کیم کارداشیان دوباره خوش شانس نیست!


دیلی میل تایید کرد که کیم کارداشیان و پیت دیویدسون از هم جدا شدند و تصمیم گرفتند فقط با هم دوست باشند.

طبق گزارش های صبحگاهی، کیم کارداشیان و پیت دیویدسون از هم جدا شدند و تصمیم گرفتند فقط با هم دوست شوند.

پیت ۲۸ ساله و کیم ۴۱ ساله، حدود ۹ ماه پیش پس از اولین حضور دیویدسون در شنبه شب زنده، برای اولین بار به عنوان یک زوج متاهل ظاهر شدند.

دلیل جدایی

اما حالا خبر می رسد که این دو هفته گذشته به دلیل شلوغ بودن برنامه کاری شان و مسافت طولانی باعث شده نتوانند به عنوان یک زوج با هم باشند، از هم جدا شدند. یک منبع نزدیک به پیت دیویدسون جدایی از کیم کارداشیان را تایید کرد.

پیت ماه هاست که مشغول فیلمبرداری فیلم جدیدش جادوگران است! او در استرالیا است، جایی که کیم برای چند روز عاشقانه در ماه جولای به او پیوست.

اما تعطیلات مجلل چند روزه این زوج در یک منطقه بوم گردی پنج ستاره در جنگل برای حفظ رابطه آنها کافی نبود.

خبر جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون تنها یک روز پس از آن منتشر شد که منبعی به مجله People گفت “مسافت طولانی برای کیم آسان نبوده است” در حالی که پیت مشغول فیلمبرداری از جادوگران بود! مداوم

یک منبع نزدیک به این دو گفت: “آنها به یکدیگر عشق و احترام زیادی دارند، اما هر دو متوجه شدند که مسافت طولانی و مشغله کاری آنها ادامه این رابطه را بسیار دشوار کرده است.”

جدایی کیم و پیت پس از آن اتفاق می‌افتد که کارداشیان همچنان در حال مبارزه با جدایی از همسر سوم خود، کانیه وست است که با او چهار فرزند دارند: نورث، ۹، سینت، ۶، شیکاگو، ۴ و سالم. ۳ سال

 

کیم کارداشیان باز هم چندان خوش شانس نبود! اولین بار در صبح. بازگشت.