چیزهایی که هیچ کس در مورد اولئوروپین از روغن زیتون به شما نمی گوید!! آیا سلامت شریان را بهبود می بخشد؟


اولئوروپئین یک ترکیب فنلی تلخ است که از برگ و روغن زیتون به دست می آید. از این ترکیب برای درمان بیماری های مختلف استفاده می شود زیرا دارای خواص ضد التهابی، آنتی اکسیدانی، ضد تصلب شرایین، ضد سرطان، ضد ویروسی، ضد میکروبی، کاهش قند خون و کاهش چربی خون است.

اولئوروپین به دلیل محتوای غنی از فنل، خاصیت محافظت از قلب دارد. از تجمع لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) یا کلسترول بد در شریان ها جلوگیری می کند و در نتیجه جریان خون را با اثر ضد آریتمی خود افزایش می دهد. در نتیجه فشار خون کاهش می یابد که به سلامت قلب و شریان کمک می کند. اولئوروپئین به دلیل خواص ضد فشار خون بالا برای درمان فشار خون بالا نیز استفاده می شود.

اولئوروپئین حاصل از روغن زیتون سلامت شریان ها را افزایش می دهد

علاوه بر خواص محافظتی قلب، اولئوروپئین همچنین به درمان بیماری های مرتبط با افزایش سن مانند شرایط عصبی و سندرم متابولیک کمک می کند. این ترکیب استرس اکسیداتیو در مغز را کاهش می دهد.

همچنین سطح چربی قهوه ای یا بافت چربی قهوه ای (BAT) را در بدن افزایش می دهد که به کاهش وزن و تولید انرژی کارآمد کمک می کند. اولئوروپئین همچنین برای درمان بیماری هایی مانند آترواسکلروز و دیابت استفاده می شود.

با افزایش تولید انسولین و کاهش سطح قند خون، به طور موثر مشکلات دیابت را کاهش می دهد. اینها مزایای اصلی است که می توان از اولئوروپئین انتظار داشت. دوز مطمئن اولئوروپئین مطمئناً تمام اثرات ذکر شده را ارائه می دهد.

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر