5 برنامه ای که درباره تفریح ​​شراب یاد می گیرد


می پرسید منظور من چیست؟

این. بسیاری و بسیاری از این.

شراب با بچه ها ، درست بالا!

و بله ، اگرچه اکنون همه گیری همه چیز را برای همه ما دشوار کرده است ، و جوک های انتقام جویی در همه جا به عنوان راهی برای گذر از آن وجود دارد ، من امروز شراب را بسیار دقیق و متفکرانه می نوشم.

چون این تکلیف جدید من است!

درست است؛ من در حال دریافت جایزه سطح 1 WSET در Wines with American Wine School هستم و بسیار از آن لذت می برم. تمام کلاسها (و حتی امتحان) به صورت عملی انجام می شود و اگرچه من فقط چند کلاس هستم ، اما قبلاً چیزهای زیادی آموخته ام. مثل من من فکر کردم من مقدار مناسبی شراب می شناختم ، اما مطمئناً یک چشم (و کام) باز شد.

من با دوست شرابی خود لیزا در کلاس آنلاین شرکت می کنم و ما می توانیم برای برخی از کلاسها با هم بیرون (البته از نظر اجتماعی) دور هم جمع شویم ، و به اشتراک گذاشتن عشق شراب با کسی بسیار سرگرم کننده بود. ما همچنین توانستیم هزینه بطری هایی را که در کلاس مزه کرده بودیم به اشتراک بگذاریم ، بنابراین پاداش!

لیزا و من با مرور مطالب دوره آموزشی خود ، برخی از برنامه های شراب را پیدا کردیم که یادگیری خارج از کلاس را واقعا تعاملی و سرگرم کننده می کرد-خواه یک ساعت برای مطالعه داشته باشید یا فقط 8 دقیقه برای رشته فرنگی و پنیر. بولی این برنامه های شراب یک افزودنی عالی برای دوره بود – و یک کار سرگرم کننده است. آیا می توانم در مورد چیزی که دوست دارم در حالی که زمان زیادی را در داخل می گذرانیم ، دانش کسب کنم؟ اوه ، این برای من در دوران همه گیری بسیار مثبت بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن هستید ، من این پنج برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

این برنامه با آزمونهای سرگرم کننده و دوره های هدایت شده ، یک راه سرگرم کننده و تعاملی برای ایجاد دانش شراب است. اگر برای WSET ، CMS یا FWS تحصیل می کنید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمونهای نقشه دارند ، و همچنین یک دوره رایگان شراب وجود دارد که برای هر عاشق شرابی که سفر آموزشی خود را شروع می کند خوب است. در واقع من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که مبلغ ماهانه را 7.99 دلار افزایش دادم تا دوره های رهبری عمیق تری را در مورد همه چیز از غذا ، طعم ، شراب سازی و برچسب های شراب (این مورد مورد علاقه من بوده است) گرفته تا شیرجه های عمیق تر در شراب معروف شرکت کنم. مناطقی مانند شامپاین و بوژول.

2. Decanter شراب خود را بشناسید

از بین همه برنامه های شراب ، Decanter’s Know Your Wine یکی از لیزا است و من احتمالاً بیشترین استفاده را از آن شروع کرده ام (و رایگان است!). این است قطعا دشوار است ، اما دارای فرمت سریع مسابقه ای است و تلفظ بسیاری از سوالات بسیار دشوار است. حتی در طول روز به شما پینگ می دهد تا بازی را به شما یادآوری کند. همانطور که سوالات را تنظیم می کنید ، سطوح مختلف را طی می کنید و به رتبه های مختلف می رسید ، مانند مبتدیان شراب ، مبتدی ، متعصب ، گورو – و بهترین – صرفه جویی در شراب. فقط به من وقت بده!

3. WSET Wine Game

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افرادی در پشت کل برنامه WSET ایجاد شده است ، اما همچنین یک بازی واقعا سرگرم کننده است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، کار سختی است ، اما ، هی ، ما این کار را انجام می دهیم برای یادگیری، درست؟ درست است! این برنامه شراب نیز رایگان است و به جغرافیا می پردازد و در واقع از شما می خواهد روی نقشه ای انتخاب کنید که همه بطری هایی که نشان می دهید از کجا آمده است – و محدودیت زمانی وجود دارد. سطح یک شما کشور را انتخاب می کنید و سطح دو منطقه کشور را انتخاب می کنید. من هنوز از سطح دوم عبور نکرده ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین قابل ذکر است (با عرض پوزش برای کلمه بعدی) ، اگر از WSET-2 یا بیشتر استفاده می کنید ، یک برنامه WSET رایگان دیگر وجود دارد که به یادداشت های طعم شما کمک می کند. این شما را از طریق رویکرد سیستماتیک خود برای مزه کردن با راهنمایی های ارائه شده در طول مسیر راهنمایی می کند. همانطور که من بیشتر و بیشتر لذت می برم و به استفاده از WSET-2 فکر می کنم ، مطمئناً قصد دارم در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده کنم.

4. مسابقه امتحانات در شراب و ارواح

این برنامه رایگان که توسط انجمن مربیان شراب ایجاد شده است به شما امکان می دهد دانش خود را در مورد موضوعات مختلف ، از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب دسر زیر سوال ببرید. حتی ساده ترین سطح سخت است ، اما ، می دانید ، تمرین کامل است – و برنامه یادگیری را در طول مسیر آسان می کند.

5. زندگی کنید

Vivino بیشتر به عنوان یک برنامه رایگان برای یافتن و ارزیابی شراب سرگرم کننده شناخته می شود (بیا ، آنچه من اینجا می نوشم) ، اما آیا می دانستید که آنها محتوای آموزشی نیز دارند؟ این دوره های دوستانه مبتدی که به آنها ماجراجویی های شراب می گویند ، به شما می آموزد که چگونه بهترین طعم شراب را بچشید ، تفاوت بین شراب های قدیمی و جدید جهان را بیاموزید و نحوه مقایسه شامپاین و پروسکو را یاد بگیرید. خوب است که سفر آموزش شراب خود را آغاز کنید.

آیا در این روزهای سخت نیز چیز جدیدی آموخته اید یا دوره ای گذرانده اید؟ اگر شراب نیز به شما علاقه دارد ، حتماً این برنامه های شراب را بررسی کنید و برخی دیگر را که دوست دارید در نظرات زیر برای من بگذارید. و ، همیشه ، همیشه ، برای این کار وقت بگذارید. جندیدگاهتان را بنویسید