5 دلیل که جوانان محلی ما باید برداشت کنند – رینا داون لوتزبهار و تابستان 2020 ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییرات جهانی و تغییراتی را ایجاد کرده است که قبلاً ندیده بودیم.

طبیعت آورد ..

بارندگی های شدید.

آفتاب کمتر

اوه – و كمتر كمك از كارگران خارجي (كشاورزان ما به انتخاب كنندگان و كمك كشورهاي ديگر براي آمدن به كانادا وابسته هستند) در فصل چيدن به دليل محدوديت سفر Covid -19.

من با چیدن میوه غریبه نیستم ، به عنوان یک حرفه ای با یک حرفه خصوصی ، من هنوز دوست دارم کثیف ، تحقیر شده و دستمزد کمتری دریافت کنم …

تابستان امسال این یک پروژه جانبی سرگرم کننده نبود. ضروری بود.

و زمانی که آنجا بودم ، به این فکر کردم که چند نفر دیگر می توانند از این مزایا بهره مند شوند و همچنین به کشاورزان ما کمک کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که من معتقدم جوانان محلی ما باید در این زمینه حضور داشته باشند ، خواه در مورد یک برنامه کاری در مدارس ، یا در مورد والدین اجباری باشد. جمع آوری میوه باید برای جوانانی که قبلاً در دره ما زندگی می کنند ، حق داشته باشد ، خواه می خواهند کارآفرین شوند یا کار کنند.

شماره 1. “این شخصیت را می آموزد.”

ضرب المثل قدیمی درست به نظر می رسد. مجبور باشید زود بیدار شوید ، به مزارع رز یا باغ گزارش دهید ، دستورالعمل بگیرید (یا بسیار کم ، و مجبورید مشکلات را به تنهایی حل کنید) و به محل کار خود را مجبور کنید از منطقه راحتی خود خارج شوید. یک مهارت بسیار ضروری برای زندگی – آیا شما در آینده کارآفرین خواهید بود یا در یک تیم کار خواهید کرد. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. پشت تلفن خود در سایه بنشینید و انتخاب نکنید – بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را برای یک روز بلند کرده و دراز کنید تا آنها را با حرکتهای جدیدی که ساعت ها مستقیم انجام می دهید گرم کنید – پول. اگر می دانم که والدین برای فرزندان خود می خواهند ، این است که ارزش یک دلار را به آنها بیاموزند.

شماره 2. “این شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

آن دنیای واقعی که بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان و ورود به دنیای بزرگ و بد به شما ضربه می زندبه میدونم میدونم. مثل این می شود که کسی با غرور به شما بگوید. اما واقعاً. هیچ چیز مانند یک تجربه کاری واقعا عرق کردن (که قبل از 5 صبح شروع می شود) به شما آموزش می دهد که کار سخت چگونه به نظر می رسد. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که وقتی بزرگ می شوید نمی خواهید چه کار کنید. در هر صورت ، شما برنده می شوید. موسیقی یا کتاب الکترونیکی بگذارید ، برنزه کنید و برای ورزش کردن دستمزد بگیرید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3. “کشاورزان جرقه”.

دیدگاهتان را بنویسید