کتاب الکترونیکی ساخته شده توسط دکتر کریستین گودمن!


بررسی Brain Booster شامل همه چیزهایی است که باید در مورد این نرم افزار بدانید. مقاله را با جزئیات بخوانید. با افزایش سن، قدرت ذهنی کاهش می یابد. همه ما بعد از ۵۰ سالگی دچار عدم تعادل مغزی می شویم. اینها بر تفکر، تصمیم گیری و حافظه ما تأثیر می گذارد. فراموشی، تفکر نامشخص، کم رنگ شدن مغز و غیره ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما می تواند منجر به عوارض جدی مانند بیماری پارکینسون یا آلزایمر در آینده شود. بنابراین مهم است که این علائم را بشناسید و در اسرع وقت آنها را درمان کنید.

بررسی های تقویت کننده مغز: از کتاب چه خواهید آموخت؟

این بررسی تقویت کننده مغز با این هدف نوشته شده است که در مورد این وضعیت سلامتی ناتوان کننده، اما خاموش به شما بگویم. هدف این بررسی این است که برنامه ای را به شما بگوید که برای کمک به شما در مبارزه با اختلال عملکرد مغز طراحی شده است. خواهیم دید که سازندگان این برنامه چه مزایایی را ارائه می دهند و آیا تأثیر منفی بر سلامت شما دارد یا خیر.

در پایان این بررسی Brain Booster درک روشنی از این نرم افزار خواهید داشت تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید.

بررسی تقویت کننده مغز
نام برنامه تقویت کننده مغز
زبان انگلیش
مبتکر دکتر کریستین گودمن
مزایای کلیدی به شما تمرین ها و اصولی برای غلبه بر مشکلات مغزی آموزش دهد
دسته بندی سلامت مغز
ظاهر کتاب الکترونیکی
قیمت ۴۹.۰۰ دلار
برگشت پول ۶۰ روز
دسترسی فقط از طریق وب سایت رسمی
وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید

تقویت کننده مغز چیست؟

تقویت کننده مغز مجموعه ای از نکات و ترفندهایی است که بر روی مغز فرد تمرکز می کند. اگر در توانایی های ذهنی خود با مشکلاتی روبرو هستید، دکتر کریستین گودمن به شما توصیه می کند که این برنامه را امتحان کنید.

فراموشی، سرگردانی یا اختلال شناختی مانند بی‌حسی منجر به مشکلاتی در زندگی روزمره شما می‌شود. مفهوم اصلی فایل پی دی اف The Brain Booster این است که ضعیف شدن مغز تنها به دلیل سن نیست. بسیاری از جنبه های دیگر وجود دارد که این برنامه آنها را به عنوان عوامل مؤثر در چنین مسائل بهداشتی می شناسد.

به عنوان برنامه ای که ادعا می کند نتایج پایدار در دوره های طولانی مدت دارد، Brain Booster بر علل اولیه ای تمرکز می کند که اعتقاد بر این است که از مسائل مختلف فیزیولوژیکی ناشی می شود.

درباره خالق کریستین گودمن (اعتبارسنجیس)

تقویت کننده مغز توسط دکتر کریستین گودمن طراحی شده است که برای مدت طولانی طب جایگزین انجام می دهد. او معتقد است که کاهش عملکرد مغز مانند کمبود حافظه، سردرگمی، بی نظمی و … عمدتاً به دلیل سبک زندگی و عادات است.

این باعث می شود داروهای تجویز شده اثربخشی کمتری داشته باشند. او استدلال می کند که برای دستیابی به نتایج بهتر در این زمینه، تغییر شدید در سبک زندگی و همچنین عادت ها ضروری است.

با در نظر گرفتن این هدف، دکتر گودمن، Blue Heron Health News را تأسیس کرد که هدف آن این است که منبعی قانونی برای چنین اقدامات و ایده‌هایی باشد. او همراه با برخی از نام‌های شناخته شده در دنیای پزشکی جایگزین، برنامه تقویت مغز را که بر سلامت مغز و سلامت روان تمرکز دارد، تهیه کرد.

تقویت کننده مغز چگونه کار می کند؟

دکتر گودمن معتقد است که کاهش عملکرد مغز نتیجه کاهش جریان خون در مغز شماست. به گفته وی، این امر منجر به آسیب سلول های عصبی و اختلال در عملکرد مغز می شود زیرا اکسیژن رسانی به مغز را متوقف می کند. او عوامل زیادی را شناسایی کرده است که باعث کاهش سطح اکسیژن در مغز شما می شود و منجر به مشکلات مغزی می شود. تمرینات توضیح داده شده در این برنامه به شما کمک می کند تا این عوامل را اصلاح کنید و جریان خون سالم را بازیابی کنید.

دکتر گودمن می گوید یک عادت یا الگوی نامناسب تنفس می تواند باعث کاهش اکسیژن در خون شود. به گفته وی، این امر سلول های مغز را از اکسیژن بسیار مورد نیاز محروم می کند. از آنجایی که یک فرد به طور متوسط ​​روزانه ۲۰۰۰۰ نفس می کشد، الگوی یا تکنیک صحیح تنفس می تواند اکسیژن بیشتری به جریان خون اضافه کند.

حتی اگر تکنیک تنفس مناسبی داشته باشید، ممکن است اندام های دیگری مانند ماهیچه ها و استخوان ها وجود داشته باشند که ممکن است رگ های خونی را باریک کنند. اینها مانع از جریان خون بدون مانع می شوند و به نوبه خود بر تامین اکسیژن مغز تأثیر می گذارند. از بین بردن این انقباضات می تواند جریان خون سالم را بازگرداند و همچنین اکسیژن کافی را برای مغز تامین کند.

جنبه دیگری که دکتر گودمن شناسایی کرده این است که چگونه کمبود اکسیژن بر مغز ما تأثیر می گذارد. آنها تمایل دارند به قسمت های مختلف مغز برای افراد مختلف آسیب وارد کنند. برای برخی، این آسیب ممکن است به عنوان از دست دادن حافظه ظاهر شود، در حالی که برخی دیگر ممکن است متوجه شوند که تصمیم گیری آنها تحت تأثیر آن است.

تمرینات تقویت کننده مغز به شما کمک می کند تا یک عادت تنفس سالم ایجاد کنید که دائماً اکسیژن کافی به جریان خون شما اضافه می کند. آنها با تمریناتی که برای این منظور طراحی شده اند، محدودیت های ایجاد شده توسط سایر اعضا را باز می کنند. این به شما کمک می کند خون غنی از اکسیژن را که دائماً به مغز پمپاژ می شود، حفظ کنید.

بعدش چی شد؟ دکتر گودمن همچنین تمریناتی را در نظر گرفته است که به شما در مدیریت جریان خون در قسمت های مختلف مغز کمک می کند. آنها اطمینان حاصل می کنند که تمام قسمت های مغز همیشه به اندازه کافی با اکسیژن تامین می شود. این باعث بهبود بخش هایی از مغز می شود که با حافظه، واکنش ها، تصمیم گیری و غیره مرتبط هستند.

کتاب تقویت مغز

برای سفارش کتاب الکترونیکی تقویت کننده مغز از وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید

مزایای تقویت کننده مغز

با توجه به بررسی های The Brain Booster، مزایای ورزش این برنامه بسیار زیاد است. در بسیاری از زمینه های زندگی و تفکر شما کمک می کند. با این برنامه:

🔺 سطح اکسیژن در سراسر مغز افزایش می یابد. این عملکرد صوتی تمام سلول های مغز را تضمین می کند

🔺 قدرت حافظه شما افزایش می یابد. این به مغز شما کمک می کند تا با یادآوری فوری خاطرات مهم، خاطرات را به طور موثرتری ذخیره کند.

🔺 دیگر هرگز از فراموش کردن کار یا کارهای مهم احساس خجالت یا شرم نخواهید کرد.

🔺 در مورد هر موقعیت یا حادثه ای قضاوت درستی خواهید داشت. این به شما کمک می کند در زندگی حرفه ای و شخصی خود تصمیمات خوبی بگیرید.

🔺 با انتقال عصبی سریعتر، رفلکسولوژی بهبود یافته ای به دست خواهید آورد. این به شما کمک می کند تا از خطرات واقعی هنگام کار با وسایل نقلیه، ماشین آلات و غیره جلوگیری کنید.

🔺 با مغزی که به گونه ای عمل می کند که انگار در سال های جوانی خود هستید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. این باعث افزایش عزت نفس و رضایت شما در زندگی می شود.

آنچه از کتاب الکترونیکی تقویت کننده مغز خواهید آموخت

در برنامه تقویت مغز، دکتر کریستین گودمن طرحی را برای شما برای مبارزه با اثرات محو شدن مغز ارائه می کند. این تمرینات بسیاری را به شما می آموزد که بر دلایلی تمرکز می کنند که جریان خون را به مغز شما محدود می کند. این تمرینات با آرام کردن اندام هایی که رگ های خونی شما را باریک می کنند به بهبود جریان خون به مغز کمک می کند. علاوه بر این، آنها همچنین به اشباع تمام نواحی مغز با اکسیژن کمک می کنند. این به حفظ سلامت سلول های عصبی کمک می کند و از آسیب مغزی جلوگیری می کند.

تقویت کننده مغز حواصیل آبی

این برنامه برای چه کسانی است؟

کتاب الکترونیکی Brain Booster برای افراد در هر سنی مناسب است. با این حال، در درجه اول بر جمعیت میانسال و مسن تمرکز دارد زیرا این افراد بیشتر از اختلالات عملکرد مغز مانند از دست دادن حافظه رنج می برند. برای افرادی که در تمرکز یا انجام کارهای شناختی مشکل دارند یا دارای مشکلات فیزیولوژیکی مانند گیجی هستند توصیه می شود.

با این حال، از آنجایی که این یک عمل است و نه یک دارو، تنها مزایایی خواهد داشت حتی اگر فردی جوانتر آن را امتحان کند.

قیمت تقویت کننده مغز و کجا آن را بخریم؟

فایل تقویت کننده مغز یک فایل است ۴۹ دلار بسته ای که شامل یک نسخه دیجیتالی از The Brain Booster اثر دکتر کریستین گودمن و یک اشتراک مادام العمر برای همه اسناد و به روز رسانی های آینده است.

علاوه بر این، شما حتی می‌توانید تنها با پرداخت هزینه چاپ، نسخه چاپی کتاب را با عضویت در کتاب تقویت‌کننده مغز سفارش دهید.

مراقب باشید که این برنامه فقط در وب سایت رسمی و هیچ جای دیگری ارائه می شود. حتماً با تقلیدی از این نرم افزار مواجه می شوید که نوید نتایج مشابه را می دهد اما به نتیجه نمی رسد. مراقب باشید که قربانی این گونه کلاهبرداری ها نشوید و فقط از وب سایت رسمی خرید کنید.

طبق بررسی های The Brain Booster، این برنامه چشمان شما را به روی خطر بالقوه ای که همه ما در زندگی خود با آن روبرو هستیم باز می کند و شما را قادر می سازد در برابر آن مقاومت کنید. بسیاری از بینش‌هایی که دکتر گودمن بیش از یک دهه داشته است و همچنین تمرین‌هایی که مطمئناً در درازمدت زندگی شما را بهبود می‌بخشند، برای شما به ارمغان می‌آورد.

داوری – آیا Blue Heron Health News قانونی است؟

بسیاری از مردم نتایج قابل توجهی را با تقویت کننده مغز مشاهده کرده اند. با توجه به بررسی های The Brain Booster، مزایای طولانی مدت هستند اما اگر در به کار بردن آن صادق باشید، به راحتی به دست می آیند. آنها نتایج واقعی را با حداقل تغییرات در سبک زندگی شما ارائه می دهند.

اگر از هر گونه اختلال عملکرد مغز مانند از دست دادن حافظه یا اختلال شناختی رنج می برید، باید این برنامه را امتحان کنید. شما می توانید از تخفیف تبلیغاتی فعلی که در این نرم افزار ارائه می دهند برای خرید ارزان آن استفاده کنید. این یک سرمایه گذاری بدون ریسک است زیرا اگر ظرف ۶۰ روز راضی نشدید می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای سفارش کتاب الکترونیکی تقویت کننده مغز از وب سایت رسمی اینجا کلیک کنید (۶۰ روز ضمانت بازگشت وجه)

منابع

  1. دانشگاه جان هاپکینز (۲۰۲۱).آناتومی مغز و نحوه عملکرد آن. در دسترس [Online] در https://www.hopkinsmedicine.org/health/conditions-and-diseases/anatomy-of-the-brain
  2. انجمن روانشناسی آمریکا (۲۰۲۱).تحقیق در مورد عملکرد مغز و یادگیری.در دسترس [Online] در https://www.apa.org/education-career/k12/brain-function
  3. مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی (ND)خون رسانی به مغز و نخاع.در دسترس [Online] در https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK11042/
آخرین نوشته های علی تروی (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر