کرم پخته آهسته گوجه فرنگی ریحان + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه شلوغی بود – تمرینی به دنبال ساحل و سپس طرح هاکی ، و سپس چشیدن شراب و سرگرمی کودکان با چند خانواده در خانه یکی از دوستان. مانند ساحل ، هاکی ، شراب و تماشاگران ، این یک روز ایده آل در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

با این حال ، مارک ، درون گرا من ، قبل از خواب بسیار ناخوشایند بود. او در واقع نمی تواند به من بگوید چه مشکلی وجود دارد ، اما من می دانم این به این دلیل است که او کاملاً مسکونی بود.

امروز صبح بیدار شدم و می دانستم که باید بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که در مورد آنچه شامل می شود پاسخی دریافت کرده باشم ، اما او بچه ها را به کلیسا برد ، در حالی که من برای شستن لباس ها ، پذیرش مواد غذایی و انتشار این وبلاگ به کلیسا رفتم.

نمی دانم به این دلیل است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و می خواهم بعد از آن بازی کنم یا این که واقعاً یک بار را از دست دادم … اما این برای من بسیار خوب است. من واقعاً هر چند وقت یکبار آرزوی یک فرد مجرد را دارم. در هنگام نوشتن وبلاگ ، به آخرین قسمت پادکست ما ، که مصاحبه ای با THE Elyse Resch است ، گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای غذا بسیار بزرگ است و ما بسیار مفتخریم که او خرد خود را با ما در میان گذاشت … و او در این باره زیاد صحبت می کند. هوس چیزی کنید که از آن راضی نیستید

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. روز پنجشنبه مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و اشاره کرد که در یخچال غذای باقی مانده ندارد. و در وسط هفته من هم همین فکر را کردم. تمام هفته یک غذای آماده را از دست دادم ، اما زمانی که به دست آوردم … آن قسمت زیبا بود.

درست همانطور که الیزه به اشتراک گذاشت ، در این هفته ، من مشتاق آشپزی بودم … اما من می خواهم آن را ساده کنم تا بتوانم غروبی را ادامه دهم. و این دستور غذا … این یک راه عالی برای متعهد شدن به یک غذای ساده اما سالم و خوشمزه است. این بسیار ساده بود و همه کاره بودن را دوست داشت. پیروزی بزرگ با خدمه من! و اگر هنوز آماده نبودید که اجاق گاز آهسته را روشن کنید ، حتماً آن را بعداً بررسی کنید!

عناصر

 • گوجه فرنگی 1 بار (14 اونس) با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر بخارپز

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر خرد شده

 • 1/2 قاشق غذاخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق غذاخوری ریحان خشک شده

 • 4 سینه مرغ بدون پوست بدون استخوان

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آهسته بریزید.
 2. در یک کاسه ، شیر بخارپز و نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره بزنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب تکان دهید تا کاملاً ترکیب شود.
 3. سینه های مرغ را در اجاق گاز آرام قرار دهید ، مرغ را در سس قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت به آرامی بپزید و روی آن را با ریحان تازه بپوشانید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 4
حجم سرو: 1 سینه با سس

مبلغ برای خدمات:
کالری: 258چربی کل: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی در حال حرکت به سمت غذای راحت و فصل پخت آهسته هستیم … آن را بگیرید!

منوی هفتگی: 12 – 16 سپتامبر

احساس خوبی داشته باشیددیدگاهتان را بنویسید