14 وعده غذایی بدون قابلمه برای قابلمه فوری ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما


به اشتراک گذاشتن برخی از غذاهای مورد علاقه ما بدون گوشت که می توان آنها را به راحتی با استفاده از قابلمه فوری ، زودپز یا سرخ کن هوا تهیه کرد. همه چیز خوشمزه است و همه چیز طوری طراحی شده است که وقت شما را در آشپزخانه ذخیره کند.

تسهیل زمان غذالوازم آشپزخانه زیادی در بازار وجود دارد که هدف آنها تسهیل آشپزی است. مخلوط کن ، مخلوط کن ، تبر ، پخت تخم مرغ ، غذاسازها و اجاق های توستر به چند مورد اشاره می کنند.

به نظر می رسد سه وسیله اصلی که ما چندین بار از آنها استفاده می کنیم عبارتند از Crock Pot (اجاق گاز آهسته) ، سرخ کن و قابلمه فوری (زودپز).


ما از برخی از دوستان متخصص تغذیه خود خواسته ایم دستور العمل های مورد علاقه خود را بدون گوشت با یک قابلمه فوری ، زودپز یا سرخ کن به اشتراک بگذارند. ما درباره شما اطلاعی نداریم ، اما این مجموعه شبیه غذای عالی پاییزی و زمستانی به نظر می رسد.

گنجاندن وعده های گوشتی در رژیم غذایی شما

14 وعده غذایی بدون قابلمه برای قابلمه فوری ، سرخ کن یا اجاق گاز آهسته شما

رژیم مدیترانه ای بارها نشان داده است که رشد غذاهای گیاهی در رژیم غذایی شما یکی از راه های افزایش سلامت و کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن است. تمرکز بر غلات کامل ، سبزیجات ، میوه ها ، آجیل ، دانه ها و روغن زیتون هدف اصلی این سبک زندگی است.


گاهی اوقات ممکن است سخت باشد ، به ویژه اگر به خوردن گوشت در هر وعده غذایی عادت کرده اید ، بدون داشتن هیچ گوشتی با اطمینان به خوردن بپردازید. خوشبختانه امروزه غذاهای گیاهی بسیار خوشمزه ای در اینترنت ، مجلات و رسانه های اجتماعی موجود است.

اگر عادات غذایی جدیدی را تجربه می کنید ، برخی از نکات ما در اینجا آمده است –

  • کوچک شروع کنید. برای امتحان بدون گوشت یک وعده در هفته انتخاب کنید
  • عدس و لوبیا به دلیل داشتن پروتئین و فیبر ، راه های عالی برای سیر نگه داشتن وعده های غذایی هستند. به این موضوع بیشتر نگاه کنید چرا ما عاشق عدسی هستیم و شما باید بیش از حد برای ارسال
  • قارچ در برخی از دستور العمل ها مانند سس اسپاگتی ، تاکو یا همبرگر بافتی مشابه گوشت دارد.
  • وارد خانواده خود شوید و بخشی از این روند باشید ، از آن لذت ببرید!
  • تجربه کنید و با دستور العمل های جدید ، ادویه جات و مواد اولیه بازی کنید

بنابراین بدون هیچ گونه مزاحمت بیشتر ، مجموعه دستور العمل های خوشمزه را برای شروع در زیر بررسی کنید.

دستور العمل های Crock Pot و Slow Cooker

سانا کاک پات سینسیناتی چیلی از مواد مغذی بودن

عدس جایگزین گوشت گاو در این دستور غذای غلیظ و دلچسب فلفل دلمه ای می شود. برای روزهای سرد پاییزی که می خواهید به خانه بیایید و شام دیگر تمام شده و منتظر شماست ، مناسب است.

مراقبت آهسته سیب زمینی شیرین از سبزیجات کاهو

این طعم خوشمزه و غنی از کاری عدس شیرین به لطف اجاق گاز آرام درست می شود … فقط آن را دور بیندازید و بروید ، تنظیم کنید و آن را فراموش کنید. ناهار و شام درست کنید.

پخت آهسته سیب از متخصص تغذیه خانگی

با آغوش باز به پاییز خوش آمدید ، و از این دستور ساده و خوشمزه از یک اجاق گاز آهسته یک دسته عالی تهیه کنید.

دستور العمل های قابلمه های فوری

دیدگاهتان را بنویسید