چهره خیره کننده «نیکی کریمی» در کودکی / عکس


عکسی از کودکی نیکی کیرامی منتشر شده است که بی شباهت به چهره فعلی او نیست.

به گزارش صبح امروز، عکس سکسی و خیره کننده نیکی کریمی ستاره دهه هفتادی سینمای ایران در کودکی با چهره ای بسیار شبیه حالا کاربران را شگفت زده کرد.

چهره باورنکردنی "نیکی کریمی" در کودکی / عکس

چرا نیکی کریمی در رادخسنده بازی نکرد؟

نیکی کریمی به دلیل تداخل و همزمانی پروژه تهیه کنندگی او «آذر» که در آن ایفای نقش می کند، نتوانست با پروژه پوران درخشنده همکاری کند و «بهنوش طباطبایی» جایگزین او شد.

بهنوش طباطبایی پس از تست گریم متفاوت به جای نیکی کریمی به بازیگران فیلم «زیر سقف دودی» به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی بوران درخشنده پیوست و شب گذشته با چهره ای متفاوت در فرهاد اصلانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخت. پروژه

«زیر سقف دودی» به موضوع طلاق عاطفی بین همسران می پردازد و با مدیریت فیلمبرداری مسعود سلامی بیش از ۷۰ درصد فیلمبرداری آن در لوکیشن های مختلف تهران از جمله; دو باب منزل در منطقه الهیه، یک منزل در منطقه جردن، در واحد دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی واقع در منطقه بونک، یک منزل مسکونی در منطقه فرشته تهران تکمیل شده است.

هفته گذشته با بازی فرهاد اصلانی، هادی مرزبان، فرشید زارع فرد و ابوالفضل میری وارد کارخانه مواد اولیه منطقه وردفرد کرج شدند و گروه سازنده این پروژه پس از چند روز برای ادامه فیلمبرداری به تهران بازگشتند.