چهره جدید «آقای بازیگر» بعد از سال ها همه را از سینما دور کرده است/ عکس


چهره جدید پارسا پیروزفر که پس از سال‌ها حضور در سینما با فیلم شورشی و باید دوباره وارد شویم، به یک موفقیت بزرگ تبدیل شده است.

به گزارش صبح امروز، پارسا پیروزفر بازیگر سرشناس سینمای ایران که به هیچ عنوان وارد حاشیه نمی شود با فیلم شورش و ما مجبوریم چهره جدید خود را به نمایش گذاشت.

چهره جدید "آقای بازیگر" پس از سالها دوری از سینما دل همه را گرفت / عکس

بیوگرافی بارسا پیروزوار

پارسا پیروزوار بازیگر سینما و تلویزیون; بازیگر، کارگردان، معلم تئاتر، نمایشنامه نویس، مترجم و نقاش ایرانی.

وی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. در سال های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۹ که در مدرسه تحصیل می کرد، به طور همزمان کلیپ های طنز و طرح های گرافیکی می ساخت که هرگز منتشر نکرد.

او از زمان فارغ التحصیلی از دبیرستان در زمینه های مختلفی از جمله گرافیک، تصویرسازی، مجسمه سازی، تبلیغات، دوبله و شرکت در نمایشنامه های رادیویی تجربه کسب کرده است.

او همچنین در تعدادی نوار برای کودکان شرکت کرد.

مصاحبه و ازدواج پارسا پیروزوار

پارسا پیروزوار از جمله بازیگرانی است که تاکنون هیچ روزنامه، مجله و رسانه ای با او مصاحبه نکرده است. حتی در سریال در چشم باد که نقش اول و اصلی را داشت در مراسم تجلیل از بازیگران سریال که توسط صدا و سیما تهیه شده بود شرکت نکرد.

برخی دلیل موفقیت وی در عرصه هنر را چهره زیبای وی عنوان کرده اند اما بسیاری از منتقدان و هنرمندان مشهور نظر دیگری دارند و معتقدند بازیگران خوش تیپ و خوش تیپی زیادی وارد این عرصه شده اند.

اما موفق نشدند و این یک دلیل کاملاً غیرقابل قبول است و اشاره کردند که تنها دلیل این حجم از محبوبیت و موفقیت، استعداد، ثروت و سواد هنری پارسا پیروزوار بوده است.

بارسا پیروسوار همچنین کارگاه های بازیگری را در سن دیگو و لس آنجلس ایالات متحده برگزار می کند.

بیوگرافی پارسا پیروزوار و دلیل ازدواج نکردن