ButcherBox گوشت ارگانیک گیاهی را به درب شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، در مورد محصولی که من واقعاً از آن لذت می برم و در حال حاضر یک مشترک پولی است ، حاوی پیوندهای وابسته ای است که به ButcherBox اجازه می دهد چند سکه که به شما به محصول آنها ارجاع داده ام به من پرداخت کند. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبوده است. اگر محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، به من اعتماد کنید: دلیلش این است که من از آن لذت می برم و فکر می کنم شما نیز ممکن است در آن ارزش پیدا کنید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات اشتراک ، که همه جا می بینم ، این است که آنها بسیار نادر هستند. مفید بلند مدت. منظورم این است که همیشه گرفتن یک جعبه نمونه پر از چیزهایی که دارید بسیار عالی است میتوانست می خواهم در آینده بخرم ، اما بیایید-برای کسی مثل من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نیست ، نمونه موها به ندرت همیشه به اندازه ای است که بیش از یک اینچ در اینچ از موهای من استفاده شود ، و مرا با مزخرفات “نمونه” های مراقبت از پوست شروع نکنید.

این یکی اما متفاوت است.

ButcherBox وارد رادیاتور فوم استایرن غول پیکر می شود

ButcherBox با رادیاتور فوم استایرن غول پیکر وارد می شود

هنگامی که تیم پشت ButcherBox با من تماس گرفت تا سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من نه تنها مجذوب شدم ، بلکه برانگیخته. توجه داشته باشید ، مطمئناً 10 دلار نیست که می توانید برای یکی از خدمات نمونه بپردازید ، بنابراین باید انتظار بیش از این داشته باشید ، نمونه اندازه ها اما ButcherBox برای شما مجموعه های کامل و خوراکی از گوشت گاو ، ارگانیک ، آزاد و گاهی ارثی ، گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ را در مواقع مورد نیاز برای شما به ارمغان می آورد.

بسیاری از مردم مغازه های نزدیکی ندارند که گوشت با کیفیت بالا می فروشند ، و این یکی از بزرگترین نگرانی های من در این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور بود. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این روش است. نباید بین کسانی که این چیزها را در دسترس دارند و آنهایی که دسترسی ندارند ، شکاف عظیمی ایجاد شود ، بنابراین بهبود کیفیت وعده های غذایی و سلامت آنها دشوار می شود. این کمک زیادی می کند.

نگاهی به درون ButcherBox من!

نگاهی به درون ButcherBox من!

وقتی ButcherBox وارد می شود ، یک ظرف استایرن غول پیکر است (بیشتر در مورد آن بعداً) در پلاستیک پیچیده شده است. در داخل ، یک کیسه خنک قابل استفاده مجدد دارید که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری کرده اید ، در خود جای داده است. و داخل آن کیسه خنک قابل بازیافت ، پسر.

کیفیت محتوا و طعم آن باورنکردنی است. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک ، علفی و بدون هورمون عالی است-وقتی گوشت گاو تغذیه شده با علف می خریدم ، قیمت آن در هر پوند نزدیک به 17 دلار است. و ممکن است موارد بیشتری برای انتخاب برش وجود داشته باشد. این باعث قیمت می شود مسیر اگر بتوانید آن را در بخش عمده خریداری کنید مقرون به صرفه تر است.

همانطور که می بینید ، قسمت های مربوط به هر نوع گوشت تقریباً به اندازه دو نفر بود ، به جز بیکن. من نمی دانم چه تعداد از آن #جوانها غذا می خورند ، اما من فکر می کنم یک پوند کامل آن می تواند شما را بسیار دور کند.

بررسی کشتارگاه

مال خودم فقط بسته بندی بسیار مهم است ، چیزی که به هیچ وجه منحصر به ButcherBox نیست. آ زیاد از خدمات اشتراک مربوط به غذا از بسته هایی استفاده می شود که کاملاً سازگار با محیط زیست نیستند. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه ای که غذا در آن قرار دارد قابل استفاده مجدد است. و تاشو ، که من فارو عشق ، اما چرخ فوم استایرن غول پیکر که غذا در آن وارد می شود به من استراحت می دهد. شاید در بسیاری از سطل های بازیافت قابل استفاده مجدد نباشد و قرار دادن آن در سطل زباله هر هفته دشوار خواهد بود. با این حال ، شما می توانید آنها را به طور کامل واگذار یا استفاده مجدد کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی ، در هرجایی که مردم نیاز به نوشیدنی های سرد یا سفر دارند یا مجبور هستند با غذا سفر کنند ، اهدا کنید. فقط … آن را در سطل زباله نیندازید.

کیف مورد استفاده در ButcherBox

در اصل ، من ButcherBox را دوست داشتم. من این فرصت را دوست داشتم ، کیفیت محصول را دوست داشتم و در واقع یک مشترک معمولی شدم. برای یک چیز کمتر که باید برای خرید از خواربارفروشی به سراسر بروکلین سفر کنم ، و یک چیز دیگر که در زمان آماده سازی و برنامه ریزی غذاهای هفته ای خانواده ام در فریزر آماده می کنم. من ممکن است فوم استایرن را دوست نداشته باشم ، اما معلمان در مدارس بچه های من مطمئناً از کولرهای رایگان جدید برای نگه داشتن روزانه غذا و نوشیدنی خود لذت می برند … و این برای من کار می کند!

برای مشاهده ButcherBox خودتان ، از پیوند وابسته من در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید