلتوف، دانشیار اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی جانز هاپکینز بلومبرگ، گفت که داده های CDC می تواند پاسخ دقیقی به ما بدهد که چه کسی آنتی بادی دارد یا ندارد. وی در ادامه گفت آنچه که نمی تواند به ما بگوید این است که آیا این آنتی بادی ها به اندازه کافی در برابر عفونت ها بالا هستند تا در صورت ابتلای مجدد فردی از آن محافظت کنند.

آنتی بادی های موجود در بدن به معنای محافظت در برابر عفونت مجدد نیستند و بررسی شیوع سرمی میزان آنتی بادی موجود را محاسبه نمی کند. طبق مطالعات انجام شده، یک لایه محافظ از آنتی بادی های ایجاد شده از عفونت ها از لایه آنتی بادی های ایجاد شده توسط واکسیناسیون بادوام تر است. اما CDC استفاده از آزمایش آنتی بادی را برای برآورد ایمنی در برابر کووید-۱۹ پیشنهاد نمی کند.

محاسبات CDC نشان داد که در پایان نوامبر ۱۰۲.۹ میلیون عفونت وجود داشت. این بدان معناست که موج Omicron کشور را در ماه های دسامبر و ژانویه با ۳۰ میلیون عفونت بیشتر فرا گرفت.

این مطالعه به دانشمندان و سیاست گذاران یک دید کلی از اثرات همه گیری ها بر جمعیت ارائه می دهد.

شافنر گفت این چیزی شبیه خیره شدن به چند کوه در سراسر یک دشت بزرگ است. همه چیز برای شما قابل مشاهده است، کوه ها کجا اوج می گیرند، کجا اوج می گیرند و کجا سقوط می کنند. برای بدست آوردن تصویر بزرگ، لازم نیست هر درخت را بشمارید.

به عنوان مثال، این داده ها می تواند کاهش نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را توضیح دهد. شافنر گفت: این داده‌ها انتظاراتی را برای ما فراهم می‌کنند، می‌توان فرض کرد که این لایه محافظ برای مدتی طولانی‌تر دوام می‌آورد و می‌توانیم به برنامه‌ریزی برای انتقال از مرحله همه‌گیری به مرحله آندمیک ادامه دهیم. او همچنین اضافه کرد که بدون شک این داده‌ها نقش مهمی در تصمیم CDCها برای اصلاح مجدد توصیه‌های پوششی آن ایفا می‌کنند.

با این حال، محدودیت های زیادی برای داده ها وجود دارد. آلتوف گفت، ضروری است کسانی که از مطالعه کنار گذاشته می شوند، در نظر گرفته شوند، زیرا این مطالعه منبع خونی است که برای اهداف غیرکووید انجام شده است.

آلتوف همچنین اضافه کرد که بسیار مهم است که بدانیم کشور در حال حاضر دارای بالشتک بسیار خوبی از مصونیت جمعیتی است. اما ما باید آن را از نزدیک تماشا کنیم زیرا هر لحظه ممکن است ضعیف شود.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر