کامیلا کابلو سرانجام تصمیم گرفت جدایی خود را از شاون مندز باز کند، هواداران از شنیدن درباره زوج های مشهور شوکه شدند


برای اولین بار از زمانی که این زوج پس از دو سال با هم در نوامبر ۲۰۲۱ جدایی دوستانه خود را اعلام کردند، کامیلا کابلو درباره جدایی خود از شاون مندز صحبت می کند.

کامیلا کابلو سکوت را می شکند تا درباره جدایی شاون مندز به اشتراک بگذارد

کامیلا اخیراً با زین لو در New Music Daily Apple Music درباره تک آهنگ جدید خود “بام بام” و آلبوم آینده Familia صحبت کرده است. از زمان انتشار آن در ۴ مارس، بسیاری از طرفداران حدس می زنند که آهنگ جدید کامیلا، همکاری با اد شیران، از جدایی او و شاون الهام گرفته شده است و به طور خاص شعر آغازین آهنگ را تجزیه و تحلیل کرده اند.

کامیلا کابلو بالاخره تصمیم گرفت جدایی خود را از شاون مندز باز کند

گفت باید تا آخر عمر دوستت داشته باشد، اما خانه ما را فروخت / ما بچه بودیم شروع کردیم، اما او حدس می‌زند که حالا بزرگ شده‌ایم / کامیلا در ابتدای «بام بام» می‌خواند: «نمی‌توانست». تصور کنید همیشه شک دارید / اما همه چیز درست نمی شود.

در طول مصاحبه خود با زین، این خواننده لحظاتی را به توضیح ارجاعات شخصی در آهنگ اختصاص داد و آشکارا در مورد جدایی آنها صحبت کرد. کامیلا به زین گفت که او سعی دارد در متن آهنگ جدید “که همه چیز تغییر می کند و چیزها چرخش های غیرمنتظره ای پیدا می کنند” را منتقل کند.

آهنگ جدید Camila Batmanghelidjh “بام بام” ظاهراً از جدایی او الهام گرفته شده است. او به زین لو گفت که در تلاش است به او بگوید که همه چیز تغییر می کند. این خواننده آلبومی به نام Familia با اد شیران دارد.

“خوب، چگونه می توانم آهنگی بنویسم که چرخه های عشق و زندگی را به تصویر بکشد؟” موضوع اصلی این آهنگ است. هر مشکلی که در زندگی شما می گذرد، هر چیزی که در زندگی شما می گذرد، هر چیزی که در زندگی شما اتفاق می افتد، خواه جدایی، طلاق، یا همانطور که اشاره کردید، جدایی از یک دوست، یا فقط یک چیز بسیار دشوار را پشت سر گذاشته اید. امیدواریم با خود فکر کنید، “الان اینطور است، با این تفاوت که همه چیز همیشه دیوانه می شود.”

کامیلا مندز درباره جدایی خود از شاون مندز با زین لو صحبت کرد. در ماه نوامبر، این زوج جدایی دوستانه خود را اعلام کردند. اد شیران در آهنگ جدیدش به نام بام بام با او همکاری کرد. به گفته طرفداران، اولین بیت این آهنگ ممکن است از جدایی آنها الهام گرفته شده باشد.

کامیلا همچنین به زین اعتراف کرد که اولویت‌ها و تمرکز او در طول سال‌ها، از جمله در دوران او با شاون، “نوسان” داشته است. «آن سال‌هایی بود که با هم گذراندیم.

تنها دغدغه من این بود که چگونه یک زندگی شاد داشته باشم و در عین حال در یک رابطه سالم و شاد باشم. او زمان زیادی را صرف انجام درمان کرد. تمرکز من به طور قابل توجهی تغییر کرده است. و صادقانه بگویم، اگر من سرگرم نباشم، چه فایده ای دارد که در حالت تبلیغاتی باشم؟» کامیلا خودش را بیان کرد.

او معتقد است که با بزرگتر شدن، اولویت های من تغییر می کند. و فکر می کنم برای هر دوی ما یکسان بود. آنها واقعاً یاد می گیرند که چگونه بزرگسالانی سالم باشند زیرا هر دوی ما خیلی جوان شروع کردیم. و این گاهی اوقات می تواند به این معنی باشد که شغل خود را در لیست اولویت های خود قرار دهید. و همه چیز درست است.»

با این حال، طرفداران این زوج نیز از جدایی این زوج بسیار ناراحت هستند و آنها نیز به دنبال عشق واقعی روابط خود هستند. امیدواریم که آنها بتوانند بهترین زندگی او را به دست آورند.

بیشتر بخوانید:رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر