20/20: سال بچه دار شدن و سرطان در میان هرج و مرج جهانی – Madeline Nutrition


سال گذشته من در شروع توقف همه گیری زایمان غیر بیمارستانی داشتم. پسر دوم من هایدن در 12 مه 2020 متولد شد ، با وزن کامل 8 پوند و 12 اونس ، که با نیمه پایینی بدن من خوب رفتار نمی کرد. آه کشیدن. اگر تا به حال بچه دار شده اید ، می دانید که دوران نقاهت بعد از زایمان است نه خط

سه ماه پس از زایمان ، بیوپسی روی بستر ناخن انگشت اشاره دست راست (غالب) انجام دادم. از سال 2017 ، من یک خط تیره باریک به نام melanonichiaio دارم که از پایین بستر ناخنم (جایی که کوتیکول وجود دارد) می دوید و تا بالای ناخن ادامه می دهد. این ممکن است نشانه ملانوم در ماتریکس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط متخصص پوست بررسی می شد و ما متوجه شدیم که به مرور (همیشه کمی) تیره و ضخیم تر می شود ، که نیاز به بیوپسی دارد.

بیوپسی ماتریس ناخن نیاز به سوراخی دارد که از طریق کف بستر ناخن شما “سوراخ” شود. هفته ها قبل از این روش اولیه کابوس می دیدم. من همچنین مشتاق این نبودم که استفاده از دست حاکمم را از دست بدهم ، زیرا در اوایل زایمان با نوزاد متولد شده برای نگهداری و مراقبت حرکت می کردم.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوما را نشان داد در محل یا مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در محل بود ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته شود. توصیه اولیه قطع عضو DIP به بالا بود. من اولین مشورت جراحی را با گریه ترک کردم.

من از مراقبت یک جراح دست با تجربه محلی به من که برای انجام تحقیقات بیشتر ، مصاحبه با همکاران در بخش خود و در نظر گرفتن گزینه های دیگر برای من همیشه قدردانی می کنم. ما در مورد یک روش 2 جراحی تصمیم گرفتیم که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با یک لبه به اندازه کافی گسترده برای حذف هر سلول ملانوم برداشته شود. این باعث ایجاد یک سوراخ شکاف در بالای انگشت من می شود. بنابراین ، جراحی شماره 2 سه هفته بعد با پیوند پوست مچ داخلی من برای پوشاندن بالای انگشت انجام می شود. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید