کباب پز آبی باس در چشایر در حال فروش است. مالک جدید قصد دارد رستوران را بازسازی و احتمالاً بازگشایی کند | کسب و کار
نمای بیرونی کباب پز آبی باس

باس واتر گریل در جاده ایالتی جنوبی در چشایر در ۱۲ مارس بسته خواهد شد. مالک جدید گفت که امیدوار است رستوران را بازسازی و بازگشایی کند.
CHESHIRE – مالک قدیمی کباب‌پز آبی Bass Water Grill در روبروی دریاچه Cheshire هفته آینده درهای خود را می‌بندد و رستوران را می‌فروشد.

به گفته ادوارد باسی، همسر مالک، روبرتا گرگوری، رستوران در خیابان ایالتی جنوبی در ۱۲ مارس بسته خواهد شد. انتظار می رود این فروش در ۱۵ مارس به پایان برسد.

مالک جدید، کریگ کان، دلال/مالک All-Seasons Realty در پیتسفیلد است. کان روز پنجشنبه گفت که قصد دارد دفتر شرکت خود را در خیابان جنوبی در پیتسفیلد به این سایت منتقل کند. او همچنین ممکن است یک کباب پز را در آنجا باز کند و از این تسهیلات برای پذیرایی استفاده کند.

او گفت: «من انواع ایده های جالبی دارم.

کان گفت که پس از پایان فروش، بازسازی سایت را آغاز خواهد کرد، اما مطمئن نیست که چه زمانی ممکن است دوباره باز شود.

او گفت: “من قرار سختی ندارم.” به محض تعطیلی، کار روی آن را شروع خواهیم کرد.»

در پستی در صفحه فیس بوک این غذاخوری پنجشنبه، صاحبان فعلی اعلام کردند که قصد دارند رستوران را ببندند.

در این پست آمده است: “با احساسات درهم آمیخته و قلبی سنگین است که ما اینجا در باس واتر گریل بسته شدن خود را اعلام می کنیم.” “بعد از اینکه در پانزده سال گذشته بخشی از جامعه پذیرایی بودیم، تنها چیزی که بیشتر از همه دلتنگ آن خواهیم بود خانواده ما است. ما از کارکنان و جامعه خود تشکر می کنیم که برای این سواری دیوانه کننده در کنار ما ایستاده اند.”

باسی در یک مصاحبه تلفنی گفت: «زمان برای چیز جدیدی فرا رسیده است.

او گفت: “من فکر می کنم همیشه سخت است که یک صفحه در زندگی خود را ورق بزنید.” “در ۱۵ سال گذشته، بخش بزرگی از خانواده ما بوده است.”

در پست خود، مالکان از سازمان آتش نشانی چشایر، باشگاه شیرهای چشایر، مشاور در مورد پیری چشایر، باشگاه حرم برکشایر، باشگاه کوروت، باشگاه CIAO “و بسیاری از سازمان ها و مهمانی های خصوصی دیگری که در طول سال ها برگزار کرده ایم تشکر کردند. از شما متشکرم! “رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر