۷ سلبریتی که قبل از شهرت زندگی سختی داشتند!


برخی از افراد مشهور، مانند بقیه مردم، قبل از رسیدن به شهرت، باید موانع دشواری را پشت سر می گذاشتند.

به گزارش صبح تایم به نقل از روزیاتو: سختی ها و مشکلات همیشه در زندگی ما هستند تا درس های ارزشمندی به ما بیاموزند. سلبریتی ها نیز مانند دیگران قبل از رسیدن به شهرت باید بر موانع دشواری غلبه می کردند. اما پس از غلبه بر آنها طعم شیرین موفقیت را چشیدند.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه قبل از اینکه مشهور شود، یک بار مجبور شد سگش را به قیمت ۴۰ دلار بفروشد تا برای خودش غذا بگیرد. اما بعدها برای فیلم «راکی» فیلمنامه نوشت.

زمانی که یک تهیه کننده داستان فیلمنامه خود را شنید تصمیم گرفت فیلمنامه او را بخرد، اما نمی خواست استالونه در فیلم ظاهر شود.
استالونه پیشنهاد ۳۶۰ هزار دلاری این محصول را نپذیرفت تا اینکه فرصت بازیگری پیدا کرد.

بنابراین تهیه کننده چاره ای نداشت جز اینکه استالونه را به ستاره فیلم تبدیل کند. این فیلم بعد از اکران آنقدر موفق بود که استالونه را به شهرت رساند و بقیه را همه می دانیم.

برد پیت

برد پیت قبل از اینکه یک بازیگر مشهور شود، جلوی یک رستوران مرغ سوخاری می ایستاد و با لباس مرغ تبلیغ می کرد. وقتی در مصاحبه ای از او پرسیده شد که چقدر از این شغل درآمد داشته است، گفت که حقوقش را به یاد نمی آورد و فقط برای سیر کردن شکمش در این رستوران کار می کند.

جکمن هیو

هیو جکمن در اصل یک معلم PE بود. او در مصاحبه ای با خبرنگار یکی از شاگردان قدیمی اش آشنا شد و به او گفت: دوست من متاسفم اما مدت زیادی است که همدیگر را می شناسیم، من معلم دبیرستان شما بودم و می خواهم. این برای من بسیار مهم است.” جکمن قبلاً در آن زمان به یک بازیگر بسیار محبوب تبدیل شده بود.

راشل مک آدامز

ریچل مک آدامز قبل از تبدیل شدن به یک بازیگر مشهور هالیوود در مک دونالد کار می کرد. او گفت: “من حدود ۳ سال در مک دونالد کار کردم. قدرت خوبی نداشتم. یک بار آبمیوه گیری را شکستم.” او همچنین گفت که اگر بازیگر نمی شود دوست دارد یک رستوران باز کند. آشپز ماهری نیست، اما می تواند از روی دستور پخت غذا بپزد.

جورج کلونی

جورج کلونی یک بار بیمه خانه به خانه فروخت. وی در این باره گفت: بیمه خانه به خانه می فروختم اما اوضاع خوب پیش نمی رفت. او حتی قبل از معروف شدن کفش می فروخت. با این حال، سختی ها درس های ارزشمندی به او داد که او حتی اکنون که یک سلبریتی است از آنها استفاده می کند.

جنیفر انیستون

جنیفر آنیستون قبل از رسیدن به موفقیت و شهرت با مشکلات زیادی روبرو شد. گفت: از خانواده ام دور بودم و در جای دیگری زندگی می کردم. من ۶ سریال ناموفق داشتم. من سالها در نیویورک پیشگام بودم. من مدتی است که در بازاریابی تلفنی فعالیت می کنم، اما حتی یک بار فروش نداشته ام. من در این کار وحشتناک بودم.”

با وجود همه این سختی ها، او به تلاش خود ادامه داد و تا زمانی که بهترین فرصت را به دست آورد، تسلیم نشد.

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا قبل از بازیگر شدن در رشته دندانپزشکی تحصیل کرد. او در این باره گفت: می‌خواستم دکتر شوم، اما دکتر شدن زمان زیادی می‌برد و باید سال‌ها درس بخوانی، خیلی سخت است، به همین دلیل در آن زمان نزدیک‌ترین گزینه برای من دندان‌پزشکی بود. به همین دلیل به دندانپزشکی رفتم، اما آن را تمام نکردم.»