کیت میدلتون و اما رادوکانو در بازگشت با هم تنیس بازی می کنند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • کیت میدلتون این هفته با اما رادوکانو ، برنده تازه اوپن ایالات متحده تنیس بازی کرد و این دو به افتخار بازگشت قهرمانان دیدار کردند.


  کیت میدلتون به دلیل عشق به تنیس معروف است و حامی باشگاه تنیس و کروکت چمن انگلستان است و در سال 2016 این نقش معتبر را از ملکه بر عهده گرفت. بسیاری از اعضای شرکت، کیت اغلب در ویمبلدون شرکت می کند و در ماه جولای ، او از انزوا بازگشت برای اهدای جام به برنده فینال زنان ، اشلی بارتی. و دوشس کمبریج نیز عملکرد ستارگان تنیس بریتانیایی را در سایر مسابقات دنبال کرد.

  اوایل این ماه ، کیت رفت یک پیام شیرین به اما رادوکانو به افتخار دستاورد فوق العاده او در رسیدن به فینال اوپن اخیر ایالات متحده. با آرزوی موفقیت ، کیت احتمالاً مانند دیگران هیجان زده بود ، زیرا شاهد پیروزی ایما بود و همچنان عنوان قهرمانی اوپن 2021 ایالات متحده را از آن خود کرد.

  اما رادوکانو از بریتانیا با برنده مسابقات آزاد آمریکا جشن گرفت

  دوشس از جمله کسانی بود که از طریق رسانه های اجتماعی به اما تبریک می گفت ، در حالی که این تنیسور نیز دریافت می کرد پیام ملکهبه

  در حال حاضر کیت و اما سرانجام از زمان پیروزی در مسابقات آزاد آمریکا به صورت شخصی ملاقات می کنند ، زیرا آنها در یک مسابقه ویژه خانگی با هم تنیس بازی می کنند.

  کیت با ارسال لحظات شیرین در حساب های رسمی رسانه های اجتماعی دوک و دوشس کمبریج ، به نظر می رسید که کیت می تواند در مراسم تنیس چمن در مرکز ملی تنیس با اما تنیس بازی کند.

  اما اما تنها قهرمان تنیس باز ایالات متحده نبود که کیت ملاقات کرد. دوشس همچنین به برنده بازی های مردان و دو نفره جو سالسبری ، و همچنین آلفی هیویت و گوردون رید که برنده دو نفره ویلچر مردان شدند ، معرفی شد.

  هر پنج نفر در یک عکس گروهی خیره کننده که در پست اجتماعی دوشس به اشتراک گذاشته شده بود ظاهر شدند. در اینجا tاو با افتخار اعلام کرد ،در حضور قهرمانان 🏆 تبریک می گویمemmaraducanu ، @ joesalisbury92 ، @ alfiehewett6 و @ gordonreid برای دستاوردهای باورنکردنی شما در #USOpen امسال. همه ی ما به شما افتخار می کنیم!

  همانطور که گزارش شده است تلگراف، توانایی تنیس کیت بازیکنان حرفه ای را تحت تأثیر قرار داد ، که مخصوصاً او را تحسین کردند.

  کاترین ، دوشس کمبریج و اما رادوکانو ، قهرمان بریتانیایی اوپن در حال فعالیت در مرکز تنیس ملی LTA

  گزارش می شود اما می گوید: “دست اولش باورنکردنی بود. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. این بسیار سرگرم کننده بود.”

  در حالی که گزارش می شود جو هم تیمی او موافقت کرده است ، اظهار داشته است: “این واقعا سرگرم کننده خوبی بود. من از سطح کیت بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.” او بدیهی است که آن را دوست دارد ، و قبلا نیز بازی های زیادی انجام داد ، اما بودن در زمین بازی با او سرگرم کننده بود. پسر عمویش خیلی خوب بود. “

  بدون شک طرفداران سلطنتی امیدوارند که در آینده باز هم نگاهی به مهارت های تنیس کیت میدلتون بیندازند.  دیدگاهتان را بنویسید