گرمی ۲۰۲۲ با اجرای اولیویا رودریگو، بیلی آیلیش، بی تی اس و غیره همراه خواهد بود، طرفداران از دیدن همه آن با هم هیجان زده هستند.


این جایزه یکی از مهم ترین جوایز به شمار می رود و این جایزه مختص خوانندگان است. این جایزه دارای چهار دسته است:

 • بهترین آلبوم سال
 • رکورد سال
 • آهنگ سال
 • بهترین هنرمند جدید

بیلی آیلیش، اولیویا رودریگو و بسیاری دیگر در جوایز گرمی ۲۰۲۲ اجرا خواهند کرد.

این جوایز موسیقی سالی یک بار برگزار می شود و قبل از مراسم جوایز موسیقی بیلبورد که در تابستان برگزار می شود برگزار می شود.

اولین جوایز گرمی در ۴ می ۱۹۵۹ برگزار شد که به منظور تجلیل از دستاوردهای موسیقی نوازندگان برگزار شد. بسیاری از دسته های جایزه گرمی ۲۰۱۲ پس از رویداد ۲۰۱۱ تمدید شدند. در ۳ آوریل ۲۰۲۲، شصت و چهارمین دوره جوایز سالانه گرمی در MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس برگزار می شود.

مراسم گرمی 2022 با اجرای اولیویا رودریگو، بیلی آیلیش، بی تی اس و غیره همراه خواهد بود.

درباره اولیویا رودریگو:

اولیویا رودریگو او به عنوان مشهورترین خواننده جهان شناخته می شود. او در ابتدا کار خود را با بازی در فیلم و سریال آغاز کرد و سپس وارد عرصه موسیقی شد.

رودریگو در سال ۲۰۲۰ با Interscope Records و Geffen Records قراردادی امضا کرد. او برای اطمینان از حفظ مالکیت معلمان موسیقی خود، برای یک قرارداد ضبط مذاکره کرد. او اولین تک آهنگ خود را با نام «گواهی رانندگی» در ۸ ژانویه ۲۰۲۱ منتشر کرد که با همکاری تهیه کننده دن نگرو نوشت.

درباره بیلی آیلیش:

او یکی از محبوب ترین خواننده های زن است و اخیراً در سال ۲۰۱۵ محبوبیت زیادی به دست آورده است. او همچنین برنده جوایز گرمی ۲۰۲۰ در بخش بهترین ضبط سال شد.

او کار خود را با اولین آهنگ خود به نام چشمان اقیانوس آغاز کرد. در این زمان، دیوانگی بیلی آیلیش به طرز تکان دهنده ای بزرگ بود.

هنرمندان جوایز گرمی ۲۰۲۲:-

بسیاری از افراد مشهور در مراسم جوایز گرمی روی صحنه اجرا کردند و لیستی از برخی از اسامی که فاش شده اند عبارتند از:

 • بیلی آیلیش
 • اولیویا رودریگو
 • بی تی اس
 • لیل ناس ایکس
 • جک هارلو
 • برادران آزبورن
 • براندی کارلایل

این ها معدود نام هایی هستند که در جوایز گرمی نشان داده می شوند.

در ۳ آوریل ۲۰۲۲، جوایز گرمی در لاس وگاس برگزار می شود. این برنامه ساعت ۲۰:۰۰ به وقت شرقی / ۵ بعد از ظهر PT از شبکه CBS پخش می شود و مشترکین Paramount Plus می توانند آن را به صورت آنلاین به صورت زنده تماشا کنند.

بیلی آیلیش با ۷ نامزدی در گروه‌های مختلف مانند رکورد سال و آلبوم سال، در اکثر نامزدهای گرمی در میان اجراکنندگان، برابری کرد. Lil’ Nas X و Olivia Rodrigo که به ترتیب پنج و هفت نامزدی دریافت کرده اند نیز از جمله این افتخارات برتر هستند.

برندی کارلیل برای چهار جایزه گرمی از جمله رکورد سال نامزد شده است. BTS برای بهترین اجرای موسیقی پاپ دوتایی/گروهی توصیه می شود، در حالی که Brothers; آزبورن و جک هارلو دو نامزدی دریافت کردند.

طبق اعلام آکادمی ضبط، این نمایش ابتدا برای ۳۱ ژانویه برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل “نامشخص بودن در مورد انتشار Omicron COVID-19” به تعویق افتاد. جوایز گرمی در سال ۲۰۲۱ بدون حضور شخصی برگزار شد.

بیانیه ژانویه آکادمی ضبط بر سلامت و ایمنی “مخاطب زنده” به عنوان دلیلی برای تأخیر کنسرت تاکید کرد، اما مشخص نیست که آیا این وضعیت در کنسرت امسال ادامه خواهد داشت یا خیر.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر