11 شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


تغییر فصل ، عصرهای تاریک تر ، برنامه های دیوانه وار … این فقط چیزی در مورد پاییز است که همیشه احساس می کند عجله داریم. یک شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به الهام نیاز دارید ، برخی از شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

وعده های غذایی خانوادگیما دوست داریم بیشتر شب ها در طول هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. اگرچه می دانیم که این یک گزینه برای همه نیست (شغل ، شیفت شب ، زندگی در تنهایی و غیره) ، چیزی است که ما آن را مطمئن و سپاسگزار نمی دانیم.

آیا با شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من می آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام بخوریم. آنها زیاد صحبت می کردند ، از هر روز مطلع می شدند و همیشه زیاد می خندیدند. از آغاز تشکیل خانواده خود ، ثبت نام با بچه ها کاملاً یکی از زمان های مورد علاقه ما بوده است.


لا دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan “وقتی خانواده ها برای شام دور هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و فست فود و تنقلات کمتری مصرف می کنند.”

لا هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین خوردن وعده های غذایی را از نظر اجتماعی تشویق می کند. بنابراین اگر خانواده شما در دسترس نیستند ، دوستان و همسایگان نیز به همان خوبی کار می کنند.

شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از وعده های غذایی مورد علاقه ما برای لذت بردن از سقوط خانواده است. بسیاری به سرعت آشپزی و ارائه می دهند ترکیبات فصلیبه

پخت مرغ ایتالیایی

وعده های غذایی خانواده سقوط می کند

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را می کرد و از آن زمان به بعد تغییر کرده است. همه چیز در یک تابه پخته می شود و کالاهایی با قیمت مناسب مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی دارد. کمی با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات چاشنی شده ، سریع اما خوشمزه است.

نان های پخته بادمجان و بوقلمون

بادمجان و کوفته پخته بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک روز هفته در خانه ما هستند. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته شده حاوی کمی بادمجان برشته شده هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با آماده سازی زودرس و انجماد برای دیرتر ، زمان بیشتری را نیز صرفه جویی کنید.

سنگ مرغ پنیر بروکلی

رول کلم بروکلی مرغ پنیری

چه بچه ای رول هلال و پنیر آب شده را دوست ندارد؟ ما به لطف مرغ مقداری پروتئین بدون چربی اضافه می کنیم و مقداری کلم بروکلی فیبر و ویتامین اضافه می کنیم. اینها سرگرم کننده هستند و سریع پخته می شوند ، که برای شبهای روز هفته مناسب است.

دستور پخت فجیتا آهسته

فجیتاهای زودپز

اجاق گاز آهسته مورد علاقه من در پاییز است. نه تنها در وقت شما صرفه جویی می شود ، بلکه کل خانه بوی شگفت انگیزی در حین پخت و پز می دهد. این Fajitas of Slow Cooker یک شام آسان است که می توانید با توجه به ترجیحات خانواده خود سفارشی کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

این چوب ماهی های ترد و نرم ، یک شام خانوادگی عالی است ، اما برای دریافت دو وعده ماهی توصیه شده در هفته نیز خوشمزه است.

سس شیک سس کچاپ ضروری است!

ایده های غذایی خانوادگی بیشتر

ما سعی می کنیم آن را در شام با امتحان دستور العمل های جدید یا افزودن تنوع مخلوط کنیم. با این حال ، مواردی وجود دارد که ما خود را در حال جذب آنها می دانیم. اگرچه ما “دستور” نداریم ، اما این غذاهای عالی خانوادگی هستند –

  • پاشنه – سریع ، همیشه محبوب و آسان برای سازگاری
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما تعداد زیادی کاسه نداریم ، اما هدف این است که در پاییز امسال بیشتر چیزهایی را که به عنوان یک خانواده از آن لذت می بریم پیدا کنیم. برخی از دستور العمل هایی که خوشحال می شوم آنها را امتحان کنم شامل –

دیدگاهتان را بنویسید