Avril Lavigne هنوز به هیچ کس اجازه آرایش او را نمی دهد!! او توضیح می دهد: «من می توانم چشم های دودی خود را در دو دقیقه انجام دهم».


هیت ساز Sk8ter Boi نمی تواند دیگران را که آرایش او را انجام می دهند تحمل کند. Avril Lavigne، خواننده بانفوذ به خاطر آرایش چشم های لبه دار سرمه معروف است. ظاهر مشخص او شامل سایه چشم تیره روی پلک هایش و خط چشم مشکی کمی لکه دار روی خط مژه پایینی او است.

Avril Lavigne هنوز به هیچ کس اجازه آرایش او را نمی دهد!! او توضیح می دهد: «من می توانم چشم های دودی خود را در دو دقیقه انجام دهم».

اما اخیراً، این زن ۳۷ ساله در مصاحبه اخیرش درباره آرایش نمادین خود و اینکه چرا همیشه خودش این کار را انجام می دهد صحبت کرد.

Avril Lavigne هنوز به هیچ کس اجازه آرایش او را نمی دهد!!  او توضیح می دهد:

او دو دلیل را برای اینکه اجازه نمی دهد شخص دیگری آرایشش را انجام دهد بیان کرد. او گفت که من نمی توانم مردم آرایشم را تحمل کنم، زیرا می دانم که چگونه آن را دوست دارم. او در آن مصاحبه گفت: «اگر چیزی باشد، نیمی از آن را انجام می‌دهم یا اجازه می‌دهم به من دست بزنند. هیچ کس نمی تواند آن را به درستی انجام دهد.»

دلیل بعدی او این است که نمی تواند یک ساعت روی یک صندلی بنشیند، در حالی که کسی در حال آرایش کردن او است. علاوه بر این، او گفت که این کار او را به شدت عصبانی می کند، به خصوص زمانی که بتواند چشم های دودی خود را در دو دقیقه انجام دهد.

این خواننده کانادایی گفت که در ابتدا پیدا کردن محصولات زیبایی مناسب دشوار بود، اما او مصمم بود راهی پیدا کند تا به نظرش برسد.

او فاش کرد که در جوانی همیشه آن چشم‌های سیاه را می‌خواست، بنابراین از هر چیزی که به دستش می‌آمد استفاده می‌کرد. اما پس از بارها تلاش، بالاخره بهترین و عالی ترین ظاهر خود را پیدا کرد.

به گفته این ترانه سرای معروف، او آنقدر به آرایش عادت کرده که تبدیل به یک مراسم شده است. و در روزهایی که جوانه می زند بدون آرایش خانه اش را ترک نمی کند.

او اعتراف کرد که در ۲۰ سال گذشته از همان خط چشم مک اسمولدر استفاده کرده است. و اکنون در طی سال‌ها، او یاد گرفته است که چگونه رنگ‌های قهوه‌ای را که می‌خواهد و مقداری خاکستری نیز با آن انجام دهد.

سپس چگونه می توان از رنگ مشکی با رنگ های دیگر برای ظاهرهای چشم دودی متفاوت استفاده کرد. حالا او خودش را کامل کرده است تا از خط چشم مایع استفاده کند و سریع آن را پر کند. اگرچه، یک سال طول کشید تا او تقریباً نحوه استفاده از خط چشم مایع را بفهمد. اون موقع براش سخت بود او همچنین به تلاش برای بهبود آرایش خود ادامه می دهد.

اوایل ماه دسامبر، او همچنین فاش کرد که قبلا لباس هایش را بدون کمک یک آرایشگر انتخاب کرده است. بنابراین این اولین بار نیست که او در مورد حس سبک خود صحبت می کند.

او توضیح داد که «من به گذشته نگاه می کنم و فکر می کنم برخی چیزها خنده دار هستند. من آرایشگر نداشتم و یک سال بارها و بارها لباس هایم را از چمدانم می پوشیدم. آدم آرایش و مو نداشتم. من مثل موهای صاف و کثیف بودم. اما همچنین این چیزی است که باعث شد من، من باشم.”

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر