6 افزودنی کلیدی ضد التهابی | گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید مکمل به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکمل که التهاب را کاهش می دهم روغن ماهی است (اسیدهای چرب ضروری امگا 3) ، که به کاهش سطح التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذاها یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی و غذاهای دریایی با کیفیت خوب ، منبع خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است ، بنابراین مکمل روغن ماهی با کیفیت خوب (یا جلبک دریایی برای گیاهخواران) راهی است.


زردچوبه / زردچوبه


زردچوبه به دلیل داشتن خواص ضد التهابی قوی در سالهای اخیر به یکی از اجزای محبوب محصولات تبدیل شده است. مطمئناً این ادویه جدید نیست ، زیرا بیش از 4000 سال است که از آن استفاده می شود و در اصل از فرهنگ هند سرچشمه می گیرد. اما اخیراً ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه بر زردچوبه به دلیل خاصیت ضدالتهابی قوی آن تأکید کرده اند ، بنابراین می توانید آن را تقریباً در هر شکل – از جمله مکمل های زردچوبه – پیدا کنید.

فلفل سیاه زردچوبه (ماده ای در زردچوبه) را 2000٪ بیشتر جذب می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه غذا می پزید ، حتما فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید با زردچوبه یا زردچوبه مکمل مصرف کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که فواید زیادی برای سلامتی دارد ، از جمله توانایی کمک به کاهش التهاب.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید تا با آزمایش آزمایشگاهی میزان التهاب شما را بررسی کند. آنها احتمالاً آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) را انجام می دهند ، زیرا این یکی از راه های کلیدی برای کنترل سطح التهاب در بدن شما است.

ALA در کاهش نشانگرهای التهابی کلیدی در خون مانند سطح CRP موثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که این دارو برای درمان عفونت های کروناویروس شبیه SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین به افرادی که از آلرژی یا سینوزیت مزمن رنج می برند کمک می کند.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذاها و بله در شراب قرمز یافت می شود. مشخص شده است که دارای اثرات ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است برای سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-acetyl cysteine ​​سالهاست که توسط FDA تأیید شده است ، شناخته شده است که سطح آنتی اکسیدان اصلی گلوتاتیون مورد نیاز برای حفظ سلامتی را افزایش می دهد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند نتایج COVID-19 را با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T بهبود بخشد ، بنابراین التهاب و آسیب بافت را کاهش می دهد.

لطفاً به خاطر داشته باشید که ایده خوبی است که با یک پزشک واجد شرایط همکاری کنید که می تواند شما را راهنمایی کند تا تغییرات خاصی را در رژیم غذایی ، شیوه زندگی و مکمل هایی که برای نیازهای بدن شما مناسب است پیاده سازی کنید.

** برای خرید افزونه های حرفه ای و صرفه جویی 15٪ به داروخانه آنلاین من مراجعه کنید …

روی “پروتکل ها” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی ما Fullscript خریداری کنید.

منابع

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 به طور مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید