گوشت گاو ساده و کاسه گوشت گاو سبز


این سیب زمینی شیرین و کاسه سبز یک راه خوشمزه برای لذت بردن از ترکیب طعم ها و بافت های پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین به دلیل تنوع زیاد و به دلیل اینکه به راحتی در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان یافت می شود ، در بسیاری از خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این کاسه حاوی یک ماده خوشمزه برای پاییز است که ممکن است به آن فکر نکنید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین دلپذیری را برای متعادل کردن مواد شور و خوشمزه به ارمغان می آورد ، بلکه دارای فیبر فوق العاده ای است ، هر دو دارای فیبر محلول و نامحلول هستند که به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا منظم بماند و قند خون ما را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً به همه جوانه های چشایی شما ضربه می زند!

استفاده از پنج پایه برای ایجاد این سیب زمینی شیرین متعادل و کاسه سبز

اگر با جامعه NS و روش ما در اینجا آشنا هستید ، سیستم Fundamental Five ایجاد وعده های غذایی متعادل را برای شما آسان می کند که به بدن شما مواد مغذی مورد نیاز برای تمرکز متمرکز ، هضم آرام ، انرژی پایدار ، خواب خوب را می دهد. ، و سلامت طولانی مدت در حالی که شما از انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهایی که می خورید برخوردار هستید.

پنج بنیاد از پنج عنصر مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای غیر نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و عامل زرد (که نشاط ، طعم و لذت را به وعده های غذایی شما می بخشد) تشکیل شده است.

این دستور شامل هر پنج عنصر است ، که باعث می شود یک وعده غذایی متعادل برای شما لذت ببرید!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را از طریق سیستم پنج بنیادی ما راهنمایی می کند و غذاهای متعادلی ایجاد می کند که می توانید برای تهیه یا طبخ تازه این هفته از آنها استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید