گلچینی از خنده دارترین اتفاقات در کلاس مجازی!


شیوع ویروس کرونا باعث شده است که کلاس‌های دانشگاه به صورت مجازی برگزار شود، جایی که اتفاقات جالبی هم می‌افتد، مانند صدای زوزه زدن الاغ دانش‌آموز در کلاس یا صدای استاد برای آبگوشت.

به گزارش صبح فارس، اواخر اسفند و خرید عید نوروز برای خرید روسری وارد یکی از خیابان های تهران شدم و مورد علاقه ام را آنجا پیدا کردم.

وارد مغازه شدم اما صدایی شنیدم که یک لحظه فکر کردم در کلاس هستم صدای استادی را شنیدم که مشغول تدریس بود بعد از سلام و احوالپرسی با خانم فروشنده که جوان و قد بلندی بود صدایش را گفتم. در مغازه پرسیدم

وی گفت: کلاس آنلاین دانشگاه در حین فروش شال بر عهده من است.

وقتی چهره متعجب من را دید، در حین فروش روسری بیشتر در مورد حضور در کلاس توضیح داد، حتی برای دقایقی فراموش کردم که شال را بخرم و با فروشنده به گرمی صحبت کردم.

از او درباره اتفاقات جالب کلاس مجازی پرسیدم که گفت: کندی اینترنت در ایران بهترین هدیه برای دانش آموزان ایران است.

بالاخره یک روسری خریدم، اما به کلاس های مجازی علاقه مند بودم، بنابراین تصمیم گرفتم از برخی دیگر از دانش آموزان بپرسم که در کلاس های مجازی چه گذشت.

خنده دار ترین اتفاقی که در کلاس مجازی افتاد.

* همسر استاد او را به آبگوشت دعوت کرد

از دانشجوی دانشگاه آزاد درباره خاطرات سرگرم کننده کلاس در اینترنت پرسیدم، وقت آبگوشت است.

* از جنسیت دانش آموزان در کلاس آنلاین مطمئن نیستید

مرتضی، دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی، با خنده گفت: «معلمان و دانش‌آموزان همدیگر را در کلاس درس می‌بینند، اما در کلاس‌های آنلاین اینطور نیست و حتی نام و جنسیت ممکن است اشتباه باشد.» و معلمش را صدا زدند. مهرشاد خانم که از قدیم همه طلبه ها به او می گفتند مهرشاد خانم.

* با لباس راحت در کلاس حاضر شوید

یکی دیگر از دانش آموزان از میان تمام خاطرات و اتفاقات جالب کلاس آنلاین، حضور در کلاس با لباس راحت را بهترین مزیت این کلاس ها دانست و گفت: حضور نداشتن به صورت آنلاین با دید کامل بهترین ویژگی است زیرا می توانیم بپوشیم. لباس راحت و پیراهن و پیژامه بپوش و اتفاقا ظاهر خانه زیباست.

خنده دارترین اتفاقاتی که در کلاس مجازی افتاد.

* هم آموزش و هم آشپزی

یکی از دانش‌آموزان تعریف می‌کرد که در کلاس آنلاین معلم به بچه‌ها گفت استراحت کنند و من می‌روم، اجاق را خاموش می‌کنم و برمی‌گردم.

* فرار از ارائه

ابوالفضل یکی دیگر از دانش آموزانی است که سرعت پایین اینترنت را مزیت بزرگ کلاس آنلاین دانست و گفت: در کلاس مجازی مخصوصاً زمانی که درس ارائه می شود، هر وقت مشکلی داشتیم می توانیم آفلاین شویم و بگوییم اینترنت است. بود. بریدن.

وقتی دانش آموزان بدون شنیدن صدای معلم پاسخ می دهند

دانشجوی دیگری گفت: سر کلاس سیاست استاد چندین بار پرسید بچه ها رای من را دارید؟ من و همه بچه های کلاس دو سه بار جواب دادیم نه معلم به نظر نمی رسد. استاد عصبانی شد و گفت: اگر صدای مرا نشنوی چگونه جواب می دهی؟

*کلمات مختلف

یکی از دانش‌آموزان توضیح داد: یک روز در کلاس درباره تفاوت کلمات بحث شد که یکی از دوستان میکروفون را باز کرد تا مثالی بزند و گفت که آقای. معلم هم خندید.

خنده دار ترین اتفاقی که در کلاس مجازی افتاد.

* آزمون گروهی آنلاین

دانشجوی ترم دوم دانشگاه گفت: بچه ها اصلا با آزمون آنلاین آشنایی نداشتند، آزمون با وب کم بود و ما هم در جایی جمع شدیم تا با هم امتحان بدهیم، یکی از بچه ها وب کم خود را وصل کرد و نشد. به دوربین جلوی گوشی توجه کنید از غذا خوردن واقعا سرگرم کننده بود و همه بچه هایی که با هم بودند به دوربین نگاه می کردند.

* وقتی خوابیدم و می خواستم ذوب شوم

یکی دیگر از دانشجویان گفت: یکی از بدترین موقعیت های زندگی من زمانی بود که در یک کلاس آنلاین فلسفه خوابیدم و وقتی از خواب بیدار شدم فکر کردم فقط چند لحظه خوابم اما درد آن زمانی است که دیدم سایت را ترک کردم و من نمیتونم وارد بشم به استاد پیام دادم که کلاس رو برام باز کنه، گفتم استاد من پنج دقیقه از کلاس خارج شدم و نمیتونم وارد کارم بشم، متاسفانه استاد گفت: اشکالی نداره انقدر از دست ندادی که میخواستم ذوب بشم.

یکی دیگر از دانش‌آموزان می‌گوید: «به محض اینکه در کلاس خوابم برد، صدای الاغ و پفک‌هایم در کلاس شنیده شد.