چگونه تغذیه آنلاین زمان سوار شدن مشتریان را بیش از 60 درصد کاهش می دهد


“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و برآورد های تغذیه ای آنلاین ، پس از چند ثانیه به کل مراحل من رسیدگی می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعا خیلی راحت تر از این نیست “

عکس جسیکا پکوش

جسیکا پکوش

 • متخصص تغذیه معتبر و مشاور تغذیه جامع
 • به زنان حرفه ای که از مشکلات روده ای از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسراتیو رنج می برند ، می آموزد که چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را بازیابند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین مشتریان و من را ساده کرده است. با استفاده از فرم ها و ارزیابی های تغذیه ای آنلاین ، تمام مراحل مراقبت من پس از چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعا خیلی راحت تر از این نیست “

چالش: فرآیند خودکار مصرف مشتریان برای کاهش وظایف اداری

وقتی جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه ، شرکت تغذیه آنلاین خود را راه اندازی کرد ، مصمم بود که سوار شدن و مصرف ساده تری ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن این امر آسان تر از انجام آن است. هنگامی که برنامه تغذیه او به پایان رسید ، او شروع به درک فرآیند استفاده از برنامه خود کرد ، اما آن را قطع نکرد.

با شروع به استفاده از فرم های خوردن کاغذ ، این فرایند را برای خود و مشتریانش بسیار زمان بر دانست – ناگفته نماند که فرم ها اغلب ناخوانا یا رمزگشایی آنها دشوار می شد.

“رفت و برگشت بین چاپ ، اسکن و پر کردن آنها بسیار سخت تر از آن بود که باید انجام شود ، به علاوه زمان انتظار برای بازگشت فرم ها بیش از زمان مورد نیاز تمدید شد.”

اما دیجیتالی شدن آسان نبود.

“اغلب ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از دست می رود. من اخیراً این را به عنوان یک مشکل بالقوه ، نه فقط برای خودم ، بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و سرخوردگی برای مشتریان در نظر گرفتم. “

او می خواست با به حداقل رساندن کارهای اداری ، کل فرایند را برای خود و مشتریانش تا حد ممکن ساده و آسان کند.

“من دائماً چرخهایم را می چرخاندم و مراحل متعددی را طی می کردم. این کار من را از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم. “

راه حل: Holistic Nutrition Hub یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او قصد داشت در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از پلتفرم مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً یک ابزار قابل استفاده را می خواستم که ساده و به وضوح قابل پیگیری باشد ، برای من و مشتری ، که از پرسش یا حدس و گمان اجتناب می کند.”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه جامع است. این پلت فرم آنلاین شامل بسیاری از ابزارها ، ارزیابی ها و فرم های اساسی است که پزشکان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلت فرم باورنکردنی شامل فرم ها و رتبه بندی های زیر است:

 • فرم ورودی مشتری
 • فرم سابقه پزشکی
 • توافق رضایت آگاهانه
 • مجله غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی روح بدن و ذهن
 • ارزیابی کمبودهای تغذیه ای
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • دستور تهیه ساز
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده گواهینامه

همه فرم ها و پرسشنامه ها قابل حمل هستند و از طریق تعدادی از دستگاه ها از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی قابل دسترسی هستند.

“کل پلت فرم ساده ، آسان برای استفاده و ارزان است ، و پشتیبانی از خدمات به مشتریان عالی است.”

نتیجه: زمان سوار شدن مشتریان بیش از 60 درصد کاهش یافت


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، زمان سوار شدن جسیکا را تا 60 درصد کاهش داده است!

این امر از وقت او برای بازاریابی خود ، ایجاد محتوا ، میزبانی سمینارهای وب سایت و سایر فعالیتهای درآمدزا که یک شرکت به مرور زمان نیاز به رشد دارد ، استفاده کرد.

“من همچنین توانستم {” type “:” block “،” srcClientIds “را اعمال کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]، “SrcRootClientId”: “”} مارک ، لوگو و امضای ایمیل من به راحتی ، که باعث می شود فرم ها برای شرکت من حرفه ای و نماینده به نظر برسند. “

هنگامی که از Holistic Nutrition Hub استفاده می کنید ، کلمات ساده ، ساده و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً کامل است که در آن تمام ابزارهایی که برای تمرین شما نیاز دارید در یک مکان قرار دارند. احساس می کنید بیشتر حرفه ای هستید و دوست دارید در پشت صحنه اقدام خود را با هم انجام دهید. من نمی توانستم خوشحال تر باشم. “

آیا آماده دریافت یک پیشاهنگ حرفه ای و توسعه شرکت تغذیه خود هستید؟

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید برای آزمایش 15 روزه بدون ریسک و تمرین تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

آیا سوالی دارید؟

به ما مستقیماً در [email protected] ایمیل بزنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید