۳ پیشنهاد عالی بعد از جدایی!


شما به پایان رابطه ای نگاه می کنید که سال ها به آن اهمیت می دادید. می دانیم که بودن در این دوره و عبور از آن بسیار سخت است. لبخند می زنی، به آینده ات نگاه می کنی و سعی می کنی مثبت فکر کنی، اما لحظه بعد دوباره در گذشته گیر می کنی…

وقت صبح – اول از همه خوب است که چنین افکاری داشته باشید. مهم این است که چگونه با تمام مشکلاتی که برایتان پیش می آید کنار بیایید. هیچ راه درست جهانی برای رفع همه چیز وجود ندارد.

بنابراین، وقت آن است که به این فکر کنید که بعد از طلاق چه کاری باید انجام دهید تا دوباره خوشحال شوید و حتی اگر فکر می کنید اکنون راهی برای خلاص شدن از شر آن روحیه بد وجود دارد. نه، در اعماق وجودت می دانی که همیشه راهی هست.

ما نکاتی را برای شما بیان کرده‌ایم، اما ممکن است هر نکته‌ای که می‌بینید برای شما کارساز نباشد. زیرا تنها کسی که می تواند زندگی شما را تغییر دهد خودتان هستید.

غم خود را پنهان نکن

اول از همه، به یاد داشته باشید که بسیاری از افراد مانند شما در طول فرآیند طلاق احساس ناراحتی، صدمه و حتی اضطراب می کنند.

بسیار طبیعی است که در این روزها غمگین باشید و به خودتان فشار نیاورید و غمگین نباشید. به یاد داشته باشید که هر چه رابطه شما پس از تصمیم به طلاق بیشتر طول بکشد، رها کردن آن دشوارتر خواهد بود.

مراقب خودت باش

بزرگترین مشکل بسیاری از افراد هنگام طلاق این است که فکر می کنند باید به همه و همه چیز اطراف خود توجه کنند.

این ممکن است تا حدی درست باشد. اما چیزی که من از آن بی خبرم؛ این حقیقتی است که شما مهمترین فرد زندگی خود را فراموش کرده اید که خودتان هستید.

البته، هر کس دیگری در زندگی شما نیز مهم است، اما اگر از نظر روحی و جسمی در وضعیت نامناسبی باشید، نمی توانید از آنها مراقبت کنید.

بنابراین همیشه مراقب سلامتی خود باشید و آن را جدی بگیرید. در این فرآیند، ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید و آن را امتحان کنید. ورزش ایروبیک نه تنها شما را خوش فرم نگه می دارد، بلکه به شما امکان می دهد سرگرمی جدیدی پیدا کنید.

عزیزان خود را دوست داشته باشید

البته در دوران ازدواج سعی کردید از عزیزانتان مراقبت کنید. با این حال، انجام این کار زمانی که در یک رابطه آشفته هستید می تواند دشوارتر باشد. بنابراین، پس از پایان ازدواج خود، مطمئن شوید که با افرادی که هنوز برای شما مهم هستند در ارتباط هستید.

اینها می توانند والدین، دوستان یا حتی همکاران شما باشند. پس از جدایی، عشق و توجه خود را بر افرادی متمرکز کنید که از آنها غفلت کرده اید.

مطمئناً می توانید یک رابطه جدید را در این فرآیند شروع کنید، اما روی آن تمرکز نکنید، زندگی فرد مناسب را در زمان مناسب برای شما به ارمغان می آورد. بگذارید خانواده و عزیزانتان در این روند اولویت شما باشند.

ترجمه: به وقت صبح