کنگره باید به سرعت برای پر کردن وجوه کووید اقدام کند


ایالات متحده برای تولید واکسن و ارائه سایر تسهیلات به صورت رایگان در اختیار شهروندان خود به بودجه نیاز دارد. دولت اعلام کرد که دولت فدرال با موفقیت ۱.۹ تریلیون دلاری را که فقط برای طرح نجات آمریکا برای COVID-19 داده شده است، استفاده کرده است.

کاخ سفید: کنگره باید به سرعت برای تکمیل بودجه کووید اقدام کند

به گفته برخی از مقامات، بودجه بیشتری برای درمان ها، داروها، و داروها و تسهیل آزمایشات و فناوری پیشرفته تر مورد نیاز است. آنها برای درمان بیماران دچار نقص ایمنی به داروهای بیشتری نیاز دارند.

کنگره کاخ سفید باید به سرعت برای تکمیل بودجه کووید اقدام کند

به گفته ناتالی کویلیان، معاون هماهنگ کننده کووید-۱۹، حسابی که آنها در آن پول جمع کرده اند تقریباً خالی شده است. آنها برای ارائه تسهیلات بیشتر به شهروندان خود فاقد پول هستند. آنها در حال مذاکره با مقامات هستند که چگونه می توانند این سرمایه را تامین کنند، اما به نظر می رسد یک موضوع جدی است.

در ماه فوریه، کنگره از دولت درخواست کرد که این صندوق ۳۰ میلیارد دلاری را جمع آوری کند. کاخ سفید به کنگره گفت که آنها این پول را جمع آوری خواهند کرد، اما قبل از درخواست رسمی، مقدار بودجه به ۲۲.۵ دلار کاهش یافت.

دولت فدرال در تلاش است برای خرید ابزار و فناوری بیشتر معامله کند، اما قبل از آن، کیت های آزمایش باید با نرخ پایین تولید شوند. کاخ سفید توصیه کرد تولید کیت های آزمایش را کاهش دهد.

به گفته برخی از مسئولان، اگر موج دیگری از کووید-۱۹ ایجاد شود، به دلیل کمبود بودجه، دولت را به یک مشکل بزرگ سوق خواهد داد. در مورد داروها یک مسئله دیگر وجود دارد: عرضه آنتی بادی های مونوکلونال تا پایان اردیبهشت ماه محدود می شود یا به احتمال زیاد عرضه این قرص وجود نخواهد داشت.

در ماه ژوئیه، قرص هایی که برای درمان افراد دارای نقص ایمنی استفاده می شود، یعنی AstraZeneca، تمام می شود. تا پایان سپتامبر، ایالات متحده از قرص های ضد ویروسی خوراکی خارج می شود.

جن ساکی، دبیر مطبوعاتی، از شهروندان خواست تا در مبارزه با کووید-۱۹ با مقامات بپیوندند.

به گفته ساکی، آنها دیگر نمی توانند بودجه را به تعویق بیندازند. این وظیفه دولت است که امنیت شهروندان خود را حفظ کند. تعداد زیادی از آمریکایی ها هر روز در بیمارستان ها بستری می شوند. خیلی ها دارن میمیرن زندگی همه مختل شده است.

دیدن چگونه درمان برای هزینه های COVID-19 بودجه دولت را نیز مختل کرده است.

اگر واکسن جدید فایزر تایید شود و تا پایان این ماه به بازار بازگردد، کودکان زیر پنج سال به راحتی واکسینه می شوند. اما اگر آنها ملزم به دریافت سه دوز برای هر کودک باشند، دولت برای خرید واکسن اضافی به پول بیشتری نیاز خواهد داشت.

اگر دولت تصمیم بگیرد به کودکان بین ۵ تا ۱۱ سال واکسن های تقویت کننده تزریق کند، این هزینه اضافی نیز خواهد داشت.

کاخ سفید گزارش داد که آن‌ها می‌خواهند بودجه‌هایی را که قبلاً خرج نشده بودند بررسی کنند و همچنین اعلام کردند که اولویت اول آنها ادامه تأمین نیازهای اساسی است.

در هفته‌های آینده، دولت از کنگره درخواست بودجه اضافی خواهد کرد. به گفته کویلیان، آنها نیاز فوری به بودجه دارند، آنها غیرمنطقی نیستند و احتمال بیشتری وجود دارد که در آینده به بودجه اضافی نیاز داشته باشند.

از زمان شیوع کووید-۱۹، دولت تلاش کرده است تا تمامی آزمایشات و درمان ها را به صورت رایگان برای شهروندان خود تسهیل کند. به گفته وزارت بهداشت و منابع انسانی، دولت ۳۷۰ میلیارد دلار برای آزمایش، تحقیق، واکسن و بسیاری دیگر از تجهیزات پزشکی هزینه کرده است.

در آغاز سال جاری، دولت بایدن امکانات رایگان هشت آزمایش ویروس را برای افراد خود فراهم کرد. بر اساس گزارش HHS، از زمان شیوع کووید-۱۹ در مجموع ۳۳۵ میلیارد دلار هزینه شده است.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر