کلمه سال 2019: ابتکار


یکی از وبلاگ نویسان / کاربران اینترنتی مورد علاقه من پرسید: کلمه سال شما برای سال 2019 چه خواهد بود؟ این یک سوال عالی است ؛ فکر می کنم بهتر از فکر کردن در مورد قطعنامه های کلیشه ای برای سال جدید باشد! و من هم همینطور. داشتن من از وقتی ایمیل آنی را دریافت کردم بسیار به این موضوع فکر می کردم و امروز هنگام ورود به محل کار به ذهنم رسید.

آغاز شد.

به نظر می رسد چون اتفاقات اخیراً واقعاً رخ داده است. بخشی از آن مربوط به یافتن راه به من است (برای مثال ، کار آزادتر به موقع) ، اما به نظر می رسد بسیاری از آن ناشی از تلاش های من است. بخصوص:

+ بالاخره دست به کار شدم و نقاشی سفارشی دوستم را به پایان رساندم
+ نتیجه ساخت این نقاشی نه تنها پول بود ، بلکه فرصتی برای نمایشگاه و انگیزه ای برای ایجاد هنر بیشتر دیر یا زود – بدون تأخیر (خوب ، شاید کمی!)

+ در محل کار با ابراز علاقه به پر کردن شکاف ناشی از بازنشستگی یک همکار و در واقع واکنش سریع و حرکت رو به جلو با تغییر موقعیت احتمالی صحبت کنید!

+ جرقه ای از ایده ها برای خنک کردن برنامه های تقویت روحیه در محل کار داشته باشید (یک سری مصاحبه کتبی در مورد همه افراد باحال که اینجا کار می کنند و یک پادکست همراه) ، به افراد اجازه دهید افراد مناسب را بشناسند و به این پاسخ “ذهن های بزرگ یکسان فکر کنید “و اینکه آن چیزها شبیه آنچه من تصور می کردم جوانه زدند و شاید بتوانم به آن کمک کنم؟” (من واقعاً امیدوارم چیزی از آن اتفاق بیفتد!)

من امروز صبح هنگام رانندگی به محل کارم آن چیزها را به ذهنم رساندم و می خواستم درست قبل از اینکه از جلوی مغزم خارج شود ، به آن عمل کنم. آغاز شد.

بنابراین چگونه می توانم این حرکت را تا سال جدید ادامه دهم؟ اینجا افکار بعدی من است.

برخی از موارد مه آلود امروز:

+ روی نحوه برخورد من با پول به شیوه های بهتر کار کنید و راههای بیشتری برای کسب درآمد بیشتر بیابید

+ مدرسه و احتمالاً داوطلب شدن

+ مسائل مربوط به سلامتی (بسیار مهم ، واقعاً در سال 2018 عقب نشینی کرد)

+ توسعه مداوم حرفه ای و شخصی

من فقط می خواهم بیشتر در مورد چه چیزی فکر کنم ابتکار عمل به معنی در طرح بزرگتر از چیزها است.

آیا واژه ای دارید که دوست دارید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید